Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Zdar, tak jedna příhoda k zasmání. Švagr dostal za úkol od šéfa převést Cupru v Praze převézt z místa A do místa B. tak prý si do toho sedl, nastartoval a prý kurva to má zvuk i jelo to perfektně a tak na křižovatce na červené se potkal s nějakým jiným nadupancem, tak to jako občas jako prošlápl jako že zvuk aby zafrajeřil. No dojel namísto (firma instalující zabezpečení proti odcizení vozidle - vyhledávání odcizených vozidl) a říká tam kurva to je brko a ten zvuk. A ten mechanik se jen ušklíbne a říká mu, víš co, pojď ven a poslechni si to, já ti to nastartuji. Ok. A venku zvuk jen znnn, znnn. Tak mu mechanik vysvětlil (není znalý věci) že to je jen ten sound generátor nějakej a švagr se jen uculil, jak prý musel být za pěknýho čůr..ka. Když mi to vyprávěl, málem jsem se mohl pochcat smíchy. tak to jen taková příhoda pro posrané pondělní ráno.

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, sedni do Golfu GTD a přepni do Sport režimu a zažiješ zvuk osmiválce HEMI ze zámoří na vlastní uši. Venku z toho máš jen brblání. Když jsem v tom seděl poprvé a ve zkoušel, furt jsem čuměl do zrcátka kde ta velká amerika je. Až mi nakonec docvaklo, že to je jen moje GTDčko :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...