Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

no právě ... 

 

myslím, že pokud někdo bude chtít mirroring z telefonu hned bez čekání na nějaký potenciální ofiko ŠA upgrade Bolera, musí jít touto cestou např. http://www.navitechus.com/#!product/prd1/1240053811/(mk7)-volkswagen-7th-generation-golf (cena kolem 400usd, na alibabě jsou ale i levnější) a k tomu dokoupit jakýkoli wireless mirroring dongle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to sem mozna daval, ale levnejsi varianta je KIVIC One.

http://shop.blackvue.cz/WiFi-modul-Kivic-ONE#.VAiVEbx_vmZ

Je to myslim za rozumny penize, jedinej problem je, ze nevim, jestli ma Bolero AV vstup. Pokud by bylo vybaveny vstupem, tak by se to dalo nejakym zpusobem pripojit.

Nicmene, jestli jsem dobre pochopil, co mi psal ferda25, tak ze pry se da funkce MirrorLink na Boleru aktivovat pres skryte menu. Bolero pry uz v sobe tuto podporu asi ma. Kdyz jsem mu pak psal sz, ze jestli by bylo mozne k nemu zajet, aby mi to aktivoval, tak uz jsem odpoved nedostal.

Zkousel jsem zapatrat na netu a nekde jsem nasel, ze toto skryte menu se da zviditelnit pres VCDS. MirrorLink by pak mel fungovat po pripojeni telefonu kabelem.

Otazkou pro me vsak zustava, pokud mam Apple connectivity (Mitsumi), jestli po dokoupeni kabelu pro pripojeni napr. Samsungu Galaxy S5 mini by ten MirrorLink fungoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

czmiro: na konkurenčním fóru jsem našel podobnou diskuzi a tam někdo tvrdil když to zkoušel, že to skryté menu aktivovat nešlo. Ale kéž by to nebyla pravda.

 

Já myslím, že Bolero klasický av vstup přes cinch nemá, viz

 2032241.jpg?itok=DzgS4zG4

Editováno: , autor: nixberg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ŠA mi napsali, ze zadny upgrade pro Bolero se nepripravuje a proste mit mirror link jiz vyrobeny O3 nebudou. Jina situace muze nastat pro nove zakazniky, tam neni v budoucnu vylouceno nove Bollero co by mirror link umelo.

 

Kazdopadne verim, ze se nekdo najde ze to vymysli a alepson to zprovozni pres kabel, coz by mi nevadilo.

Hlavne F3 nebude nabizet zadna radia s navigaci, otazkou je kdyby tohle Bolero umelo, jestli by si pak nepodrezavali vetev u O3 pri nabidkach Amundsena a Columbuse.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si nemyslím, že by si podřezávali pod sebou větev. Přeci jen vestavěná navigace proti mobilní má své plusy (tím nechci říkat která je lepší, ona má i své minusy). Takže kdo se rozhodne pro vestavěnou navigaci, tak si jí tam dá bez ohledu na to, zda bude umět Bolero Mirrorlink nebo ne. A co se týče sledování filmů nebo TV, tak si uvědomme že displej Bolera má podstatně menší rozlišení než většina současných chytrých telefonů. Takže ta kvalita by nebyla nic moc. Mirrorlink by byla dobrá věc, přivítal bych jí, ale zase bych ji nepřeceňoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Radost z novoty O3 vystřídalo trochu rozčarování - hned druhý den se mi stalo, že Bolero zůstalo po rozjezdu zaseknuté na parkovacích senzorech, resp. černá obrazovka s vykřičníkem a nápisem Zkontrolujte dráhu. V pozadí hrála muzika z USB, ale nereagovalo to na stisk ničeho ani na rádiu ani na volantu. Vypnutí samotného rádia nepomohlo. Musel jsem zastavit, vypnout motor a zase nastartovat. Pak už se to rozběhlo zase normálně. Klasické vystoupit-nastoupit, jako by to běželo na Windows nebo co...? Teď nevím jestli to mám nějak reklamovat, nebo čekat, jestli se to objeví znovu... Ale stejně myslím, že v servisu s tím nikdo nic neudělá. Už se to někomu stalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neřešil. To celé auto je hromada malých počítačů co si povídají. A každému počítači občas rupne v bedně. :) Mám MITSUMI konektor a přes něj připojený iPod. Teď mám najeto lehce přes 16000 a už asi 3x se mi stalo, že se Bolero při přehrávání z iPodu zaseklo a následně vypnulo. Dalo se to vyřešit jen vypnutím a zapnutím motoru a všechno potom už fungovalo dál. Poprvé jsem z toho byl dost vyděšený, ale už si s tím nelámu hlavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, mám trochu jiný problém.

Zaseknutá obrazovka na Boleru pri parkovacích senzorech me uz taky prekvapila, ale za rok asi trikrat tak me to moc netrapi.

Ale vetsi problem mam s tim, ze kdyz rano sednu do auta tak se bolero trochu zblazni...nekdy display nereaguje vubec, nekdy prehazuje libovolne stanice a v dalším případě samovolně ukládá stanice ruzne jak ho napadne, vubec nejlepsi je kdyz se tyto tri chyby navzajem projevuji soucasne. Za půl hodiny se to umoudri ale to uz jsem jaksi dojel na misto, nekdy to trva dele nekdy kratce a vzdy v trochu jiných intenzitach.

 

Ma nekdo podobnou zkusenost?

Ve ctvrtek jdu na garancku tak to budu resit.

 

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

tak auto jsem nechal v servisu. Když se jim po garanční prohlídce závada (samozřejmě) neprojevila tak jsme se dohodli, že tam auto ponechám a druhý den za studena to technik zkusí a případně natočí.

Pravděpodobně na to vůbec nedošlo a po konzultaci s výrobní závodem mi servis automaticky vyměnil dotykový display. Vypadá to na vadnou sérii a Škodovka si toho je vědoma.

Dnes ráno plně funkční.

Michal 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...