Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Stringo. Mne vubec jako zakaznika nezajima kdo jaky vyrobil dil. Na Skodu treba rada kabelovych svazku je vyrabena na Ukrajine atd. Generalni vyrobce ( montovna) je Skoda, ktera ma za kvalitu jednotlivych komponentu odpovidat i kdyby ji je dodali Martani. Vse s cim musim do servisu je reklamace. Je to cas kdy auto nemohu pouzivat a pro me se servisem 20km od domova jsou to strasne komplikace. Obzvlaste pokud jeden problem musis reklamovat opakovane protoze kolikrat ja vim vic nez debilni AS servis.
Clinte ten Tvuj pribuznej musi byt urcite hluchej a slepej. 15tis km co ma za tu domu ja mam nacouvano. Jinak podivat se pod to tesneni zrovna bych mu vic nez doporucil aby se za nejaky cas nedivil. Ano ja na to prisel diky foru, kde u Miklise se neco menilo a on na to nahodne prisel. No a takovych je nyni vice. Ostatni zavady jsem opravdu nehledal, nasly se sami. Ja netvrdim ze kazda vyrobena Skoda je klump. Ale tech zavad a jejich zavaznost vseobecne pribyva. Kvantita vyrazne prevlada nad kvalitou, mozna o neco vic nez u jinych.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted takovy maly priklad. Znamej obchodak z prace ten co jsme s nim jel do toho Frankfurtu ma jako sve soukrome auto s manzelkou Kiu Sportaz v dehtu a prevodovkou CVT. Ma ji 6 tym rokem. Byl jsem pri tom kdyz mu volala zena co ho davala na bezny servis a vymenu praskleho celniho skla v Praze. Jen tak sam servis nasel nejakou zavadu zjistil ze na to se vztahuje ta 7 leta jejich zaruka, tak s omluvou ji volali ze auto bude az o den pozdeji kvuli tomu hotove. Sami od sebe vyresili a ona nepkatila nic. Vsichni kritizuji korejce a ja u Skody jsem se s takovym pristupem nesetkal a to tech hromadnych zavad uz bylo, kkdy neslo o nahodu, ale o spatnou konstrukci ci technologii vyroby. Hlavne tutlat. To jen maly priklad ze zazraky se deji a to i tam kde by to clovek necekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, máš nacouváno 15k km, tak 20 km do servisu nemôže byť problém. Nehovoriac o tom, že každý slušný podnik Ťa už dnes dovezie zo servisu domov. Máš pravdu, že tých závad pribúda. Je to dobou. Dnes už robiť poctivú robotu je pomaly hanba. Starí majstri sú už v dôchodku a mladí, len čo sa niečo v autorizovanom servise naučia, idú si robiť svoj biznis. Aby si bol spokojný , mechanika si dnes musíš jednoducho pohľadať.

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o km. Ale ja zaroven musim do prace, z prace. Ted treba navic potrebuje auto manzelka s detmi atd. atd. Ano, odvezou te, ale jen v ramci mesta. Ne ale 20km od nej.
Dnes je problem sehnat nejen automechanika kvalitniho, ale i jakehokoliv remeslnika. Ti co sou jsou zavaleni praci. Plati i o technicich a inzenyrech v projekcich. Ty lidi nejsou. Dnes chteji vsichni rychle zbohatnout. Mladi studuji nejake posrane obchodni a ekonomicke skoly v domeni ze budou jen presouvat penize a ty jim budou vydelavat. Ale remesla, a technicke obory kde se vytvareji nejake hodnoty a kde clovek zacina od piky nikdo nechce delat. Kazdej chce byt hned manager se 100tis platem.

