Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

a co na to říká návod?

 

pokud vím, měl to tak už i starý Columbus, když se toho ztmaveného displeje dotkneš rozsvítí se a už tak zůstane...  tedy potom ta logika, že je to nastálo padá...

 

edit: návod říká: 

  Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne to ne ja kdyz to nastavim a dotknu se ho tak se rozsviti a za 10s zhasne. To cele funguke dokola OK. Ale pouze do vypnuti auta a znova nastartovani. To pak v menu radia musim polozku zhasinani displeje znova zaskrtnout. A to je to co mi vadi.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedovedu posoudit, protože na Columbusu mám porad navigaci, už kvůli zobrazování omezeni rychlosti a tedy si nedovedu představit, ze bych vypínání používal, pokud tam nemám navigaci, tak chci vědět, co hraje za hudbu nebo prostě něco vidět.... není rozumnější si stáhnout jas, když někomu světlo vadí?....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ja mam rad basy a to poriadne, preto som nastavil korekcie takto.

Do buducna chcem dat subak asi taky ako mam teraz vo fabii.

Potrebujem ale nakodovat Bolero na ovladanie hlasitosti a rezonancnej frekvencie subaka ak sa to da... a tiez by to chcelo DP od OIII.

 

 

post-1036-0-47376400-1392220010_thumb.jp

post-1036-0-29636600-1392220119_thumb.jp

post-1036-0-35375500-1392220334_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak potlacis stredy spolu s vyskami tym akoby si zosilil basy :kol-28:  taka mala finta.

Este som chcel jednu vec: vsimli ste si, ze pri prehravani mp3 staci potiahnut prstom po dotykovej obrazovke vodorovne a prejdete na novu ci predchadzajucu skladbu ako na smartfone???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvuk v tomto nastavení musí být jedním slovem příšerný....

 

Jinak co mě třeba vadí je, že ovládáním na volantu ani jedním dotykem screenu nelze přejít při přehrávání MP3 do následující nebo předchozí složky. Nebo to jde ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

už to tu bylo zde - sice né to samé ale principielně ano

 

nenašel jsem distributora Axionu Ag v ČR, ale myslím si že by nebylo od věci kontaktovat výrobce, třeba to někdo v ČR prodává....

 

nicméně cena 899 euro není nejmenší ...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...