Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Kim je frajer? hele kolik ti za to platí? no moc to nepiš nebo se mu zprotivíš a bude takovej frajer že se tě nebude bát poslat do tábora nucených prací...a pořád se toho nebude bát..protože mu taky asi nic jinýho nezbejvá.. voni sice lidi nemajco žrát ale rakety je potřeba..nějak jste zapoměli pánové za těch posledních 25 let ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kim je frajer? hele kolik ti za to platí? no moc to nepiš nebo se mu zprotivíš a bude takovej frajer že se tě nebude bát poslat do tábora nucených prací...a pořád se toho nebude bát..protože mu taky asi nic jinýho nezbejvá.. voni sice lidi nemajco žrát ale rakety je potřeba..nějak jste zapoměli pánové za těch posledních 25 let ..

Moc to řešíš. Dej si kafe a klid.
  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On je tu novej a nezná naši srandu, jsem rád, že jsem ho dostal a ten mínusovej bod mi za to stojí. Až se otrká bude již vědět jak se na lopatu sedá a co kdo myslí a nebo nemyslí vážně. Musí  přijed na čaj no. Ale na Kima ať mi nikdo nesahá. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, FannanekH napsal:

Kim je frajer? hele kolik ti za to platí? no moc to nepiš nebo se mu zprotivíš a bude takovej frajer že se tě nebude bát poslat do tábora nucených prací...a pořád se toho nebude bát..protože mu taky asi nic jinýho nezbejvá.. voni sice lidi nemajco žrát ale rakety je potřeba..nějak jste zapoměli pánové za těch posledních 25 let ..

To nevíš, že Petr je tady na foru placenej soudruhem Vošickým, který je pravá ruka velkého Kima? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já soudruha Vošickýho nemam..ale už z něj mam osypky.. ale tak jako jo proti gustu žádnej dišputát..kdyby bylo nejhůř mam takovej malej útulnej sklep může se nechat na pár měsíců zavřít..kámen ho štípat nenecham.. a suchej chleba taky dostane.. jednou za tejden krajíc..

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Petrrr napsal:

Už jste slyšeli o tom koncertě v Menčestru? Prý byl bombovej. :D:D:D

Člověče mě ti to zrovna nějak moc vtipný nepřipadá...na tohle nemůžeme pohlížet s černým humorem. To nám bohužel před tím ksindlem nepomůže.

 

 

  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stane, priznam se, nebylo to z me hlavy. Kdyz jsem to cetl poprve, zarazil jsem se a az pak jsem se zacal smat. Jsem tez otec od rodiny a tohle je pro me strasna vec. Ale ted navazu na to co pise Motos, s kterym souhlasim. Co se stane. Politici budou vypravet jak jsou pohorseni, chytnou se s Makrelou za ruku, keci o tom jak se nenechame zastrasit atd. Zapali svicky, rozsviti Eifelovku, profilovky na FB do trikolory VB za par dni ticho po pesine a dal se bude cekat kde co zase bouchne. EU bude dal tlacit na povinne kvoty prerozdelovani cmoudu po Evrope, dal bude tlacit na odzbrojovani legalnich drzitelu zbrani pod zaminkou ochrany proti terorismu. At si svuj multikulturismus nechaji, roky tezili velmoce jako VB, Francie atd. ze zabranych kolonii po celem svete. CR z toho nemela nikdy ani floka, proc by mela sklizet to co nezasela. At si tu sebranku nechaji. Kam tohle vse povede? Myslim ze jestli se brzo neco neudela, meli bychom se bat o svou budoucnost a kdyz ne o tu svou, tak o budoucnost nasich deti. Tohle vse je duvod proc ja jsem pro okamzite vystoupeni z EU. Dotace a penize na kde co at si strci do prdele. Podrobne sleduji uz 2 roky jak je pres EK a EU protlacovan zakon o regulaci zbrani v EU, jak se ohybaji dle potreby ruzna pravidla a predpisy dle potreby a jak par jedincu, ktere nikdo nevolil v cele EK Junckera rozhoduji o zivotech milionu lidi a nikdo neni schopen s tim nic udelat. Rikam si, ze pokud to takhle chodi ve vsem tak to cemu rikame EU nema co docineni s demokracii.
Tedy to je duvod proc se rad zasmeji pres veskere zoufalstvi z teto situace i tomuto.

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to samý se dělo v USA a děje... prostě potřebujem levnou pracovní sílu, jinak se nikam neposunem. i čeští pracovníci začínají být kurna drazí, protože se tady odvádí nesmyslné daně.... se podívej kolik si Petře vyděláš v hrubé mzdě a kolik zaplatíš zdravotní, daně atd... pak si deš koupit nákup a znova daníš....

Editováno: , autor: kokta7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jelikož uprchlíci nejsou problém posledního roku nebo dvou, tak je to úplně jedno. Německo by bez Turků v podstatě neexistovalo, Francie by bez Afričanů pomalu vymřela a představa, že někdo z nich míří do ČR je více než úsměvná. Dívám se na to asi jinak, protože vím, jak je těžké kdekoli jinde za hranicemi začít. Nedůvěra v osobu není jen tehdy, když je ten či onen jiné barvy, ale ono bohatě stačí, když je z post sovětského státu... kolikrát jsem byl „vykurvený Ukrajinec, zloděj z Polska a nebo divný Čečenec“...

Nesoudím lidi dle barvy pleti, protože bych musel odsoudit svého vlastního šéfa, který je z Indie - a kupodivu zde má manželku, která pracuje, děti, které chodí do školy, učí se česky. Nejúsměvnější na tom ovšem je, že je jeden z mála lidí v ČR, který rozumí aplikaci, kterou vyvíjíme a staráme se o ní.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli si někdo myslí, že tihle budou pracovat, tak to jsou dost naivní. Akorát stojí peníze. Souhlasím se vším, co je tu napsáno. A klidně mě obviňte, že jsem rasista a xenofob. 

A kolik jich tady zatím je? Tři? Deset? Uff... Pojďme jim vypálit stany!

 

Mnohem více peněz stojí česká luza, která v životě nesáhla na práci, žijí z dávek hmotné nouze a v případě potřeby si nechají zaplatit nové vybavení bytů...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...