Přejít na obsah

Voda ve dveřích


Dubl

Doporučené příspěvky

Tak já musím uznat, že co jsem to odminula vypustil, tak zatím nešplouchá. Ale když tu čtu o tom zastříhnutí, tak spíš přemýšlím, že bych to těsnění vrtnul nějakým vrtáčkem, aby byla díra jen v odvodňovacím otvoru. Nějak bych nerad později zjistil, že jsem ostříhnutím odtěsnil dveře.. :D ..třeba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vystříhnutí znamená v podstatě pouze toto

http://forum.skodahome.cz/topic/127459-voda-ve-dveřích/?p=1914325

 

Tak to upraví i v autorizáku (jako mě i jiným) a jediné v čem je rozdíl, že ta voda lépe odtéká (já s tím neměl problémy ani před tím), ale na prazích  po otevření zadních dveří vidím že to odtéká mnohem lépe a že se ty dírky za čas neucpou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zprvu jsem myslel, že MR 2014 se voda ve dveřích nebude týkat ale včera přesně podle předchozích diskusích na fóru k tomuto tématu poprvé zjištěna voda v pravých zadních dveřích. Po jejím vypuštění jsem přistoupil k úpravě těsnění u všech dveří a odtokových otvorů. Tak a bude klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Vcera som s tym bol v servise a uplne bez problemov spravili aj druhe dvere aj ked som mal problem iba s jednymi. Teraz som sa chcel pozriet ci to uz niekto riesil a vidim ze celkom velka diskusia k tomu :) Trvalo im to asi 20 min. takze v pohode. Katastrofa ze v dnesnej dobe tecie do auta, ale s pristupom som bol uplne spokojny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahojte,

chcel by som upozorniť na skutočnosť, že vypustenie vody zo zadných pravých dverí pravdepodobne nestačí a je tam ďalší problém.

Min týždeň u mňa rovnaký scenár "akvárko" vo dverách, prišiel som do servisu, pán rukou uvoľnil gumu na spodku dverí, vytieklo kopec vody a vraj to už bude ok a netreba to riešiť.

Voda z dverí síce už odteká, ale cez víkend som vysával auto a z miesta podlahového koberca pri zadných pravých dverách som povysával asi 5l vody (ešteže som vysával priemyselným vysávačom).

Na dotyk ten koberec mokrý nie je, ale nechcem vidieť čo je pod ním.

Dnes som auto niesol do servisu tak uvidíme, ale určite bude potrebné vyhodiť sedadlo, zdvihnúť koberec a poriadne to tam vysušiť.

     

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj som prvý, ale chcel som poukázať na to, že je dosť pravdepodobné že nebudem jediný. 

Podľa mňa ako bola tá voda vo dverách, tak to pomaličky pretekalo do vnútra kabíny a nikto si to ani nemusel všimnúť.

Vzhľadom na to, že koberec nie je položený priamo na podlahe, ale mal by byť na takých dosť hrubých molitanoch tak je prakticky nemožné zistiť, že je pod ním kopec vody.

Nebyť hlúpej náhody s vysávačom, ani si to nevšimnem. Na dotyk ten koberec pod gumenou rohožou nebol mokrý.

Ale je možné, že som fakt jediný a u mňa je ešte aj nejaký iný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Min týždeň u mňa rovnaký scenár "akvárko" vo dverách, prišiel som do servisu, pán rukou uvoľnil gumu na spodku dverí, vytieklo kopec vody a vraj to už bude ok a netreba to riešiť.

 

tak tohle nechápu...jak tohle v servisu můžou říct, že to takto stačí...mají jasnou informaci od ŠA jak se těsnění má upravit a co se má udělat s přebytečným voskem...

 

By mě zajímalo jestli ta voda souvisí s hromaděním vody ve dveřích nebo je to úplně jiný problém.....

Editováno: , autor: rogerer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mlzeni skla je vseobecny problem novych aut, proste moc tesnej a nevymezily se tam jeste ty spravne vule :-) U otcova noveho vozu ze zacatku take mlzeni, ale casem si to sedlo ( no spise naopak - rozklizilo...), vytvorily se spravne tolerance mezi dily a v poho, uz se okno nemlzi. Drive i po 60km jizdy - sychrave pocasi stacilo-  jsem nemohl dat ofuk primo na spolujezdce, ale musel jsem dat alespon castecne na okno, ted v poho... V OI mam vodu vzadu jako fest a na mlzeni to vliv nema, nebo to alespon nepostrehnu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...