Přejít na obsah

Xenony na fabii


werete

Doporučené příspěvky

Vymenil jsem opet vozidlo a mam na nem i ostrikovace svetel... Zatim jsem nepouzil.... Idealni by bylo sehnat origo ksenon :) abylo by to fajnove... ;)

Mám taky xenony ale bez ostřikovačů. Koupil jsem jen krytky(obě cca 250,-kč),stříknul sprejem, malepil a nikdo nic nepozná...

Jo a ty xenony se daj sehnat i fakt lacině,chce se to jen pidit... Ja koupil kompletní funglovky na 7000,-kč... plus jsem prodal stará světla za 1500,- ...

Suma sumárům jsem v nich za 5500,-... :palec2:

Pídím se už skoro rok a pořád to je za nové 9tis. kč......... a použítých je jako šafránu

Jo,to maš pravdu. Ale použitý bych nechtel,ne ani tak kvuli výbojkam ale spíš kvůli parabolam který šednou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vymenil jsem opet vozidlo a mam na nem i ostrikovace svetel... Zatim jsem nepouzil.... Idealni by bylo sehnat origo ksenon :) abylo by to fajnove... ;)

Mám taky xenony ale bez ostřikovačů. Koupil jsem jen krytky(obě cca 250,-kč),stříknul sprejem, malepil a nikdo nic nepozná...

Jo a ty xenony se daj sehnat i fakt lacině,chce se to jen pidit... Ja koupil kompletní funglovky na 7000,-kč... plus jsem prodal stará světla za 1500,- ...

Suma sumárům jsem v nich za 5500,-... :palec2:

Pídím se už skoro rok a pořád to je za nové 9tis. kč......... a použítých je jako šafránu

Jo,to maš pravdu. Ale použitý bych nechtel,ne ani tak kvuli výbojkam ale spíš kvůli parabolam který šednou...

Anonnci sleduji přes pul roku je pravda že se objevuji kolem 9 - 12tis za nové, použité nejsou vůbec špatné ale je potřeba to vidět je pravda že po 150tis km což u služebáku je za chvilku je to dost zašedlé a čočka už má taky nejlepší za sebou ale pak rozhoduje cena tenkrát mě utekly slušné použité za 6tis kč staré cca 1rok. Perlička je když člověk volá na ty inzeráty prodám z auta to a to a je tam napsáno i xenony - většinou chtějí tak 10tis kč za oba použité a argumentují že nové ve škodě stojí 15tis kus...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Nechci to rozepisovat....

Mám přestavbovou sadu za H7... Svítí to víc než dobře a rozhodně víc než origo xenony... Ovšem taky to dost oslnuje... Na stk to udělám tak že konektor ve světle vytáhnu... ted vede do modulu pro xenon vytáhnu výbojku z paraboli a dám tam žárovku... Ale nechci rozvádět tema xenony... vim že to není povoleno...

jj, taky to tak mám a jsem spokojen. Opravdu to svítí víc jak klasika xenony, ale taky to víc svítí do očí protijedoucích:) No jo, ale kterej xenon je příjemnej, že?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SpedyGonzales: popravde receno stinitko by se tam hodilo... ale pokud mermomoci HID sada, tak alespon s vybojoku H7R - sada stoji asi 5000 coz neni taky malo...

Resil jsem to pred mesicem a nakonec v ramci toho ze mam ostrikovace svetel, tak jsem sel do origo ackoliv kolega co ma HID a ostriky rikal ze jsem zblazen... S autem jezdim dost casto mimo CZ a nechci zbytecne provokovat organy... No a nehlede na to, ze neoslnuji tolik co HID sady... Mozna by stalo za to udelat porovnani origo xenon vs. HID vs. halogeny tedy hlavne pri pohledu z protijedouciho auta... :unsure:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SpedyGonzales: popravde receno stinitko by se tam hodilo... ale pokud mermomoci HID sada, tak alespon s vybojoku H7R - sada stoji asi 5000 coz neni taky malo...

