Přejít na obsah

Vybíjení baterie


bartuch

Doporučené příspěvky

  • Zatial som neodpojil. Mal som pozicanu baterku 74Ah, ktoru mi auto scuclo za 6 dni. Sice som este na posledny krat nastartoval ale bolo to uz len o chlp. Presiel som 10 km, odpojil ziarovku v kufri a na druhy den bola baterka v rovnakom stave. Odvtedy mam ziarovku odpojenu a auto mi zatial startuje aj po dvoch dnoch statia. Tak uvidim, snad to mam vyriesene. Ak by to predsa len nebola ta ziarovka, skusim komfortku, kazdopadne dakujem za tip. Mimochodom som odpajal postupne poistky a zistil som, ze pri zavretom aute elektriku cuca len palubovka a RJ motora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Takže sa po dlhšom čase znovu ozývam. Mám odpojenú žiarovku v kufri pomaly už 3 mesiace, a aj po dlhšom státí pekne štartuje auto. Vyzerá to na pokazený spínač osvetlenia v kufri ale vzhľadom na cenu originálneho spínača to asi nechám tak a ostanem bez svetla v kufri, radšej. Mimochodom ďakujem každému za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

Zdravím,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám Octavii I, 1,9 TDi, 66kW, rv 1997. Z nějakého neznámého důvodu mi něco vybíjí baterii a nemůžu přijít na to, co. Vše je vypnuté (rádio, osvětlení v interiéru). Po připojení měřáku k baterii to ukazuje odběr 0,6 Ah. Nemá někdo podobnou zkušenost a dokázal by mi poradit čím by to mohlo být? Auto je ve výbavě - el. okna, centrál na dálku a jinak nic (vyhřívané sedačky apod).

Díky moc, Lucy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Dobrý den chtěl bych poprosit někoho o radu.Muj problém z baterkou trvá už tři roky a nevím na koho se obrátit.Vybijí se mi baterka,přijedu do prace a za 9hod nenastartuji.Ale dělá to občas.. někdy1 za měsíc a někdy třeba i 3krát za týden.Tak chodím z hrůzou jestli nastartuji nebo ne.Mněl jsem to už u 5 autoelektrikářu a i ve škodovce.Nikde na nic nepřišli,na žádnou závadu nebo chybu, pry je auto v pořádku,zkoušeli central,měřit odběr atd a nic to neudělalo.Už jsem mněl vytáhli startér,alternator a pořád nic..Už jsem za tu dobu koupil tři baterky a pořád se to opakuje..Naposledy mi dali ve škodovce baterku novou přes zimu se to nestalo tak jsem věřil že mám klid,ale ted po 10měsících mi to udělalo během týdne 3krát.nezdá se mi že by byla třetí baterka v háji za jeden rok ani ne,když ji odpojím tak drží a je plná.Už nevím kam to dát,uvažuji o vypínači na baterku..Děkuju moc za radu nebo nějaký tip!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem pročetl celé téma vzal multimetr a u svého auta jsem zjistil v klidovém režimu rozdíl zda je auto odemknuté - naměřeno odběr 0,08A a zamknuto 0,04A zajímavé........asi začnu auto v garazi zamykat

Editováno: , autor: Tonny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Dobrý den chtěl bych poprosit někoho o radu.Muj problém z baterkou trvá už tři roky a nevím na koho se obrátit.Vybijí se mi baterka,přijedu do prace a za 9hod nenastartuji.Ale dělá to občas.. někdy1 za měsíc a někdy třeba i 3krát za týden.Tak chodím z hrůzou jestli nastartuji nebo ne.Mněl jsem to už u 5 autoelektrikářu a i ve škodovce.Nikde na nic nepřišli,na žádnou závadu nebo chybu, pry je auto v pořádku,zkoušeli central,měřit odběr atd a nic to neudělalo.Už jsem mněl vytáhli startér,alternator a pořád nic..Už jsem za tu dobu koupil tři baterky a pořád se to opakuje..Naposledy mi dali ve škodovce baterku novou přes zimu se to nestalo tak jsem věřil že mám klid,ale ted po 10měsících mi to udělalo během týdne 3krát.nezdá se mi že by byla třetí baterka v háji za jeden rok ani ne,když ji odpojím tak drží a je plná.Už nevím kam to dát,uvažuji o vypínači na baterku..Děkuju moc za radu nebo nějaký tip!

ahoj,

mám úplně stejný problém a už nevím jak to řešit. preventivně každý den odpojuji baterii a nevím kde to hledat. trápím se s tím asi rok a zajímavé, že přes zimu to udělalo jednou a teď jak začalo teplo, tak za poslední týden už dvakrát. jestli někdo ví řešení tak budu moc rád. díky a radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
Návštěvník

Vetsinou vadna jednotka neusina nebo se na diagnostice hlasi chyba CAN vedeni v nouzovem rezimu, coz muze byt vadna jednotka dverni nebo v pruchodce dratek ko.

Pokud zapnes diagnostiku a najedes si na spravny kanal kde se zobrazuje CAN ne OK tak postupne odpojuj bud jednotky nebo dverni konektory ve sloupku a pokud po odpojeni urcitych dveri se ti ukaze CAN OK tak to delaji ty dvere - bud kabel nebo dverni jednotka.

Diagnostikovat central se da i bez klicku v zapalovani - komfortni jednotka se nevypina, dalsi stavy urcite merit na baterce merakem na klidovy stav - vetsinou odber proudu s normalni vybavou vozu byva kolem 0,060 mA a mene.

 

Nekdy pomuze i preletovani tistaku comfortni jednotky, ale tam jsou priciny kolem kufru a pod.hovadin .

post-3876-0-82378000-1434651997_thumb.jp

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...