Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

Jo a ještě maličkost... neházejme to, že pár fanatiků odbouchne koncert, stadion nebo cokoli jiného na náboženství. Islámský stát se přihlásí úplně ke všemu.

 

Jen malá čísla k tomu, jaké náboženství má zatím nejvíce způsobených smrtí. Tak nějak zatím vede to naše mírumilovné a skvělé křesťanství.

 

- https://www.quora.com/Which-religion-is-responsible-for-the-greatest-number-of-deaths-of-infidels-over-its-entire-history/answer/Mahbubur-Rahman-Robin

- Terrorist attacks: According to the FBI, only 6% of the terrorist attacks on U.S. soil between 1980 and 2005 were carried out by Muslim extremists. Even Jewish extremists carried out more (7%).

- Seven times more people have died in Christian wars: 113.8 million compared to the 16.4 million who died in Muslim wars. (There are more Christians, but only about 50% more, nothing like seven times more.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kokta je hate free, neziskovka placena z nasich dani co siri slunickovou osvetu.
Kokto, mne nevadi Ukrajinci ( mel jsem kolegyni z Ukrajiny), Vietnamci, Polaci, Rumuni ( stryc ma jednoho ridice Rumuna) atd. Vsechno to jsou vetsinou lide zde zijici a tvrde pracujici a vazici si teto moznosti. Kdybys vedel jak to maji na Ukrajine nebo v Rumunsku sklapnes podpatek, zavres hubu a budes makat a budes za to rad. Ja to vim a proto nikdy nebudu tvrdit ze zde u nas vsechno stoji za hovno. A ja uz to tady psal, ja nechci aby CR byla levnou montovnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nejake cmoudy z Afriky co nevi co je prace s uplne jinym mysleni a vyznani tady nemaj co delat i kdyz to odserou i ti slusni, kteri mezi nimi urcite taky jsou abych byl objektivni. EU nema pud sebezachovy a v takove spolecnosti ja zit nechci. Az to tady bude jako v Izraely bude uz pozde. Izraelci to maji ovsem v hlave v poradku a sve zivoty chrani.

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, beuticek napsal:

@SabizaNeházím je do jednoho pytle, ale islámská kultura je prostě pro mě nepřijatelná. Kdo se chce přizpůsobit té naší, je vítán, ale ostatní mazejte, odkud jste přišli. Ufff, už jsem toho k tomuhle napsal, myslím, víc než dost. 

 

No, tímto je v podstatě do jednoho pytle házíš, protože předpokládáš, že každý člověk, který přijde z blízkého východu, je automaticky terorista nebo nepřizpůsobivý. Víš, ono mnohdy je ten „ekonomický“ migrant přijatelnější než typický český Pepík, který při příchodu z hospody večer zmlátí ženu, ráno nasadí české vlaječky na zrcátka a jede do mizerně zaplacené práce, kde si stěžuje na život a na to, jak za všechno mohou jiní. A nebo ještě lepší - když onen český Pepík sedí na pracáku a dělá velký hovno, jen pobírá dávky... to raději budu trpět někoho, kdo chce makat, kdo chce nějakým způsobem vytvářet společnost než někoho, kdo je nepotřebný.

 

před 1 hodinou, Stringo napsal:

Mám na to stejný názor. Ty když k nim přijedeš a nebudeš se chovat podle jejich mravů, useknou ti na náměstíčku hlavu a vůbec se nebudou rozmýšlet...

 

A Ty jsi tam byl, že to víš? Nebo jsi to četl na TN.cz?

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Sabiza napsal:

Jo a ještě maličkost... neházejme to, že pár fanatiků odbouchne koncert, stadion nebo cokoli jiného na náboženství. Islámský stát se přihlásí úplně ke všemu.

 

Jen malá čísla k tomu, jaké náboženství má zatím nejvíce způsobených smrtí. Tak nějak zatím vede to naše mírumilovné a skvělé křesťanství.

 

- https://www.quora.com/Which-religion-is-responsible-for-the-greatest-number-of-deaths-of-infidels-over-its-entire-history/answer/Mahbubur-Rahman-Robin

- Terrorist attacks: According to the FBI, only 6% of the terrorist attacks on U.S. soil between 1980 and 2005 were carried out by Muslim extremists. Even Jewish extremists carried out more (7%).

- Seven times more people have died in Christian wars: 113.8 million compared to the 16.4 million who died in Muslim wars. (There are more Christians, but only about 50% more, nothing like seven times more.)

Pokud nebudu počítat ty idioty co si vemou palnou zbraň a vyrazí někam do školy (to hlavně v USA), tak většinu bombových atentátů udělal nějaký fanatik, co se hlasí k islámu.

