Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

před 30 minutami, FannanekH napsal:

 

nepatří s tim souhlasim, ale kdybysme se my evropané nesrali do iráku, iránu, sýrie, afriky ameriky.. tak by to taky všechno vypadalo jinak

Jo to je bohužel pravda, Evropani, ale taky Američani. Tyhle národy totiž s demokracií a svobodným životem neumí zacházet. Oni potřebují tvrdou ruku co jim vládne. Kdyby se tam zachovali ty režimy co tam byli ( Kadáfí, Husajn a konec konců asi i ten Asad bohužel) byl by klid.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petře, teď dotaz mimo téma, když ti na tapatalku přijde oznámení o aktivitě v tomhle vláknu, po kliknutí na oznámení tě to hodí na ten příspěvek, který to oznamuje, nebo na první stránku tohoto tématu? Proč se ptám, mě všechno funguje, akorát tady v Clintovo vláknu mě to hází pokaždé na první stránku, jako kdyby v tomhle vláknu bylo něco špatné nastaveného, ale potřebuju vědět, jestli to dělá jen mě, nebo i někomu dalšímu s tapatalkem. Když zapnu tapatalk standardně a najdu si tohle vlákno ve sledovaných, tak mě to hodí normálně na poslední nepřečtený příspěvek, ale přes oznámení to neudělá a otevře se první strana. Díky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, FannanekH napsal:

stanmare, jenže tohle není uplně problem těch lidí, ale tý země kde žijí..neměla nejmenší chuť je začlenit.. a když máš pocit že nejsi někde vitaný nebo aspoň trpěný, tíhneš  k těm svým a když ti dá někdo naději na něco lepšího tak se toho prostě chytneš... opět musim přidat příklad VŘSR, NSDAP a další..

OK, v tom případě mají ale jít jinam a ne dělat bordel, že je nikdo nemiluje a nechce.

Já je do Evropy nezval, k nim nejezdím a proto mám takový názor jaký mám.

Říkej tomu zápecnictví, nebo zpátečnictví, to mi je jedno. Máš taky svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já k tomu můžu napsat jenom tohle:

 

Jak to, že vidíš třísku v oku svého bratra, ale trám ve svém vlastním oku nepozoruješ?

Jak můžeš říci svému bratru: ‚Bratře, dovol, ať ti vyjmu třísku, kterou máš v oku,‘ a sám ve svém oku trám nevidíš? Pokrytče, nejprve vyjmi trám ze svého oka, a pak teprve prohlédneš, abys mohl vyjmout třísku z oka svého bratra.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Stringo napsal:

Tyhle lidi tady nemají co dělat, nepatří sem ať si říká kdo chce co chce... mají to v krvi, stejně jako Češi závist atp.

http://www.lidovky.cz/britanie-vyhlasila-kriticky-stupen-ohrozeni-faf-/online.aspx?online=1006585

Víš, ono je to směšné, protože útočník jako takový byl brit, který se narodil v Británii.

 

před 2 minutami, FannanekH napsal:

většina čechů je nebezpečná už sama sobě :-))

Samozřejmě, hlavně je veřejně známo, že Češi patří k největším rasistům v Evropě. Zcela bezdůvodně. Ale ono je to asi jedno, ať má každý vlastní názor... Češi jsou jen banda lidí, kteří musí vždy na něco nadávat - ať jde o politiku, cikány, imigranty, sníh, déšť, stromy v lesích, silnice, vesmír...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, stanmar napsal:

 

Ona jsou média opravdu velmi mocná a kdybych neměl několik dobrých kamarádů právě na iDnes nebo třeba na Eurozprávách, tak bych ani netušil, jak moc dokáží média manipulovat. Je potřeba si uvědomit jednu základní věc - všechny podobné zprávy jsou pouze přepisem z určitého zdroje, ať už jde o Reuters nebo třeba Českou tiskovou kancelář. Po každém podobném útoku se objeví ihned informace, že šlo o muslimský útok, že za to může Islámský stát a další věci. Stejně tomu bylo posledně v Paříži - opak byl pravdou. Jde to krásně vidět například tady. Média jdou prostě za čteností a jde to vidět i na mnohých nadpisech, viz. „IS střílel u Vítězného oblouku“. Nakonec se ukázalo, že šlo o debilního Francouze. ;)

 

Já neříkám, že je to dobře, že za tím není žádná kontrola a vpouští se do EU mnoho podivných existencí, ale je potřeba si prostě uvědomit, že pokud někdo zakřičí Allahu Akbar a rozmasakruje půlku státu, neznamená to, že jde o člověka, který věřil v islám - mohlo jít o cílenou provokaci. V dnešní době stačí málo k tomu, aby média a široká veřejnost házela špínu na komunitu, která v tom zrovna mohla být nevinně. Ano, je to průser, tajné služby mají co dělat, na druhou stranu se po každém útoku objeví zpráva, že tajné služby o přípravách těchto útoků věděly. Možná bychom se měli spíše zaměřovat na to, proč se podobné věci dějí a jak jim předcházet, než tady v hospodě nadávat, jak nám imigranti znásilňují ženy, kradou práci a připravují nás o bydlení.

