Přejít na obsah

Voda ve dveřích


Dubl

Doporučené příspěvky

Vidím toto vlákno prvně a mám radost že nejsu blázen. Tak se přidávám s půlkou levých zadních dveří pod vodou. Už tři dny poslouchám šplouchání, myslel jsem že mám pod sedačkou petku s pitím.. Fakt slušné! Toto jsem neměl ani u prorezlé škodárny 120 před "stopadesáti rokama".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Rapidku MR 03/2013, parkuje vonku, prší, umývam ju hadicou, keď som si prečítal toto vlákno, hneď som skontroloval dvere a  ani v jedných nebola voda, odtokové kanáliky na spodu dverí pod tesnením boli čisté, ešte som ich prečistil hrubým drôtom, či tam nie je vosk a voda odteká. Žiadne úpravy tesnenia som nerobil. Ako je to možné, že u jedného Rapida je voda vo dverách u iného nie...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Přeci jen mi to nedalo a když už jsem vypouštěl ty dveře,tak jsem rovnou pročistil drátkem ty kanálky a těsnící gumu vyřízl. Samozřejmě u obou zadních dveří.

Tak snad už bude klid.

Fotky tu už nějaké jsou, takže jen pro představu dva detaily ze kterých snad bude vidět že jsem klidně mohl tu gumu vyříznout ještě víc.

post-88693-0-17590800-1416482890_thumb.jpost-88693-0-83237000-1416482891_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Upnu toto téma zase po nějakém čase nahoru. Pokud jste si vyříznutí dělali svépomocí, doufám, že jste si ho udělali i v předních dveřích. Já se na to tenkrát vybodl, protože na rozdíl od zadních v nich nic nebylo. Usazující se nečistoty ale za ten 3/4 rok vytvořily zátku v předním odtokovém otvoru levých dveří. Při parkování jsem opět zaslechl známé šplouchyty-šplouch...... Zalamovací nůž měl opět práci....

post-6633-0-32785600-1421702365_thumb.jppost-6633-0-43707100-1421702360_thumb.jppost-6633-0-94673900-1421702367_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...