Přejít na obsah

Clintův pirátský klub


Clint

Doporučené příspěvky

No jistě, "objektivně" dostala i40 jeden bod z deseti v kategorii brzdění jen kvůli tomu, že se přehřála převodovka, o brzdách tam ale není ani čárka, zatímco u Tiguanu jim brzdy hořeli, ale má bodů víc (4). Víc to ani nemá smysl číst, koukám, že AutoBild je už na úrovni Blesku, či Aha.

  • Pozitivní 5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, hned bych jí napařil minimálně obecné ohrožení, koho zajímá, že neumí ovládat své vozidlo, to se měla seznámit před jízdou. Kolikrát jsou lidi trestáni za mnohem větší blbosti. Jiný by bylo kdyby měla poruchu. Ty Pendolína by si měla ty předky čumáky koupit do foroty na sklad. To je furt něco.

 

Kurva, řekne mi někdo aby když chci opravit již psaný text zde, aby se mi nepřepisovala písmenka. 

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím co sem napsat, aby to potěšilo plačku, ale už dlouho mě nic nenapadá. Takže ho musím alespoň nasrat :D Auto jezdí dobře, nezlobí, žádná porucha a světe div se, to nasere i Oplbizu, nikde nic nevrže, ani malinko. ;)

  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Skody nezalezi na stari. Plecka jiz ve vyrobe. Uz na lince, co na lince. Uz na vykresech. [emoji23] Clinte kdyz jezdis s manzelky HTP tak je to jasne ze se to s O nic nestane. Podivej Motos, O uz ma jen kvuli tomu aby mohl do Zamberka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk uzamkl následující téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...