Použiju takové klišé - ne každý muslim je terorista, ale každý terorista je muslim....

A ano - jsem podle současných pokřivených lidskoprávních měřítek xenofob a nestydím se za to, že mám svůj názor. Prostě si nepřeji, aby se do Evropy stahovali neprověření z problematických zemí.  Nemíním papouškovat nějaké HateFree kecy, v dnešní době se totiž okamžitě ten, kdo nesouhlasí s nějakým sluníčkářským bludem stává černou ovcí. Jsem si dobře vědom toho, kam až to může vést - viz fašismus či komunismus, ale také toho, že se může stát něco podobného i u nás. To, že tady žádní uprchlíci nejsou je věc spíše ekonomická, než to, že by je zde nikdo nepřijal.

 

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Sabiza napsal:

 

No, tímto je v podstatě do jednoho pytle házíš, protože předpokládáš, že každý člověk, který přijde z blízkého východu, je automaticky terorista nebo nepřizpůsobivý. Víš, ono mnohdy je ten „ekonomický“ migrant přijatelnější než typický český Pepík, který při příchodu z hospody večer zmlátí ženu, ráno nasadí české vlaječky na zrcátka a jede do mizerně zaplacené práce, kde si stěžuje na život a na to, jak za všechno mohou jiní. A nebo ještě lepší - když onen český Pepík sedí na pracáku a dělá velký hovno, jen pobírá dávky... to raději budu trpět někoho, kdo chce makat, kdo chce nějakým způsobem vytvářet společnost než někoho, kdo je nepotřebný.

 

Samozřejmě jsem si dobře vědom , že většina z nich je slušná, ovšem nedávná propagace vládnutí tureckého "sultána" Erdogana v sousedním Německu dobře dokazuje kam to se začleńováním do společnosti došlo. Předchozí generace turků se zapojila dobře, navíc tíhne spíše k místní kultuře, ale to ti noví nepřijímají. Myslíš si, že je to to dobře, mít někoho, kdo nesouhlasí se stylem života jakým žije naše společnost vedle v domě?

Jasně, řekneš je jich málo, ale nemusím jít daleko pro příklad - bydlel by jsi třeba v Chanově když ještě stál ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 
A Ty jsi tam byl, že to víš? Nebo jsi to četl na TN.cz?
 

Byl jsem v Pákistánu 4,5 měsíce, kolega rok a pak půl roku v Iráku a víme jak se tam musí člověk chovat, dokonce jsme nakonec chodili v těch jejich šátkách a oblečení, protože v kraťasech jsme byli středem až velkého ruchu kdekoli jsme se objevili. Museli jsme všude s vojenským dozorem kvůli bezpečnosti atd.atd... takže já to z bulváru nemám...
  • Pozitivní 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, FannanekH napsal:

když někdo docela snadno zaměňuje islám a islámský stát..

To já nezaměňuju. Dobře vím co je IS a co islám jako takový.

Navíc to nejsou často ani lidé, kteří sem v posledních letech přišli - právě naopak, jsou to často lidé z ghett narození již v Evropě.

To mě na tom děsí. Protože dnes se do podobné situace dostává o mnoho větší počet lidí - jsou na okraji společnosti a bez lepších vyhlídek a na kom si asi pak vybijí vztek ?

Může se namítnout, abychom jim pomáhali a začleňovali - jenže já je nezval, tak nevidím důvod proč jim pomáhat.

 

 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, však v Anglii jsou celé muslimské čtvrti a myslí si, že jim to tam patří,  ať se tam projde holka v mini a uvidíš co z ní zbyde. Obohacovači v Německu na Silvestra, ve Švédsku co se děje, kde jim stoupla kriminalita až nad hlavu a lidi se už stěhují na vesnice a nebo do jiných zemí. Pomáhat ano, ale ne takto. Navíc nejde o žádné uprchlíky, ale o prach obyčejné ekonomické migranty, co si myslí, že v Německu budou brát prachy za nic. Já žít v zemi kde je válka, budu rád za jakokoliv zemi, která mi poskytne azil. Jsou to jen vychcaní čmoudi, jako celá afrika, umí jen natahovat ruku - dej! 

Každý atentát z posledních let v evropě je ve jménu islámu, to mi Sabizo nevymluvíš, v tomto s tebou nesouhlasím a doufám, že nenastane jednou doba, kdy Ti nějakej takovej někde srazí kamionem dítě nebo tak. I to, že tady máme bezpečně je i díky právě našim odmítavým postojům. Raději tu budu mít cigána na dávkách ("integrovanýho") než čmouda s vysokým rizikem, že někde něco provede a nebo když ne on, tak po letech jeho flustrovanej fakan. 

