Přejít na obsah

Syčí jeden vstřik, co s tim?


rusta

Doporučené příspěvky

Dneska jsem si vsim, ze jeden vstrik netesni a syci z nej vzduch a delaji se trosecku bubliny. Co s tim? Na peugeotu jsem mnel podobny problem, ale tam to nesycelo, pouze se delali bublinky trochu, tak jsem jezdil normalne dal. Ale tady to je vylozene slyset...

Chce to pouze pretesnit nebo je treba uplne vymenit vstrik? A kolik to muze cca stat? 

A jestli s tim muzu normalne jezdit dal nebo radsi ne?

Diky :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vstrik je opraveny a je to ok, dokonce i jede to o neco lip))) Asi to bude nacipovany, protoze to jede nejak moc na tech 66kW.

 

Jeste jsem se chtel poradit ohledne spotreby. aby jsem nemusel zakladat nove tema, tak se zeptam tady :-)

Problem je v tom ze pocitat ukazuje spotrebu 4,5-4,9 po praze pri klidove jizde, ale real je trochu jiny, rek bych tak 5,5 - 6litru a po dalnici pise tak 4,4 ale real je tak 5. Dneska dokonce kdyz jsem jel po Praze z Haje do dejvic po jizni spojce tak prumerna spotreba byla 3,2!!! potom z dejvic po dalnici do Pribrami spotreba 4,4 (rychlest 110km/h)

 

S cim je to spojeno??? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blbým počítáním.

Na jedné i druhé straně. PP nildy s reálem úplně nesedí.

Budíky do 2000 se dají kalibrovat, myslím +-15%, ale novější už je.

A porovnávat průměrnou dle PP s nějakou krátkodobou vypočítanou nebo dokonce okamžitou se už vůbec nedá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...