Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Nejde o problémy, jen mě sere názor typu. "Posraný hulící diesely, dobře jim tak, jen at je u STK všechny vyhážou" je to prostě fóbie, nic víc. Těch nachipovaných, nelegálně upravovaných benzíňáků jezdí taky mraky akorát se měří jen jedna věc na emisích - kouřovost a ta trápí diesely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouku, přijel jsem na emise vyhulil mi motor na volnoběh do otáček ve kterých jsem za poslední roky nikdy nebyl a to celkem asi 8x a jediné k údaj kterém z toho krámu vylezl byla kouřivost překročená o 0.17 (z výrobní hodnoty bez koeficientu). Nic dalšího na papíru nebylo, takže nevím co by se dalšího měřilo, pokud měří víc věcí, asi mi to na papír nenapsali. (Nebavim se o tom, co teď rozjíždějí - readnes kody)...

Ten kdo nemá skoro žádný roční nájezd, v práci jezdí služebákem a je spokojený s tím co mu kdo dá pod nos, tak ten nikdy nemůže pochopit nás co si pořád na něco stěžujeme [emoji6]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic, raději jsem to smazal. Nemá to smysl. Je to tady pořád stejné.

Proč to mažeš, tady přece je kecárna ne?

Když jsou tu stejní lidé, bude to tu stejné, snad nečekáš nějaký zvrat...to koukej na Růžovku [emoji23]

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo vystrnadil si nam Pawouka. [emoji25] pises ze stejni lide, stejne nazory. Ale kdyz zacnu ja se svymi nazory proti Skode, je hned ohen na strese. A kdyz je nekdo proti dehtum je z tve strany taky ohen na strese najednou. To jsou veci. 25tis km jeste neni buh vi kolik aby ospravedlnoval nakup dehtu. Je to tak na hrane. A ano ja jsem proti starym hulicim dehtum, pricina me nezajima. Huli, neprojde emisema nazdar. Vsak az se to rozjede, bude tu plno placek se zaslepenymi EGR, vykuchanymi DPF atd. a 99% budou dehty. Kourici, smrdici benziny temer nevidam a kdyz, je to auto 20 let stare pred smrti. Ale kourici dehty vidam porad a to jde treba jen o 8-10 let stara auta. Jen at ty silnice vycisti bez rozdilu jestli dehet benzin. Vsem stejny metr. Jde o zdravi nas vsech. To plati i o kuracich. Ja nikomu nedal souhlas aby mi kazil moje zdravi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale davas,to co tady  povidas   sou kecy,zjisti si co vypousteji auta j vakem celosvetovem meritku, kdyz mas  strach o zdravi  tak  proc jezdis autem,mas doma elektrinu,pokud vim tak u nas nejvice produkuji proud tepelne elektrany, To te nazajima? A je toho dalsiho dost. Furt jen auta  emise, je to jen  populismus. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ale nikomu nenadávám za to, že nemá rád dehty, já nadávám na stupidní zaujaté názory. Mě vůbec TSička nevadí, ale mám diesela, vyhovuje mi, nehulí mi a poslouchám tady pitomé názory na diesely proto, že jste měli jenom na sekačky v základu. Pořád melete o škodlivinách z aut a při tom v celkovém součtu emisí na světě je to jen pár jednotek procent a vám podobní vymýšlejí ty EKOpíčoviny... Jako ty jsi mluvil o ovcích u VW, tak ty jsi ovce EKOteroristů - ti řeknou že tě to zabije a hned se můžeš zbláznit, že tady na mnohem hůře spalujících autech vyrostlo x generací je jasným důkazem, že to určitě nikoho zabíjet nebude...potom jdeš a v Kauflandu si koupíš mraky Eček a chrochtáš si nad tím doma...

Jo a Pawouka jsem nevystrnadil, nemůžu za to, že nedokáže přijmout taky jiný názor na věc ať už je správný nebo špatný. Každý neležíme v knížkách a já jako obyčejný člověk který má rád svoje auto, chci se v nějakém ne šíleném směru odlišit od ostatních jsem pomalu vrah.

Nikdy ještě nikoho nezabil tuning, nebo chip, nebo vypnuty EGR, DPF apod. Vždycky zabije člověk, co kdybychom zakázali člověka???

Editováno: , autor: Stringo
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ani nechci domýšlet, jak bylo moje předchozí TSI ekologické :D   Černej vejfuk po dvaceti kilometrech :D  Saze na celém zadku. Teď u chrochtáka mám vejfuk jak z alabastru, že by ho mohla i Petrrrova tchýně vykouřit :D :D :D

post-32269-0-30823200-1458458235_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hosi mi si nerozumime. Ja nejsem zastancem Emisi u aut. Mne vadi kdyz jedu za autem nebo jdu po chodniku po ulici s ditetem a kolem projede TDI Chiptuninkar a ja se dusim v mraku cerneho koure. Jinak kdyby si nevystrnadil Pawouka tak ten by ti rekl, ze starych nepreplnovanych dehtu jsou vypousteny mnohem vetsi castice ktere dokaze zachytit lidska sliznice. Dnesni preplnovane motory pracujici s nevim jakymi tlaky s vysokym narokem na co nejjemnejsi rozpraseni paliva ve valci a tim padem vzikajici mnohem mensi castice, ktere uz lidska sliznice nezachyti a vstrebava se do organizmu kde zpusobuje buh vi co. Proto DPF ze a kdyz ho nekdo vykucha tak to je teprve bomba ze.

