Přejít na obsah

skoda sound system


Doporučené příspěvky

Ahojte. Chcem sa opytat, mam moznost zobrat repro sustavu z RS octavie -Skoda sound System - RS1 octavia. Aky je v tom rozdiel oproti obycajnej repro v obycajnej embecke elegance? Oplati sa mi to? komplet seda repro 6repro a kryty za 30€.

Dakujem vopred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

momentalne mam len take radio za "70" €,,ale casom bude lepsie. rozmyslam nad uz rovno s DVD, ale nie vyklapacku ale uz priamo zabudovany displej napr scott.http://autoradia.heureka.sk/scott-drx-2002/galerie/...

ale ci to uz niekto pocul.. a vie porovnat lebo mam teraz obycajnu seriovku co davali do elegance..a su v super stave to viem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Hele mám sound systém v RS a paráda, proti sériovým repro co má elegance to je na úplně jiné úrovni, přední i zadní repro mají větší výkon a zadní krásně basují, v kombinaci s ozvučnicí co pod nimi je, Ondrero může vyprávět, chudák nechápal jak mi to takhle může basovat :D a spousta lidí za mnou chodí a ptá se co mám v kufru za aparaturu a pak se diví, když řeknu že mám pouze sound systémové repro od škodovky :)

 

A slyšel jsem to v kombinaci s origo zesikem a DX navi ... a to je teprve petelice  :kol-47: takže za mě ano, ale 30€ mi přijde už moc a 6 repro je nějeka málo ;) 4x středobas, 4x výška

Editováno: , autor: plasmo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám v RS také "sound system" ale ten "sound" s originalnim radiem SYMPHONY není žádná sláva.

Reproduktory jsou sice lepší, ale velkou roli tady hraje to radio. Zatím z toho zvuku nikdo překvapený nebyl, žádné "basování" se nekoná.

 

plasmo: tou ozvučnicí máš na mysli kufr? já jen jestli mi tam třeba něco nechybí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@LUCAS.89 vyfotím a pošlu, je to taková kapsa pod repráčkem... no SYMPHONY nehraje, dej tam něco pořádného a uvidíš :) basují jak kráva :D

 

V současné době to mám v kombinaci s pioneerem a budu dávat výšková repra z OII, tím by se to mělo ještě více vylepšit :)

 

 

EDIT:

 

@LUCAS.89 tohle http://forum.skodahome.cz/topic/122957-octavia-18t-rs-réza/?p=1737076  :kol-31:

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...