Jak píšeš, jak na tebe v cizině nahlíží, ten z východu apod. znám to z vyprávění lidí známých co tam žili a máš pravdu. ani ne tak v Německu jako právě v Anglii, přitom by tam bez těch z východu pochcípali hlady. Já se nikdy neponížím ani za zlaté prase abych byl někde v Anglii za člověka druhé kategorie, nikdo nikoho nenutí tam být. Víš o tom případu, jak tam řetězem nedávno nějací palestinci umlátili toho kluka z Čech ( dělal tam manažera) a soud je bez mrknutí oka omilostnil a policajti, státní zástupce jen kroutí hlavou. Důkazy byli jasné. To zavádí sluníčkovým rozsudkem a obráceným rasismem. 

Kdo chce na svém uzemí ty obohacovače ať je má, ale ať je pak necpe jiným a ať pak nebrečí v TV když jim tak Ti samí zabíjejí lidi. A neboj se, že samotné Němce to nesere, sere a jak, jen se bojí o tom mluvit, trochu ještě trpí tím poválečným komplexem. Tím tuto diskusi z mé strany končím nebudu si kazit den. 

  • Pozitivní 4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stanmare, jenže tohle není uplně problem těch lidí, ale tý země kde žijí..neměla nejmenší chuť je začlenit.. a když máš pocit že nejsi někde vitaný nebo aspoň trpěný, tíhneš  k těm svým a když ti dá někdo naději na něco lepšího tak se toho prostě chytneš... opět musim přidat příklad VŘSR, NSDAP a další..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Islám je ideologie, která by měla být postavena mimo zákon, řada pasáží z toho koránu evokuje netolernaci, útočí proti lidskosti, svobodě člověka atd. Pro mě Islám = fašismus, nevidím rozdíl. 

Zajímavé, že Ukrajinci, Vietnamci, Mongolové, Rumuni, Bulhaři atd. jsou zde integrování a nikdo proti nim většinou nic nemá a ani oni si myslím si na nás nestěžují. Vietnamské děti patří většinou mezi nejchytřejší atd. Ale chudáci čmoudi, co nechtěj makat a nikdo je k tomu ani nevede se pak cítí flustrovaně, všichni jim ubližujou. I ty cigáni u nás makají, nejsou všichni stejní, znám jich takových pár, dokonce jsou i úspěšní podnikatelé. Zajímavé, že všude se najdou nějací sluníčkáři, už se nám množí i tady. :D

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jelikož uprchlíci nejsou problém posledního roku nebo dvou, tak je to úplně jedno. Německo by bez Turků v podstatě neexistovalo, Francie by bez Afričanů pomalu vymřela a představa, že někdo z nich míří do ČR je více než úsměvná. Dívám se na to asi jinak, protože vím, jak je těžké kdekoli jinde za hranicemi začít. Nedůvěra v osobu není jen tehdy, když je ten či onen jiné barvy, ale ono bohatě stačí, když je z post sovětského státu... kolikrát jsem byl „vykurvený Ukrajinec, zloděj z Polska a nebo divný Čečenec“...

Nesoudím lidi dle barvy pleti, protože bych musel odsoudit svého vlastního šéfa, který je z Indie - a kupodivu zde má manželku, která pracuje, děti, které chodí do školy, učí se česky. Nejúsměvnější na tom ovšem je, že je jeden z mála lidí v ČR, který rozumí aplikaci, kterou vyvíjíme a staráme se o ní.

To nemusis chodit daleko, stejny pripad se stal i me a dodnes na to narazim. Přistěhovali jsme se ze severnoch cech do Prahy a na pohovoru v Auto Jarov to vypadalo moc dobre. Na druhem kole uz se ale staveli nejak divne a pak jen přišlo mejlem ze nemaji zajem. Poucen z pracaku, vzdy se dotazujte proc - poucite se z chyb. A prisla odpoved, protoze jsem naplavenina a u nich je extremni riziko, ze do 5 let se vrati odkud prisli (napr. stesk po rodine). A dodnes slychavam, on je ze sudet, jo ten z toho pohranici. Úcka (SPZ) jsou prasata, atd...
Ale nejake cmoudy z Afriky co nevi co je prace s uplne jinym mysleni a vyznani tady nemaj co delat i kdyz to odserou i ti slusni, kteri mezi nimi urcite taky jsou abych byl objektivni. EU nema pud sebezachovy a v takove spolecnosti ja zit nechci. Az to tady bude jako v Izraely bude uz pozde. Izraelci to maji ovsem v hlave v poradku a sve zivoty chrani.

