Přejít na obsah

spínač pátých dveří


mira87

Doporučené příspěvky

Ahoj, zatim jsem to tu nikde nenašel, tak zkoušim nové téma. Mám problém se spínačem na otevírání kufru. Když jdu do auta - odemknu dveře řidiče a jdu ke kufru, tak nejde otevřít. Jakmile zavřu a otevřu zadní dveře, tak to najednou jde. Kamarád mi vysvětloval, že auto je sice odemčené, ale spínač si myslí že ne - a když otevřu jiné dveře než u řidiče, tak to spínači "dojde" a pustí mě do kufru.

 

Jde s tim něco udělat aby to otevřít kufr šlo hned? A hlavně teda jak :kol-47:

,

Je to dost otravné, když mám plné ruce a chci něco nejdřív naložit do kufru :wallbash:

 

Předem díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu dodám že má v háji spínač v zámku u řidiče (nerozsvící mu to stropní lampičku při otevření dveří),ale u spolujezdce je zámek v pořádku a ani když odemkne auto spolujezdcovým zámkem,tak kufr nejde otevřít dokud neotevře a nezavře zadní dveře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkontroluj mikrospínač ve dveřích a u pátých dveří (tam jsou tři) dva v mechanizmu a jeden pod gumou, neměl si vyndanou baterku? Jednou jsem to řešil u cizí fabii, měl to samé a potom sem zjistil, že měl vyndanou baterku a nějakym způsobem se vymazalo kodování  z jednotky na funkci otvírání kufru z venku, potom jsem to musel zase nakodovat :))

Editováno: , autor: chiquillo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...