Přejít na obsah

AUX vstup na SWINGu


Doporučené příspěvky

Rád by som dorobil k autorádiu SWING vstup AUX, tak ako sa to dopĺňa za príplatok. Origo konektor (stredový panel, vedľa ručnej brzdy) nie je problém zohnať, ale kabeláž vraj nie je k dispozícii. Nerád by som používal riešenie z tretích strán, tak som sa chcel opýtať, či niekoho napadá, ako to vyriešiť.

Spomínaný AUX konektor sa ale pripája štyrmi žilami, ktorých presný význam mi nejako uniká, ibaže... Ibaže by to fungovalo tak, že keď sa tam zasunie 3,5mm jack, tak sa vstup AUX automaticky aktivuje. Ale to si iba typujem. Vie mi niekto presne popísať tie štyri žily?

Vrátim sa ešte k samotnej aktivácii vstupu AUX. Niekde som čítal, že si túto funkcionalitu treba dať zapnúť, zaktivovať, pretože vraj ani origo kábel, ani origo koncovka nič neriešia. Je to naozaj tak?

Obrovská vďaka za každý podnet  

Editováno: , autor: architect
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevím, AUX mám již z výroby, ale že by se taková prkotina musela kódovat? Můj starý kabel na Rapida nestačí, a HEX-CAN je pro mne luxus, takže to, zda se funkce AUX musí kódovat, ti musí odpovědět někdo s příslušnou diagnostikou. Zde na fóru jich je dost. Ještě kontrolní otázku; máš při zkoušení ve zmíněném vstupu AUX nějaký zdroj signálu, nebo to zkoušíš jen "naprázdno"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Dneska jsem resil propojeni telefonu se Swingem, protoze me nebavi vypalovat porad dokola CD...

Reseni bylo v tom, ze poridim kabel jack-jack a bude hotovo.

Nakonec jsem objevil Ameriku... Kdyz jede muzika v telefonu, jak z prehravace, tak treba z youtube prehravani, po kliknuti tlacitka media se objevi nova moznost BT-sound.

Takze jsem rad, pac nemusim kupovat kabel, ktery bude trcet na stredovym panelu ani cokoli jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...