Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Tak jsem koupil Sony xperia Z3 (v Mironetu cz distribuce) nahrál jsem 5.1.1 mam MR2015 mirrorlink na začátku moc nefungoval sygic reagoval hodně pomalu někdy nešel vubec tak jsem do telefonu nahrál nějaké aplikace co podporují mirrorlink(něco od seatu) a najednou to začalo chodit ,dal jsem odkaz na video.

Ten Sygic ujde ale zpomaluje se nestíhá do zataček ale hraje i radio, Waze a ostatní navigace fungují ale jen když stojí auto a to je škoda.

http://ulozto.cz/live/xDrQBGvo/bolero-mp4

http://ulozto.cz/live/xtzB7tCz/bolero-waze-mp4

Editováno: , autor: Mit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mam stejne a nefunguje to. Jeste jsem udelal reset telefonu a reset radia (vse do tovarniho nastaveni) a stejne se to nespoji... Proste mi to napise: Pripojeni preruseno. Zkousel jsem menit i IP adresu na ML v telefonu a nic...  V pondeli jsem objednan do toho servisu, tak jsem zvedav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rovněž Sony Z3. Mobil jsem zkoušel připojit k ML jak na předchozí, tak i na současné verzi Androidu. Samotné připojování bylo a je problémové, pár chybových hlášek, jako že se nepodařilo navázat spojení atd. Proklikáním lze dospět k připojení. Samotné spojení je potom sice spolehlivé, ALE - ovládání je trhané, zpožděné vůči mobilu, celé je to takové kostrbaté, vlasně nepoužitelné. Takže, jestli to dobře chápu, Škoda má vše v pohodě fungující, problémy mají "pouze" všichni výrobci mobilů... a my ostatní taky. CharlieCh

Editováno: , autor: CharlieCh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ChharlieCh: ano toto jsem mle poprve taky, po dlouhem premlouvani se mi Z3 pripojila (jeste na 5.0.2) a vse bylo trhave. Tehdy jsem to resil s podporou, kde mi rekli at vse vyresetuji do tovarniho nastaveni (radio i telefon) po tomto ukonu uz se mi to nespoji vubec... Prosim vsechny, kteri maji problemy, pojdme na skodovku apelovat aby to dali dokupy! Pojdme reklamovat sva vozidla a uvidime, zda nas bude dost na to, aby se zacalo konecne uz neco delat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste věděli jak se s nima dohaduji. Tento týden mi měla volat nějaká ženské ohledně toho, že přijedou z Bolky a bude se to řešit v servisu, kde si řeknu, ale nikdo se neozval. A už to řeším hooodně dlouho. A zatím stále nic. Teď nový telefon a opět nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po update sw v telefonu na  nějaký nový android, IOS nebo Win to stejně začne nanovo. Dokud to nebude světový (evropský) standard nebo do toho šlápne koncern tak nevidím světlo na konci tunelu. Stačí problémy spojení s BT HF a upgrady FW telefonů. A specialita vzdálená SIM.

No a kdo zkoušel zrcadlení mobilu na televizi a zjistil jak je to vybíravé  tak musel očekávat, že v autě to bude detto.

Mimochodem na BT swing je update (podle obsahu souborů je BT modul od LG, že by i celé radio?) a po 50 pokusech jsem to vzdal.

Omlouvám se za OT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn, co se tyka ML a telefony podporujici tak to jsou tyto:

Sony Z2

Sony Z3

Sony Z3 compact

HTC M8

 

Co jsem zjistoval tak nic vic.

Mohu potvrdit, že telefony Sony ML nepodporují. Zkoušel jsem Z3 i Z3 compact. Problém je, že obsahují mirrorlink verze 1.0. Aby aplikace fungovala i za jízdy, je potřeba mít v telefonu verzi mirrorlink 1.1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu potvrdit, že telefony Sony ML nepodporují. Zkoušel jsem Z3 i Z3 compact. Problém je, že obsahují mirrorlink verze 1.0. Aby aplikace fungovala i za jízdy, je potřeba mít v telefonu verzi mirrorlink 1.1.

 

na jakem zaklade to muzes potvrdit? ze to nefunguje? mas CZ distribuci (myslim tim opravdu CZ a ne sedivku)? udelal si factory reset? zkusil si telefon na jinem boleru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na jakem zaklade to muzes potvrdit? ze to nefunguje? mas CZ distribuci (myslim tim opravdu CZ a ne sedivku)? udelal si factory reset? zkusil si telefon na jinem boleru?

Mám CZ distribuci Sony Xperia Z3  koupenou v Mironetu.

Označení modelu:D6603

Číslo sestavení: 23.1.A.1.28

Verze systému android: 5.0.2

 

Zkoušel jsem všechno možný co mi radili na help desku Škody. Nic nezabírá. Nakonec jsem zjistil, že pro správnou funkčnost za jízdy je potřeba, aby MirrorLink v telefonu byl ve verzi 1.1. (Lze zjistit v telefonu Android nastavení -> Aplikace -> Všechny -> Zde najděte aplikaci, která má v názvu MirrorLink a v jejím detailu nahoře je vidět verze. Já mám verzi 1.0, což je špatně.)

Pokud je tam verze 1.0, tak se přes mirrorlink lze většinou připojit, ale aplikace za jízdy (například Sygic for car) funguje "jen někdy" nebo vůbec. A to je nepoužitelné...

 

S help deskem Škody už jsem to řešil před měsícem, nakonec to skončilo tak, že jsem podal stížnost na Škoda auto, že uvádí zavádějící informace na webu o kompatibilitě telefonů. Aktuální stav je, že přes měsíc čekám na to, až mě kontaktuje nějaká "zodpovědná osoba" (jak mi bylo řečeno na help desku), ale zřejmě už mě kontaktovat nikdo nehodlá. Kolega z práce má Sony Z3 z Alzy a taky má verzi mirrorLinku 1.0.

Druhý kolega má Sony Z3 compact a taky má verzi MirrorLinku 1.0. Samozřejmě všechny jsem zkoušel a žádný z nich nefunguje za jízdy (Samozřejmě za jízdy fungují jen certifikované aplikace pro jízdu a na nich jsem to testoval.)

 

Nakonec jsem koupil Samsung Galaxy S5 a ten má verzi mirrorlinku 1.1 a s tím problém nemám. Teď chci po Škodovce, aby mě vykompenzovala nevhodně zakoupený telefon, ale zdá se, že se mnou přestali komunikovat.

A když se zeptám, jestli tento problém řeší i s někým jiným, tak mi tvrdí, že jsem jedinej, kdo má problém... 

 

Místo, aby přiznali chybu a rychle stáhli z webu (http://compatibilitylist.skoda-auto.com/) zavádějící informace o kompatibilitě telefonů, tak to tam nechají a nereagují. Pro mě velké zklamání z přístupu Škody auto.

Nenechte se napálit jako já a nekupujte telefon, dokud nebudete mít odzkoušeno, že opravdu funguje. Ideálně koupit přes internet, kde máte 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. A pokud nebude fungovat, tak vrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...