Hele zfalsuj obcanku (vek 45 let) a bez kandidovat. Za kvalitnejsi Skodovky a zivot bez neintegrovanych imigrantu.
Tak konečne si priznal, že Škodovka a hlavne Rapid je dobrý kauf.
 

Tak urcite :D sorry jako :D
Pokud nebudu počítat ty idioty co si vemou palnou zbraň a vyrazí někam do školy (to hlavně v USA), tak většinu bombových atentátů udělal nějaký fanatik, co se hlasí k islámu.
Použiju takové klišé - ne každý muslim je terorista, ale každý terorista je muslim....
A ano - jsem podle současných pokřivených lidskoprávních měřítek xenofob a nestydím se za to, že mám svůj názor. Prostě si nepřeji, aby se do Evropy stahovali neprověření z problematických zemí.  Nemíním papouškovat nějaké HateFree kecy, v dnešní době se totiž okamžitě ten, kdo nesouhlasí s nějakým sluníčkářským bludem stává černou ovcí. Jsem si dobře vědom toho, kam až to může vést - viz fašismus či komunismus, ale také toho, že se může stát něco podobného i u nás. To, že tady žádní uprchlíci nejsou je věc spíše ekonomická, než to, že by je zde nikdo nepřijal.
 

samotneho te mrzi, ze te nekdo skatulkuje podle jineho nazoru vetsiny, ale to same ty a ostatni zde delate ostatnim. Lze vzpomenout na pozitivni dojmy Kokty na Cupru, na Peetra s Rapidem (dnes asi obecne s nazorem na Skodovku) a v neposledni rade i na me, kdyz me porad skatulkujete nejdrive podle motoru a vybavy v Oktavce, pak podle Hyundaie a dnes hlavne kvuli Dacii - a presto vsichni tvrdite, ze auta jsou mocky dneska vsechny a ze je jedno co kdo koupi :D
No, nesmíš se divit, když jedeš do válečné země...

Jj, barevny trenky to je jak terc ;)
stanmare, jenže tohle není uplně problem těch lidí, ale tý země kde žijí..neměla nejmenší chuť je začlenit.. a když máš pocit že nejsi někde vitaný nebo aspoň trpěný, tíhneš  k těm svým a když ti dá někdo naději na něco lepšího tak se toho prostě chytneš... opět musim přidat příklad VŘSR, NSDAP a další..

Nesouhlasim, napriklad cr:
Ono lze i lehce vzpomenout na ten velky projekt zaclenovani imigrantu, kolik to stalo milionu. Bylo o tom tolik reportazi, jak imigrantska skupinka (rodina) je nadsena, ze se uci cesky, poznavaji kulturu, jidlo atd. A za 14 dni vsichni do jednoho utekli, pochytali je a hrde hlasili ze uz tu nechtej byt, ze chtej jinam. Oni mysleli ze tahle fraska bude na tyden, pak ze budou mit legalne volnost a budou moct pokracovat v ceste a oni to cechacci mysleli vazne a nechali by je pul roku zavreny na 'skoleni'.
Zkusim o tom najit nejakej clanek.
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 minutami, Petrrr napsal:

Islám je ideologie, která by měla být postavena mimo zákon, řada pasáží z toho koránu evokuje netolernaci, útočí proti lidskosti, svobodě člověka atd. Pro mě Islám = fašismus, nevidím rozdíl. 

Zajímavé, že Ukrajinci, Vietnamci, Mongolové, Rumuni, Bulhaři atd. jsou zde integrování a nikdo proti nim většinou nic nemá a ani oni si myslím si na nás nestěžují. Vietnamské děti patří většinou mezi nejchytřejší atd. Ale chudáci čmoudi, co nechtěj makat a nikdo je k tomu ani nevede se pak cítí flustrovaně, všichni jim ubližujou. I ty cigáni u nás makají, nejsou všichni stejní, znám jich takových pár, dokonce jsou i úspěšní podnikatelé. Zajímavé, že všude se najdou nějací sluníčkáři, už se nám množí i tady. :D

A bibli si četl? vraždy násilí zabíjení. doporučuju knihu Jozue a Knihu soudců a pokračovat až k malým prorokům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Stringo napsal:

Tady tyhle lidi tady nemají co dělat, nepatří sem ať si říká kdo chce co chce... mají to v krvi, stejně jako Češi závist atp.
http://www.lidovky.cz/britanie-vyhlasila-kriticky-stupen-ohrozeni-faf-/online.aspx?online=1006585

 

nepatří s tim souhlasim, ale kdybysme se my evropané nesrali do iráku, iránu, sýrie, afriky ameriky.. tak by to taky všechno vypadalo jinak

  • Pozitivní 3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...