Přejít na obsah

krádež Škoda Octavia 1.9TDI r.v.2007 spz:4E72330


Petr 1.9 TDi

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

dne 18.7.2013 v Praze na Černém Mostě mi byla ukradena Škoda Octavia 1.9TDI r.v.2007 šedé metalízi, najeto 97tis.km, spz:4E72330, VIN:TMBCS61Z688020502. Výbava vozu:Automatická dvouzonová klimatizace,tempomat,parkovací senzory na zadním nárazníku. Poznávací znamení vozu:litá kola od škodovky, poškrábaný přední nárazník na pravé straně,trochu odřený zadní nárazník,držák SPZ nese popis : WWW.AUTO77BRNO.CZ. Za nález a nahlášení na POLICII Čr. dám 20tis.Kč. Můj kontakt :724945477, petr.castek@email.cz

post-77749-0-77573400-1374177857_thumb.j

Editováno: , autor: Petr 1.9 TDi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabezpečení pouze z výroby. Na policii hrozný ,čekal jsem asi hodinu a další hodinu to se mnou sepisovali. Kamery tam asi nikde nejsou,bylo to na nehlídanem parkovišti u metra stanice- rajská zahrada.Auto ukradli za bílého dne a nebyl jsem sám přišel tam ještě jeden pán kterýmu ukradli stejný model Octavie na tomtéž místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Přišla mi SMS od čísla z předvolačkou Bosna-Hercegovina že auto je v Chorvatsku,číslo je už ,ale nedostupný. Jsou to kurvy, obyčejnej člověk šetří aby si mohl koupit jetou octávku protože na novou nemá a pak mu ji ukradnou. A krade se čím dál víc auta ,motorky a kupa dalších věcí a naše slavná policie jen přihlíží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vo*e, tak to je opravdu neuvěřitelné!!! Jak píše Tomas, sakra, vždyť nemůže být těžké zjistit, kde byl telefon naposledy přihlášen.. Jenže to by se u nich musel někdo snažit a ne čekat až to rozeberou, aby už najít nešlo a měli to pak bez práce...

 

Měl si alespoň nějakou lepší pojistku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ideální by bylo kdyby PČR předala informace chorvatské policii, kteří by si na oktávky posvítili...to by snad neměl bejt problém;) jenže jsou to lamy líný u nás...moc dobře to vím, když mi ukradli v Praze oktu...říkám...na každý křižovatce a dálnici máte kamery...aspoň  by bylo vidět jakým jela směrem...... nenen to není tak jednoduché blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se k tomu stavím tak, že se mi zdá více než podivné, aby takováto informace přišla z bosńáckoho čísla. Ptám se, proč ta informace přišla? kdo na tom má zájem? a hlavně kde vzal tvoje tel číslo(i když to není nemožné, ale komplikované)? Je to prostě více než podivné a málo důvěryhodné i když né nemožné!

Editováno: , autor: dick
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...