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jsi to konečně krásně napsal - dnes je problém najít kohokoli a cokoli kvalitního, vše se jede na kvantitu a to samé je i v automobilovém průmyslu. Nadáváš a vychvaluješ jednotlivé kusy aut a děláš z toho závěry. Clint nadává na OII ale on měl průserový typ, ostatní motorizace problém tak fatální neměly. Mluvíš o Kině, Hyundai co mají lidé kolem tebe, ale tys osobně žádnou neměl, já jezdil i30 a rezonoval v ní kde co, odešel posilovač řízení, zlobit centrál a to u auta s 50t km, děda má Kia Rio má na něm za 10let najeto 40t takže funkční je, ale to zpracování je hrůza a děs. Tyhle kecy jsou absolutně neobjektivní, každému vadí něco jiného a spolehlivost hodnotí každý jinak. Někomu stačí že ho auto nikde nenechá a nějaké zavrtání mu nevadí a někdo vyloženě leze a hledá cokoli, aby měl důvod. Např. RADIUS jak sem dával ty fotky světlých šroubů na spodku černé palubky, to já bych ani nevěděl, nikdy jsem to nezahlédl při běžném ježdění. Jak říkám sere se všechno a je to o kusech, případně o konkrétním typu daného auta, kde se sere něco konstrukčně.

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne te kie jsem to daval spis do souvislosti s tim servisem a pristupem. Kamaradovo otec ma kiu sportage take treba a je to pry chrastitko a srac co rika ten kamarad. I kdyz odesel za celou dobu pouze pedal plynu nejaky snimac. Ale rikal je to chrastitko. S jeho Hondou Civic se to neda srovnavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objektivni nazor by mel ten kdo by mohl kazdy rok ta auta stridat a mit tak srovnani. Komu se toto ale postesti ze.

A KDO JESTE DA, ZE SE MU LIBI STRINGUV PRISPEVEK TAK BUDE LITOVAT AZ HO POTKAM !!!

Stringo je pani Coloumbova a troll z Ruska placenej Skodou co ho nikdy nikdo nevidel. [emoji23]

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Petrrr napsal:

Objektivni nazor by mel ten kdo by mohl kazdy rok ta auta stridat a mit tak srovnani. Komu se toto ale postesti ze.

A KDO JESTE DA, ZE SE MU LIBI STRINGUV PRISPEVEK TAK BUDE LITOVAT AZ HO POTKAM !!!

Stringo je pani Coloumbova a troll z Ruska placenej Skodou co ho nikdy nikdo nevidel. emoji23.png

Dal jsem mu + , tak v pátek doraž ať mě můžeš rozesmát.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, dablovo vidle, vsak si je minule videl. [emoji3]
Ba ne, zachranil sis zivot kofolou. [emoji3]

Clint je ztracenej pripad. Protoze koupit to same auto po tom co ho to predchozi svou kvalitou stalo balik muze jen blazen. Stejne jako si znovu vzit zenskou, ktera te v predchozim rozvodu oskubala do hola. [emoji3]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uf, síla.
Dnes jsem tu příšernost FL viděl naživo, zaujalo mě totiž něco divného na autě, které stálo na semaforu blikalo směrovkou, pak mě to došlo - dvojitý přední  blinkr faceliftu. Hnus. Tak si říkám, co tady vlastně ještě dělám? Škodovka pro mě skončila - Octavia je příšerná a v případě Rapidu už není motor, který bych byl ochoten akceptovat, to stejné platí pro Fabii... 

Rapid ma stale 1.6TDi, ale clovek pro nej musi mit uziti.
Já zatím s Octou musím zaklepat. Pouze rozvody a zámek 5tých dveří. Ale nemám ji od nova.
Sup už je jiná. Ve 30tis výměna komplet předního uložení tlumičů. 3x výměna hadičky brzd. Naposledy oprava podle TPI a nahrán nový soft. Vypadlé vedení zpětného vedení paliva. A naposledy rachot z pohonu, na závadu se nepřišlo. Naštěstí se závada asi odstranila sama a poslední měsíc klid. Nyní mám obavy z řízení, při větším zatočení v něm zakňourá. Na záruku bylo to horní uložení a ta poslední hadička brzd (pouze materiál).

Co to je za SuperBa? S2?
Hoši problém je ten že už neni co koupit,známy ma BMW ktere je 2 roky staré stálo ho okolo 2 mega a už reklamoval  pět krát něco,takže ikdyž si připlatite za rádoby prémiovku ani to vám v dnešní posrané době kdy je všechno odrbane na materiálu a všechno je bráno jako spotřebak nezaruči kvalitu.Takže je to spiš o konkrétnim kusů než o značce.

To rikam, Dacia! Zbydou prachy na druhy vuz, az ten prvni předčasně odejde.
No, ale za skoro tři roky provozu auta dvě závady (klapka klimy a senzor kliky)...to se ti zdá jako hodně? To je uplně super řekl bych....

