Přejít na obsah

Jak vyměnit zásuvku zapalovače vpředu?


Kappa

Doporučené příspěvky

Ty jo, neblázni, ty 3 šroubky najde slepej, takže kór Ty to najdeš taky, když sundáš kryt šaltrpáky. A je to tady už někde popsáno v souvislosti s otočením pružin na krytu toho zapalovače. který se porouchá. Já už mám pružiny otočené a je to gut

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

tak jsem se zasmál když sem si to přečet, ale ty jo potřebuju vědět, jak vztáhnout tu zásuvku z toho popelníku, mám to celý venku ten popelník, ale ze spodu přímo té zásuvky jsem sundal takoví 2 černý bazmeky, že jsem se dostal na dráty, ale chtěl jsem viměnit žárovku, nebo spíš nejdřív zjistit jaká tam patří a pak tam dát LED, ale za boha to nemůžu vyndat, pak jsem si řek, že to budu řešit až praskne, ale najednou to nesvítí a nesvítí ani ten zelenej kroužek kolem zapalovače, jinak zásuvka funguje, telefon to nabijí atd, ale nesvítí to a jako kuřáka mě to trochu trápí, v dílenský příručce ani v uživ. manuálu o tom neni ani zmínka, tak buď jsem kretén a nebo fakt nevim

Editováno: , autor: Doktorone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...