Resil jsem to pred mesicem a nakonec v ramci toho ze mam ostrikovace svetel, tak jsem sel do origo ackoliv kolega co ma HID a ostriky rikal ze jsem zblazen... S autem jezdim dost casto mimo CZ a nechci zbytecne provokovat organy... No a nehlede na to, ze neoslnuji tolik co HID sady... Mozna by stalo za to udelat porovnani origo xenon vs. HID vs. halogeny tedy hlavne pri pohledu z protijedouciho auta... :unsure:;)

Tak to srovnání bych teda taky rád viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem srovnaval moje a Lewisovo. Nekde tady jsou fotky z mobilu. Lewisovo mel HID, ja origo. Na prvni pohled to vypadalo, ze lewisovo svitily lip - jenze mely hodne spatnej rozptyl svetla, jen takovej kruh pred autem a plus pro nej bylo, ze mel nove vybojky. Moje vybojky uz mely nasviceno kolem 80tisic km. I presto ale mely homogenni osvetleni vozovky a presne kontury svetla. Lewis by na technicke neprosel, jeho svetlo svitilo diametralne odlisne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
No, pánové, stále mi vrtá hlavou, jestli ve světle nepotřebuju stínítko (takový ten kus plechu před žárovkou), jako je třeba v oktávvce 1, nebo v golfu, polu a podobně, abych mohl použít HID sadu. Nevítě o tom někdo něco?

poviem ti svoj nazor: podla mna xenony patria len do cockovych svetiel :ph34r:

nedavno som si kupil angel eyes-i zatial tam mam len halogen ziarovku (planujem kupit HID), ale cez cocku a poviem ti, ze to svieti presne tak ako by mali vsetky svetla: na cestu a krajnicu. ziadny rozptyl a neziaduce odrazy ako na origo svetlach :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pánové, stále mi vrtá hlavou, jestli ve světle nepotřebuju stínítko (takový ten kus plechu před žárovkou), jako je třeba v oktávvce 1, nebo v golfu, polu a podobně, abych mohl použít HID sadu. Nevítě o tom někdo něco?

poviem ti svoj nazor: podla mna xenony patria len do cockovych svetiel :ph34r:

nedavno som si kupil angel eyes-i zatial tam mam len halogen ziarovku (planujem kupit HID), ale cez cocku a poviem ti, ze to svieti presne tak ako by mali vsetky svetla: na cestu a krajnicu. ziadny rozptyl a neziaduce odrazy ako na origo svetlach :p

Nechtěl bys to vyfotit teď bez hid xenonů a pak i s něma? jaký je rozdíl a hlavně by mě zajímalo jak ty světla svítí, už sem se na ně taky díval a celkem by se mi zamlouvaly .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

pročetl jsem celé téma a nejen toto o xenonech a snad pokud bych měl origo lampy, štelování, jiný vypínač, komplet ostřiky pak bych do toho asi i přes neoficiální přestavbu šel, ale jak říkám bez prasečin a jedině komlet origo předělání

jaká může být cena komplet všeho bez práce, od oka. xenony 10 000, ostřiky 2500 ? co zbytek. vešel bych se do 15 000kč ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pročetl jsem celé téma a nejen toto o xenonech a snad pokud bych měl origo lampy, štelování, jiný vypínač, komplet ostřiky pak bych do toho asi i přes neoficiální přestavbu šel, ale jak říkám bez prasečin a jedině komlet origo předělání

jaká může být cena komplet všeho bez práce, od oka. xenony 10 000, ostřiky 2500 ? co zbytek. vešel bych se do 15 000kč ??

potrebujes este senzory na prednej a zadnej naprave aby tie xenony reagovali na nerovnosti atd..ale cenu netusim.

ale hlavne je to ze Skoda Auto ti neschvali papierom taketo upravy - oni uznavaju len originalne namontovane xenony od vyroby - dotatocna vybava xenonmi nie je povolena - aspon nie z ich strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teda sorry, ze to tak reknu, ale ty jsi snad videl fabii leda tak z letadla..

a) xenony 11.5k, prodava je zde Jaster fungl novy http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=42244 (mam jej od nej taky a spokojenost)

B) ostrikovace, sada 2,5k, opet nabizeno zde v bazaru, stale nabidky, fungl nove se vsim potrebnym

c) nivelacni cidlo (naklon), se shani hure, vetsinou cena zde na foru tak 1-1,5k, cidlo se dava JEN na zadni napravu

d) skodovka ti nic schvalovat nemusi.. pravdou je, ze prestavba neni povolena, ale na druhou stranu ti origo prestavbu nejde vicemne dokazat, udaje o pouzitych svetlech v technicaku neni, takze na STK vpohode a to je vse co te musi zajimat - navic xenony ti namontuje i znackovej skoda servis (ale nedoporucuji, nekrestansky love)

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...