Přejít na obsah

1.8T K04-001, 380ccm, velke IC, vyfuk


Lokis

Doporučené příspěvky

Zdravím chlapy, mám oktavii 1.8T 110KW AGU a na auto jsem namontoval tyhle věci turbo K04-001, vstřiky 380ccm, velke IC, vyfuk, blow off ventil, silikové hadice atd a ted řeším software. Máte prosím nějaký kontakty na lidi co jsou schopni auto odbrzdit a udelat chip? Nebo co by bylo nejlepsi, kdyby se třeba našel někdo kdo ma stejné vstřiky a turbo na AGU a odpovidající software, tak bych od něho soft koupil. Nevim jestli můžu napsat tohle téma sem, ale děkuji za každou odpověd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím chlapy, mám oktavii 1.8T 110KW AGU a na auto jsem namontoval tyhle věci turbo K04-001, vstřiky 380ccm, velke IC, vyfuk, blow off ventil, silikové hadice atd a ted řeším software. Máte prosím nějaký kontakty na lidi co jsou schopni auto odbrzdit a udelat chip? Nebo co by bylo nejlepsi, kdyby se třeba našel někdo kdo ma stejné vstřiky a turbo na AGU a odpovidající software, tak bych od něho soft koupil. Nevim jestli můžu napsat tohle téma sem, ale děkuji za každou odpověd

zdravim na agu 1.8t potrebujes pridavnou jednotku od ecu master protoze original jednotka to nechape a pada do nouzaku. Jestli budes chtit mam hodne znamych co tohle delaji sam mam 1.8t agu 350hp naladenou a odbrzdenou. kdyby co volej 725056156

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 měsíce později...

Kované ojnice by som doporučil všetkým nad 240hp a hlavne ak sa použije iné turbo zvlášť k04... vstreky z s3 (386cc) + 4bar regulátor paliva, turbo k04 (alebo hybrid k03s), FMIC, 3' downpipe najlepšie bez kat. a na záver chip.

Editováno: , autor: DwDckQo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...