Přejít na obsah

Boční lišty


NoiseR

Doporučené příspěvky

a to jste panove jeste asi nedavali dolu lepidlo co zustane na karoserii po odlepeni cernych sloupku :-)

tak to bych mohl take vypravet :-)

Prvni stranu jsem delal pul dne. Aceton + benzin, dolu to neslo.

Druhou stranu jsem delal o tyden pozdeji a vyzbrojil jsem se toluenem. Tim to lepidlo slezlo samo, mel jsem to hotove hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Měl bych na všechny takovou malou prosbu :) Před určitým časem jsem se rozhodl si auti trochu přizbusobit mím představám tak jsem něco zakoupil něco vyměnil a byl jsem chvíli spokojen(vždy je to bohužél jen chvilka ;) ) Nedávno se mi naskytla koupě klik v barvě auta tak jsem neváhal...změna byla opět k lepšímu...byl jsem moc spokojen..ovšem nedávno když jsem obcházel auto tak mě začal vadit jeden fatk...ve předu na nárazníku žádna lišta,vzadu také ne.. kliky nyní už taky nejsou černé a záři v krásné žluté barviččce ovšem jediné co mi tak začalo vadit byly černé ochrané lišty...né ,že by až tak vadily ale jako jediné byly černé...tak jsem se rozhodl s tím něco udělat..

Po pár informaci co a jak jsem se pustil do pravé strany a lišty odstranil..laku pod lištami naštestí nic nebylo a po odstarenění lepidla a navoskování byl jako nový..byl jsem moc spokojen ovšem jen do té chvíle než jsem od auta odstoupil a podíval jsem se na něj z větší dálky...nyní jsem v rozpacích a žádám vás o pomoc :) Nebylo to lepší s lištami? Nebo ne?? Sundat i druhou stranu?? Nebo sehnat někde zánovní lišty a nalakovat je a dát zpět na auto?? Rád si poslechnu každého názor a budu za něj vděčný :) Jen omluvte prosím kvalitu fotek(mobil není zrovna ideální fořák). Dokonce je na fotkách i jiná barva laku...nj co se dá dělat..snad to ale aspoň pro malou představu stačí :) Zítra třeba dodám další :)

post-5-1145129888.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fabii jsem koupil bez lišt a jsem rád, že tam nebyly. Podle mého názoru vypadá Fabia líp. Myslím, že časem ten lak taky vybledne.

Možná jsem se šptaně vyjádřil...tím jak jsem řekl "byl jako nový" jsem neměl na mysli,že by byl odlišný.Právě mě překvapilo,že lak byl totožný se zbytkem auta :) Děkuji za názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm já jsem z toho právě takový nesvuj...myslel jsem jaká to bude bomba až to sundám...a asi z toho nejsem patřičně odvázán..spíš jsem se bál,že lak bude třeba pod nimi jinačí...ale nakonec vše krásně vyšlo a já stejně nevím jeslti jsem spokojen... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Martinoslav:Jj..bohužél se s tvým názorem ač nerad ale asi ztotožnuji..pořád jsem hledal v čem je problém a asi bude něco na tom op. snížení..ještě možná jako kdyby to bylo nahé :blink: ...jenže asi bude problém..viz. dnešní PM...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se líbí oboje ;)

Jéé tvoje rada je dobrá :)

Asi to tak nechám a jeden den se budu dívat jen na levou stranu a budu mít autí pěkně s lištičkama a až mě to zase omrzí tak budu nastupovat přes spolujezdce a budu se kochat autím bez líšt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooo pravě proto mě to štve nejvíc pokus za 700kč :wallbash: Ale zase kdyby nebyly horší věci...jedna strana tam pořád je komplet :) Ale když člověk chce jen jednu lištu solo tak 250 za kus a celá sada 650 :wacko:

A co varianta lišty v laku?? Myslím,že to tady má "Chudej Student" ale toho jsem nezastihl..ale asi to bude velice podobný efekt jako bez lišt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Lugo mas velmi peknu fabku tak obidve varianty ti na fabii pristanu ;) ani ja nemam listy ani Martinoslav uz sa vytracaju s mody tak ja by som ich dal dole aj ked si ja ich chem dat na auto ale este rozmyslam ale 70 % nie a 30 % ano takze uz je to asi rozhodnute ;)-_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak široký bych taky nechtěl...právě viděl jsem mnoho Fabii bez lišt.....ovšem na žluté lemonce jsem to prostě nikdy neviděl...každá měla lišty..tak nezbývalo nic jiného než to dát dolu...když jsem seděl na stoličce v garáži asi metr od toho a sundával to tak jsem byl nadšený jak je to super..pořádne jsem to naleštil a pak vyjel ven z gareža a ouha...

2Crake: Z praktického hlediska nemám strach...jsem na toto absolutně strašný a i s lištama jsem se prostě nedotýkal zdi ani jiných aut když jsem vylézal...prostě jsem nechtěl mít poškrabané lišty nebo já nevím :t I když jednou mi mi lišta trošku pomohla to když přitelkyně vystupovala u mě v garáži...grr. :076 ...ale pak jsem ji ukázal jak se správně vystupuje z auta a už se taky nedotýká zdí ::'

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...