Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

dacie má záruku na kastli 6 let i přes to, že je to lepené nejlepšíma technologiema a materiálama s pozinkem. Divné to. Buď je ten pozink tenkej jak křídlo mouchy a nebo antikorozní ochrana vázně někde jinde. Když i já na Thálii mám záruku 12 let.

 

Sousedovi do pěti let Logan venku vykvetl, tak to asi nebude žádná hitparáda. Na druhou stranu, auto za pět čistejch platů je uplně v pohodě. Na to denní huntování to stačí. Pravda, parádu s tím neuděláš nikde (což s rapidem taky ne), ale u Rapida si přátelé o tobě alespoň nemyslí, že jsi uplná socka :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím, ale ta auta jsou prostě parádní ;)   To se nedá s Leonem vůbec srovnávat, u Leona začali s prolisem na boku ze předu, pak zezadu a uprostřed si všimli, že se jim to nějak uprostřed nesejde, tak se na to dál vysrali :D :D

 

post-32269-0-92756000-1458568787_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady zřejmě soudruzi udělali chybu, ty linie se měly setkat, ale Chosé byl ožralej a nějak mu to nevyšlo :D   Tak vznikla taková divná nákupní mini buzna kárka ala Kokta style :D, kde si vzadu sedne jen trpaslík a trpaslice zaplní kabelkou celej kufr :D Auto pro holky a mladé hejsky, co jim táta nekoupil Golfa.

 

post-32269-0-71108000-1458598306_thumb.j

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clinte je fakt, ze superb nebo RSIII vypadá lépe, ale u Cupry ni to nějak moc nevadí a ma lepší techniku. To ze je to male je pravda, ale vzpomeňte si jak jste tu na dávali na Combiky apod, jak kazdej vozime batoh zbytečně, když nemáš rodinu nepotřebuje s kufr a navíc Cupra ST je jen o něco malo menší jak Octavie combi a vzadu je místa dost. Já už taky nejspíš nebudu kupovat combi a jestli tak to bude jen z designového hlediska.

Takže pro mě Cupra jo, kdybych na ni mel, tak raději než RSo. Něco se mi na ni prostě líbí a není to ta asimetrie jak popisuje, to u Ibizy to bylo mnohem horší a bylo to nejprodávanější auto od Senátu jednu dobu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nedovedu představit, že bych kraťasem jel s rodinou na dovolenou, i oktávku mám nafrknutou totálně. Jinak samozřejmě do práce jezudím s prázdným kufrem, ale někdy se to prostě hodí. Včera jsem odvážel kolo (bicykl) a vešel se akorát, do krátkého bych musel půlku kola rozebrat. Neby ty bedny, jak jsem vezl, to bych už neodvezl z Reichu vůbec.

Designově je prostě oktávka lepší, z venku i uvnitř. O motorech se bavit nebudu, člověk může mít RS-o. ;)

 

(Vzadu si za bráchu u Leona taky nesednu, ale za mě v oktávce už si on v pohodě sedne, jsme oba podobně vysocí) A to jsou aspekty, proč Seata prostě ne, proč oktávku. Kokta tohle neřeší, jezdí sám, vozí vzduch a závodí jako pako, takže pro něj Cupra je jasná volba.

Editováno: , autor: Clint
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naopak má pro to předpoklady. Taky se válím doma. :-)

Jinak Dácii bych klidně vzal. Když pominu retro sociální vnitřek, tak mám problém se sedačkama a prostorem. Vpředu to ještě jde, ale vzadu to je opravdu jen pro děti do 10let. Seděl jsem v Lodgy. To Felda má proti tome královská křesla.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu hromada lazni, je tu novej plaveckej bazen, ale Aqupark jako takovej zadnej. Pak v Sokolove sice jsou ale jde o mensi plavecke bazeny a kryte i nekryte apod. Dobrej Aquapark je ve Frantiskovo Laznich, ale tam jezdime porad. Chceme zkusit neco noveho. A v tom Chomutove je to pry taky good, hlavne pro deti. No a nekdy priste treba Liberec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma
  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...