Přejít na obsah

Infotainment Rádio BOLERO


Doporučené příspěvky

Přehráva SD karty a CD. Dále má USB vstup, takže přehrává z USB disků i např. z telefonu. A dokonce má i 3,5mm vstup, ale ten jsem nezkoušel. Neumí DVD ani neumí videa. Velikost USB disku a SD karet je omezena, přesnou hranici nevím. Vím jen, že 64GB USB disk mi nepřečetl, 1 GB ano. SD kartu tam mám 16 GB a je bez problému. Ferda ze Strakonic ho umí předělat i tak, že z SD karty přehrává jpg obrázky, ale o videu jsem neslyšel. Jo a ještě samozřejmě rádio umí, v FM máš 3 x 5 předvoleb (paměťových míst), umí AM a za příplatek dokonce DAB. Ten DAB doporučuji, kvalita poslechu je fakt o něčem jiném, nehledě na doplňkové informace na displeji (samozřejmě pokud je na Slovensku dostatečné pokrytí). Jinak kvalita reproduktorů nic moc, ale to se dá řešit dokoupením Cantonu.

 

Jinak viz příloha.

 

 

post-87204-0-56149700-1400157514_thumb.j

Editováno: , autor: boban1108
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslím si, že kompromis007 se ptal na trochu něco jiného, tedy na to zda Bolero přehrává videa! -  to co jsi všechno vyjmenoval buď ví, nebo si dohledal v manuálu - ZDE

 

standardně videa Bolero nepřehrává, seznam podporovaných formátů je uveden v manuálu k Boleru na straně 30

 

- ale určitě to nějak upravit jde viz odkazy v tomto vlákně výše, tedy ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravim. Chtel bych se zeptat, zda nekdo nevi, jestli ma Bolero AV vstup, pripadne jestli nekdo nezkousel smartphone mirroring?

Prolitnul jsem internet a nasel jsem dve zajimave krabicky.

 

http://www.alibaba.com/product-detail/EASY-SMARTPHONE-MIRRORING-INTERFACE_137752033.html

 

http://www.dynavinstore.com/veyron-v-link-mirrorlink-interface.html

 

Diky za pripadne info.

Editováno: , autor: czmiro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

chtěl bych vás požádat o radu s rádiem Bolero a konkrétně SDXC kartou. Dle návodu na rádio Bolero jsem koupil SDXC kartu 64 GB Kingston, kterou by mělo Bolero detekovat. Dle návodu jsem ji naformátoval na NTFS a překopíroval spoustu mp3ojek. Některé soubory jsou v adresářích a některé jsou volně v rootu karty. Některá alba (adresáře) obsahují obrázky alba.

 

Problém je, že rádio Bolero tuto kartu nenačte - nevíte kde je problém?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím koukal jsem že někdo má u Rádio stanic loga jak je tam přidám taky a zajímá mě jestli lze nějak předělat autíčko u bolera co dojíždí k benzínce a taky co je v nastavení auta z normální verze na RS verzi už mám překodovany mixidot na rs ale bolero nevim jak díky za případný návod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

návod jak přidat či změnit loga stanic je v návodu nebo i zde na fóru dokonce v tomto vlákně...zde

 

nicméně jak změnit obrázky na Boleru by zajímalo i uživatele Columbuse...  jinak řečeno jde o toto a další zobrazení infotainmentu - jde to nějak změnit? protože u RS je autíčko opravdu jako RS, je také rozdíl ve čtyř nebo tříramenném volantu a samo sebou liftback a combi...

Editováno: , autor: Hravec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 zajímá mě jestli lze nějak předělat autíčko u bolera co dojíždí k benzínce a taky co je v nastavení auta z normální verze na RS verzi už mám překodovany mixidot na rs ale bolero nevim jak díky za případný návod

Myslím, že ta otázka zněla jinak. A není na to potřeba znalost aj.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera jsem s překvapením zjistil, že lze mít k rádiu přes BT připojena dvě zařízení současně. V mém případě to byl iPad na pohádku pro synka a současně iPhone v režimu HF. Překvapivě vše funguje jak má. Při telefonování se zastaví přehrávání po ukončení hovoru pokračuje. A výběr zdroje je taky snadný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar hifisti Boleristi. Mám dotaz. V poslední době, cca 3 týdny mám dojem, že se mi strašně zhoršil příjem Českého rozhlasu. Při přejezdu Vysočiny se prakticky poslouchat nedá. Nemáte podobnou zkušenost? nebo nenapadá Vás v čem by mohl být problém?

Díky za vaše názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nevite nekdo, Fabia III ma mit radia s Mirror link, tj zrcadleni displeje mobilu na displeji radia.  Myslite ze je to jen SW zalezitost a skoda by treba mohla uvolnit nejakou aktualizaci na soucasna radia u O3

nebo to proste nebude mozne ??  vidim problem v tom ze to beha beha pres wifi, coz by to tedy u soucasnych radii asi zabilo, pas asi nemaj wifi modul coz ? ale videl jsem nekde najaky rusky video, kde obraz na mobilu byl videt v Boleru, bezela jim tam takhle navigace a cele prostredi mobilu.  O dve tridy Fabule to mit bude a O3 nic ???, to mne pak poser. I kdyby to bylo funkcni pres USB tak by to bylo good.

Editováno: , autor: bicista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

nevím jestli bolero má HU někde mimo palubní desku, ale na zadní části s displejem info o wifi podle tohoto obrázku není: http://www.aukcjoner.pl/gallery/013990962-3.html#I3

 

tak mi připadá, že jediná šance na mirroring je přes nějaký ten dongl, co sem házel kolega výše. Teda pokud bolero opravdu má av vstup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...