Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Malta napsal:

tak dneska to máme rovných 100 let co to ti bolševici spustili ... tak že bychom si zase z tej Aurory vystřelili? ;)

44-Aurora-delo-ja_vystrel.thumb.jpg.602430ba758650361ab57145136e6f9b.jpg

Cože? Ty taky?

Mám pocit že jsem takovou fotku tady v tématu viděl, jenom tam byla víc plešatá hlava (Clint ?).... a nebo jsi to byl Ty ?

 

To nemůžete jet na výlet někam jinam?

Třeba do babiččina údolí, nebo tak ?

Editováno: , autor: stanmar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, stanmar napsal:

Cože? Ty taky?

Mám pocit že jsem takovou fotku tady v tématu viděl, jenom tam byla víc plešatá hlava (Clint ?).... a nebo jsi to byl Ty ?

 

To nemůžete jet na výlet někam jinam?

Třeba do babiččina údolí, nebo tak ?

no já tam nebyl na výletě, mě tam poslal ex-zaměstnavatel na 6 týdnů pracovně (ale už je to taky věčnost, celých 13 let :) ). Jinak jsem tu dával ještě fotku s Vladimírem Iljičem před Aurorou

5a017ae6a52ac_Aurora-Leninja.thumb.jpg.0d4703f2cc42d14bd7dec9c0c1b8a675.jpg

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Vážený pane řediteli, můžete sdělit našim čtenářům, co dalšího připravuje Škoda auto po uvedení nových značek Kodiaq a Karoq?

Ano samozřejmě. Je to především nový malý užitkový vůz pro řemeslníky a drobné podnikatele Škoda Vrtaq. Dále pak vozidlo se speciálním podvozkem na rozbité české silnice druhých a třetích tříd a polních cest Škoda Vidlaq se zákazem vjezdu do hlavního města. Stávající vozy Fabia dostanou také nový název Škoda Nuzaq s nejnižší výbavou tříválcový motor 1.0, základní výbava, plastové nárazníky s označením Škoda Chudaq. Škoda Citigo se přejmenuje na Malucha Polaq a Superb na Snobaq. Nástupcem Octavie RS bude zcela nový typ Škoda Ma niaq. Ab ychom uspokojili i vyznavače rychlé jízdy, tak na monitorech našich konstruktérů se již rýsuje sportovní vůz Škoda Porschiaq.

Děkuji pane řediteli za vaši vyčerpávající odpověď. Naše čtenáře by jistě zajímalo, který QoQot tohle vymýšlí?

 

Docela výstižné :D

Editováno: , autor: Petrrr
  • Pozitivní 10
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si užil naší D1, D2 a slovenské D2, D1 a R1.

No teď mi slušní truckeři prominou, (a jsou tací já to vím)... to zas byl dobytek- a to hlavně na naší D1, to že se předjíždí ve třípruhu tři vedle sebe mě už nepřekvapuje, ale co mě fakt točí když se nějakej kokot rozhodne předjíždět  se svým vehiklem 5 dalších kamiónů a jede mu to zhruba stejně jako jim - tři kilometry za ním už na mě bylo fakt moc...

I když vybržďění nebylo (to nedělám) alespoň jsem mu ukázal topolánka fuck. Podle jeho blikání a troubení to asi udělalo víc lidí ze vzniklé kolony.

No a když jsem se teď večer vracel domů tak mě na jižní spojce ve třípruhu ve směru od Michle k 5. květnu vlítnul do levého pruhu taky kamion. Takže už ani v matičce Praze to bez rizika.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...