Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Ty vole zase Sony. Ono se to prehriva, loupe se tomu displej a on si to koupi znova. No, jako, ze je nekdo tlustej, chytrej nebo cernej, tak tva vlastnost je kupovat klumpy stale dokola a namlouvat si, ze je to kvalita. Nejdriv Slepice a ted Sony. Oboji co tezi ze sve zasle slavy. [emoji23] Ach jo Jiri, ty jsi ztracenej. [emoji23]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Petrrr napsal:

Ty vole zase Sony. Ono se to prehriva, loupe se tomu displej a on si to koupi znova. No, jako, ze je nekdo tlustej, chytrej nebo cernej, tak tva vlastnost je kupovat klumpy stale dokola a namlouvat si, ze je to kvalita. Nejdriv Slepice a ted Sony. Oboji co tezi ze sve zasle slavy. emoji23.png Ach jo Jiri, ty jsi ztracenej. emoji23.png

jojo android a loupací sony to je kvalita :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové mají Samsung a jsou nešťastní, odchází baterie, záseky, samovolné restarty. Korejci nevěřím a na Sony jsem zvyklý. Nepotřebuji se učit jiné ovládání, potřebuji to tak, jak jsem zvyklý. Z3 měla výrobní vadu, teď si už lidi nestěžují. A navíc, chtěl jsem rozumný telefon do 8tisic.

Odesláno z mého H3113 pomocí Tapatalk

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem upravil ten podpis [emoji28]  Speciálně pro Plačku. Jsem zvědavej, kdy zaplatí dluh, když já tehdy prohrál, druhej měsíc už Plačka obíral mnou placené kolínko..... Slovo dělá chlapa. A Plačka se k placení nemá :D

Oktávka pro chlapy, Rapida dětem [emoji1]
 

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@motosman hele, měl bych na Tebe takový dotaz, se kterým bys mi mohl pomoci, protože jsi prostě drsnej a dokonalej.


Dneska jsem dostal za stěrač lísteček, protože jsem dle všeho stál na zákazu zastavení. Nejsem si toho vědom, resp. buď si vykládám zákon špatně nebo to jen ty městské bestie zkouší. Tady je sice značka zákazu zastavení, avšak v zatáčce jako takové je bílá přerušovaná čára a očekával bych, že pokud se postavím za ni, tak zákaz zastavení neplatí, protože nestojím ve vozovce. Nebudu se vymlouvat, hodil jsem to tam na prase (viz. modrá fabie (mimochodem, už zase jezdíííí)), ale nejsem si fakt vědom toho, že bych tam nesměl stát.

 

Samozřejmě klasika. Vedle chudák s U na SPZ, já s B na SPZ a oba lístečky. Borec, co parkoval se mnou ráno s pražskou SPZ bez lístečku.

 

Má cenu se hádat na MP nebo jim mám dát dvě kila a srát na to?

 

31841931_10211464389594484_6401173078470033408_n.jpg 31841795_10211464389474481_5323371720101330944_n.jpg

 

Ta bílá čára je v podstatě takto...

 

5aeb63eceeac8_Beznzvu.thumb.png.5e0fe233880f5b657d4af3a927320ff3.png

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle fotky na které je to auto atomyčky bych spíše řekl, že tam je zbytek plné čáry a tím pádem ji zadními částmi přesahujete. Co je na google mapách není směrodatné - to se od pořízení mohlo změnit. Nicméně bych to spíše neplatil z důvodu nedostatečného vodorovného dopravního značení.

Ovšem také je možné že to berou tak, že se zmenšila šířka pruhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to vezmu z rychlíku, tak všeobecně se jedná o krajnici. Takže by tam měl platit zákaz zastavení. Značka je nadřazena vodorovnému značení. V tomto případě je tam značka V4 vodící čára, která odděluje jízdní pás od krajnice.
Dále záleží, co je to konkrétně za pozemek.
Já si vzpomínám, že to auto měl půjčené tvůj kamarád z EU a v těch místech se to rozbilo. Ty jsi sehnal náhradní díly a auto opravil a přeparkoval. Tak nějak ne? S MP se nebavíme a nikam nechodíme.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...