 

před 49 minutami, Stringo napsal:

Existuje slovo deportace a zde by to bylo na místě, když Merklice vykřikoval jak od nás utíkali lidé k nim za války, tak jsem chtěl rozbít televizi... Kolik Čechů do na západ uteklo a kolik z nich bylo nebezpečných svému okolí???

 

Jenže nemůžeš deportovat někoho, kdo se v dané zemi narodil a jejím občanem. Drtivá většina útoků byla provedena někým, kdo se narodil v oné zemi, pracoval tam a teprve poté byl zfanatizován skupinou lidí. Tady selhává obrana států jako taková. Tajné služby o těchto lidech vědí, ale jednají pozdě - pokud někdo odletí na blízký východ, má tam nějaké divné kontakty (o kterých mimochodem tajné služby mnohdy vědí), můžeme házet špínu právě na tajné služby, které nekonali, nevyslýchali po návratu a neměli danou osobu v hledáčku.

Editováno: , autor: Sabiza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znám jedno jediného Čecha na celičké naší zemičce, který krom na počasí  nadává taky na Škodovku a to už si troufá chlapeček jeden. Ale zase má koule, skloňte před ním svůj hřbet, páč to je frajer, stejnej jako Kim. :D

Holt pochval se sám, nikdo jinej to za tebe neudělá. Tady už vůbec ne. :D

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 33 minutami, Sabiza napsal:

 

Ona jsou média opravdu velmi mocná a kdybych neměl několik dobrých kamarádů právě na iDnes nebo třeba na Eurozprávách, tak bych ani netušil, jak moc dokáží média manipulovat. Je potřeba si uvědomit jednu základní věc - všechny podobné zprávy jsou pouze přepisem z určitého zdroje, ať už jde o Reuters nebo třeba Českou tiskovou kancelář. Po každém podobném útoku se objeví ihned informace, že šlo o muslimský útok, že za to může Islámský stát a další věci. Stejně tomu bylo posledně v Paříži - opak byl pravdou. Jde to krásně vidět například tady. Média jdou prostě za čteností a jde to vidět i na mnohých nadpisech, viz. „IS střílel u Vítězného oblouku“. Nakonec se ukázalo, že šlo o debilního Francouze. ;)

 

Já neříkám, že je to dobře, že za tím není žádná kontrola a vpouští se do EU mnoho podivných existencí, ale je potřeba si prostě uvědomit, že pokud někdo zakřičí Allahu Akbar a rozmasakruje půlku státu, neznamená to, že jde o člověka, který věřil v islám - mohlo jít o cílenou provokaci. V dnešní době stačí málo k tomu, aby média a široká veřejnost házela špínu na komunitu, která v tom zrovna mohla být nevinně. Ano, je to průser, tajné služby mají co dělat, na druhou stranu se po každém útoku objeví zpráva, že tajné služby o přípravách těchto útoků věděly. Možná bychom se měli spíše zaměřovat na to, proč se podobné věci dějí a jak jim předcházet, než tady v hospodě nadávat, jak nám imigranti znásilňují ženy, kradou práci a připravují nás o bydlení.

 

 

Jenže nemůžeš deportovat někoho, kdo se v dané zemi narodil a jejím občanem. Drtivá většina útoků byla provedena někým, kdo se narodil v oné zemi, pracoval tam a teprve poté byl zfanatizován skupinou lidí. Tady selhává obrana států jako taková. Tajné služby o těchto lidech vědí, ale jednají pozdě - pokud někdo odletí na blízký východ, má tam nějaké divné kontakty (o kterých mimochodem tajné služby mnohdy vědí), můžeme házet špínu právě na tajné služby, které nekonali, nevyslýchali po návratu a neměli danou osobu v hledáčku.

jj typická propaganda.. čeho se lidi nejvíc bojí to jim naservírujem v pořádných dávkách když bude správně připosranej, zvolí toho strejce co nám nasype drobáky a tak kolem dokola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A znám jedno jediného Čecha na celičké naší zemičce, který krom na počasí  nadává taky na Škodovku a to už si troufá chlapeček jeden. Ale zase má koule, skloňte před ním svůj hřbet, páč to je frajer, stejnej jako Kim. default_biggrin.png
Holt pochval se sám, nikdo jinej to za tebe neudělá. Tady už vůbec ne. default_biggrin.png

To mi pripomina, ze jsem dneska jel kolem nejaky firmicky a za barakem (ne pred, kde staly firemni auta), ale za, kde stalo uplne samo, stala ohromna Ramka, vetsi nez ten cinzak samotny :D. Auto pekny, ale myslim ze kdyz odjizdi (asi sefik?), tak zamestnanci drzej plot aby ho to auto taky nesezralo.
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, FannanekH napsal:

většina čechů je nebezpečná už sama sobě :-))

přesně takovej fousáč v modrým rapidu, za opaskem nože, flashbang, smoke granát, doma má AK47 s Deaglem! a vždycky když chce manželka jít ven, tak musí prosit na kolenou.

Editováno: , autor: kokta7
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...