Přejít na obsah

Spotřeba 1.4TDI/1.9TDI/1.9SDI


Doporučené příspěvky

Tak rotacky jsou na spotřebu úplně super :-)

A v jakém smyslu? Při eco jízdě uměj jet za méně nebo, že když se jim šlape, tak si moc nevezmou.

 

 

Libore, jezdíš hodně po dálnici, kolik ti bere ta 1,9 ve 160 a 180 plus minus. Já se včera jel v noci projet a poprvý jsem zkusil pořádně dálnici. Ve 160 a 3600 rpm se spotřeba motala kolem 8 litrů, ve 180 a 4100 rpm na plnej plyn kolem 10. Říkám si, že je to skoro i dost, ale asi za to může ta krátká převodovka, zas bez ní by to byl ještě větší lenoch... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve smyslu ze vydrží hodně a při dobré péči a lehké jízdě umí jet za hodně levno :-) K té dálnici, co jezdím Německo, tak tam při těch 160, což jezdím dost, tak než se to rozhoupe tak jsem okolo 10, pak se to motá okolo 7 až 8 litrů :-) na 180 jezdím občas a to je okolo 9 až 10, hold pak by to chtělo 6 stupeň to by bylo super :-) otáčky mám někde napsaný v autě, zítra se podívam kolik mi to jak točí :-)

Editováno: , autor: LiborTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otevři víčko nádrže a vpravo je takový maly kolík,hned na straně.Funguje tak,že když budeš mít normálně plnou a zmáčkneš ho,uslyšíš a uvidíš jak už plnou nemáš a dostaneš tam dalších pár litrů.Já když mám u pumpy čas tak ho zmáčknu pistolí,ale musim tankovat pomalu,jinak to trochu stříká ven.Ale když jí vážně naplní,mám dojezd na plnou kolem 1200 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to v hrdle,hned ne začátku.Když tam budeš dávat pistoli,tak o ten odvzdušnovák vpravo zavadíš.Je to jen takový malý váleček na pravé straně.Má to každá fabie i oktávka!!

Já jezdím docela hodně tak se mi to hodí,nejezdím tankovat tak často,no vydrží asi o 3 dny déle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...