Přejít na obsah

Zajímavosti na prodej


SUP1

Doporučené příspěvky

jasný, já to chápu. Ani když jsem měl auto v edici tak jsem to za edici při prodeji nevydával. Však se podívej co má jen v tom inzerátu vymyšlený a cenu +55 tisíc po roce provozu od mýho prodeje? Toto mě sere, protože já jsem zohlednil v ceně, že bylo auto bouraný na bok, co jsem potom zjistil a lakovaný - na pár místech (kolem antény, střešních lišt a LPG otvoru se začal zvedat lak) a kvůli tomu šlo auto z domu. Ale spravený bylo TOP, klobouk dolů

Editováno: , autor: michal2009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně. Říkal jsem majitelovi co to kupoval po mě ať mrkne na L blatník zadní. Je to průser že jo, to není jak když vyměníš přední blatník. tady se musel vyříznout a navařit novej. Je to vidět když otevřeš kufr a podíváš se do mezidveří (mezi otvorem do kufru a spoj s blatníkem, je tam svár). Tohle jsme rozlouskli až s mým mechanikem, na druhé straně a u každého OK superbu je plech nalisovanej. A ted to od toho kluka bral kamoš, to nevím jestli mu ten blatník přiznal (je to fakt bravurně spasovaný a spravený), ale ten zase ví, že je bouraný zezadu, protože kvůli tomu to ten klučina prodával zas jemu :D a nechávali to opravovat ve škodovce, takže z historie to dohledáš pokud to nemají nějak pošmelený

Editováno: , autor: michal2009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamoš kamoše a jeho kamoš...je to fakt to tvé auto? Napíšu mu SMS co mi odpoví.

 

jsi debilní? myslíš, že nepoznám moje bývalý auto? :kol-32:

 

tomu se říká amortizace. + 55000kč  :kol-47:

Kdybys mu tam nechal Michale ty kožené sedačky tak tam asi dá cenu 215 000 :D

 

s těma koženýma jsem to ani neprodával naštěstí, to se nevrátí. Ale jak říkáš, nedivil bych se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, holt jinej GANG  v tom Zlíně...

Ale co ten volant? To je dodělávka nebo orig? Každopádně mě se to vůbec nelíbí. Kožený volant a uprostřed nějaký plast, který vypadá dost levně, jak z fabia I

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To teda :D Jo jo Supe jak píše Zárubič, má sport paket, tzn. snížený podvozek (-20mm) tříramenný volant origo a ještě by měl mít koncovky výfuků, ale to na fotkách nevidno. No ale podle fotek to už je snížené víc než o 20mm...

Edit: Ale zajímavé na něm teda je že je celý před fl ale budíky už má fl.

Editováno: , autor: Tarantulas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...