Pancho nesmysly kecas ty. Dnesni uhelne elektrarny v CR vypousteji diky zkrapeni vapenym mlekem mozna mene pevnych castic nez tvoje TSI. Investuji se do techto technologii nemale prostredky a z kominu jde diky tomu uz v hodne pripadech jen para. A pokud chces zit v neregulovanych statech ( i jdyz uz to neni taky uplne pravda) jako treba China kde bez rouzky a domaci cisticky vzduchu uz se ani neobejdes a pres smog v Pekingu nevidis na krok a lidi tam chcipaji jako mouchy tak se tam odstehuj. Kdyby totiz nebyl tlak na emise tak by to u nas a jinde v Evrope vypadalo presne tak. Nikdo by nikoho nenutil a nikdo by ty prostredky neinvestoval. Nejsem fanaticky ekolog, ale to neznamena ze nechci zit v cistem zivitnim prostredi uz i kvuli nasim detem a jejich detem atd.

Editováno: , autor: Petrrr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrr to musis  jinam,pokud chces  zit v cistem zivotnim prostredi,nejlepe na jinej svet:)) Mne stve  ze  furt jen auta,ostatni je kazdemu u prdele,je tady takovejch veci co nas  nici a to lidi neresi.  Ale  co, kdyz neumres na cmoud umres na neco jineho,tak je to uplne jedno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stringo a jak jsi přišel na to, že limity u 2.0 jsou na hraně? Já myslím, že se to týkalo jen 1.9tek. Jinak, kdyby jsi měl klapku i egr v kondici, tak jsi prošel bez problému. Jinak souhlas s Clintem. U moderních nafťáků se dá jíst z výfuku. Otázka je, co za bordel nevidíme. A dále nevidím důvod proč naftu nevytáčet, když má provozní podmínky. Myslím u STK. Šéfova SQ5ka se točí, až kyslík lítá z výfuku.

Editováno: , autor: motosman
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JoJo, je v tom i dvoulitrový, prostě se vsadili na limity s koeficientem a vědí to i na STK, jen s tím nic nemůžou dělat. Jinak klapka byla asi na hraně, protože pul roku na to šla do háje. EGR chci vyčistit v létě, snad to pomůže a nebudou to načaté vstřiky.

Jinak já opravdu Pawouka nechtěl vystrnadit, jen ma proti me porad nějakou námitku, no tak prostě me sere ze mám problémy s autem na emisích a ted se začnou stát i do technických věci které dřív neřesili a které ted já budí možná muset řešit. To by sralo každého. Přitom já mám auto v technickém stavu lepší jak naše služební 4 roky staré služebáky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha.

Akorát ten koecifient nikdy neměl být. Když zapracovávali EU směrnice, tak to blbě přeložili a dali ho 2x. To jen na okraj. Něco podobného bylo i s ŘP a přívěsem.

No kdyby jsi měl ještě problémy s kouřivostí, tak doporučuji Atomium. Udělá výbrus, doplní chybějící kov a motor bude jako nový. :-)

Kdo nevěří, ať si pustí autosalon.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pawouk ma proti tobe. Ale proti mne, az na Radiuse jste tady vy vsichni kdyz na to dojde. Boj s vetrnymi mlyny. Jsem tu sam proti vsem, lovec Skodovaku resp. Skodaman killer [emoji23] O zbranich zacinat nebudu, ten kdo do toho nevidi a tu situaci nesleduje a nezna nase zbranove zakony a zakony v jinych zemich je zbytecne cokoliv vysvetlovat. Stejne jako v EK si jedou porad tu stejnou pisnicku bez ohledu na argumentaci a najednou i lidska prava EU kde se pise ze cloveku nemuze byt cokolov vyvlastneno bez nahrady najednou je jen car papiru - to je ta demokracie. Ano Clinte treba mi ji seberou, ale az prijdou s rocnim odstupem si i pro ty tvoje, protoze jak se to rozjede, skoncime jako v Anglii tak to pak budes koukat. Cmoudi nas tady postupne zaberou ty v ramci solidarity se budes muset delit o svou zenu. Protoze oni za to nemohou ze chteji pichat a nemaji s kym. A bude to tu uz i jako ve Svedsku kde se zenam nedoporucuje vychazet vecer ven. Uz je dost mladych Svedu, Nemcu, Spanelu co utikaji k nam, protoze tady je porad relativne bezpecno. Uvidime jak dlouho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...