:D, kup si lednici a voz ji co tyden kvuli pazvuku na reklamaci a nebo ze ti treba v mrazaku lita senzor na bezklickove otevírání a startovani.
Hurikane, tos byl ty kde Ti u noveho auta RSky chcala chladici kapalina a menili Ti vodni pumpu? Tedy u auta za 700 tis mi to tedy povidej. Kdyby to bylo alespon tak, ze kdyz jak pises koupis drazsi model koupis spolehlivejsi auto. Kez by. Nebo to jsi ty co si byl s novym Mondeem v servisu taky docela casto? Palubovka svitila jak vanocni stromek.

U tech Oktavek to byl prvni neduh, vice lidem to zralo chladici kapalinu, taky to bylo snad behem mesice napraveno.
Teď jsi to konečně krásně napsal - dnes je problém najít kohokoli a cokoli kvalitního, vše se jede na kvantitu a to samé je i v automobilovém průmyslu. Nadáváš a vychvaluješ jednotlivé kusy aut a děláš z toho závěry. Clint nadává na OII ale on měl průserový typ, ostatní motorizace problém tak fatální neměly. Mluvíš o Kině, Hyundai co mají lidé kolem tebe, ale tys osobně žádnou neměl, já jezdil i30 a rezonoval v ní kde co, odešel posilovač řízení, zlobit centrál a to u auta s 50t km, děda má Kia Rio má na něm za 10let najeto 40t takže funkční je, ale to zpracování je hrůza a děs. Tyhle kecy jsou absolutně neobjektivní, každému vadí něco jiného a spolehlivost hodnotí každý jinak. Někomu stačí že ho auto nikde nenechá a nějaké zavrtání mu nevadí a někdo vyloženě leze a hledá cokoli, aby měl důvod. Např. RADIUS jak sem dával ty fotky světlých šroubů na spodku černé palubky, to já bych ani nevěděl, nikdy jsem to nezahlédl při běžném ježdění. Jak říkám sere se všechno a je to o kusech, případně o konkrétním typu daného auta, kde se sere něco konstrukčně.


Stringo,
Kdyz si sednes do Octavie 3 dozadu a neco to sviti do ksichtu, podivas se tim smerem a tam dva nekryty srouby - navic to bylo na srazu a kazdy videl ze nic nehledam. Vsak oni v tv rikaj ze kazdy druhy ridic je slepý. Stringo ocividne i hluchy, kdyz mu pazvuky nevadej :D

Peetr,
Psal jsem to uz nekolikrat, takovy přístup v servisu (ne prodej novych vozu) jako ma Hyundai (ne Brandys nad Labem) a Dacia, to jsem fakt u Skodovky zezazil za 9let a ze jsem vystridal 4ri servisy ve ctyrech krajich. Ono staci zavolat v Praze za kolik maji světlo, tak neprijemny a neochotny lidi jsem fakt dlouho nezazil.

Hele zrezly plastovy dvere, to se nesmi dozvedet Skodovka, bo Octavia 4 zrezne v interieru :D. Hlavne ze ten plast je o 10tnik levnejsi.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Petrrr napsal:

Jj, dablovo vidle, vsak si je minule videl. emoji3.png
Ba ne, zachranil sis zivot kofolou. emoji3.png

Clint je ztracenej pripad. Protoze koupit to same auto po tom co ho to predchozi svou kvalitou stalo balik muze jen blazen. Stejne jako si znovu vzit zenskou, ktera te v predchozim rozvodu oskubala do hola. emoji3.png

Kdo má peníze, koupí si auto. Kdo je nemá, zemře jinak

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mě oktávka vyhovuje a nechci si zvykat na jiné ovládání. Navíc Francouzům nevěřím, potom co se nám vysrali všechny v původní práci, korejci shit a italové na hovno elektronika. Takže koncern je u mě stále jedničkou v této cenové kategorii.

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neco pro placku Stringa:
Značka Dacia je vstupem do světa skupiny Renault, jejím prostřednictvím chceme nabídnout nové auto lidem, kteří dosud uvažovali jen o pořízení ojetého. Dostanou kvalitní výrobek s nadstandardní zárukou a solidní výbavou za bezkonkurenční cenu.

  • Negativní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...