Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Android auto je fajn, ale jen pokud jsem online. Při cestě do zahraničí potřebuju offline navigaci a tu mi Android auto nenabízí. Případně někde v horách bez signálu mobilního operátora je mi online navigace k ničemu.

Naprosto souhlasím. Teď sem ještě zkoušel ML a jakmile se rozjedete jakákoliv nepodporovana aplikace spadne a na rádiu to napíše že za jízdy máš smůlu. Podívám se jestli se ten podporovány sygic nedá někde vypůjčit aspoň na test.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, tak jsem včera převzal konečně po 5 měsíčním čekání FIII Combi 1.2 TSI Style. Bohužel kvůli čemu jsem chtěl rádio Bolero tam nemám. Chtěl jsem to na spárování s iPhone 6 kvůli navigaci. Handsfree a hudba mi funguje perfektně přes bluetooth, tak alespoň to. V menu rádia nevidím ani Mirrorlink ani CarPlay (jde mi jen o CarPlay). Podle mě v únorovém ceníku byla funkce Mirrorlink v paketu s Bolerem, místoto toho v novějších verzích měl být smartlink. Ale já nemám ani jedno, nevíte jak to je a případně lze tuto funkci dohrát nebo se musí měnit i hardware? Nemá někdo zkušenost? Díky moc za odpovědi...  :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl multimédia packet takže to tam mám. Jak je to s připlacením pouze Bolera nevím, každopádně pokud nemáte připojený telefon v menu rádia pod tlačítkem MENU je napsáno Smartlink. V případě připojení telefonu je tam přímo využívána služba, tedy carplay, android auto nebo mirrorlink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, tak jsem včera převzal konečně po 5 měsíčním čekání FIII Combi 1.2 TSI Style. Bohužel kvůli čemu jsem chtěl rádio Bolero tam nemám. Chtěl jsem to na spárování s iPhone 6 kvůli navigaci. Handsfree a hudba mi funguje perfektně přes bluetooth, tak alespoň to. V menu rádia nevidím ani Mirrorlink ani CarPlay (jde mi jen o CarPlay). Podle mě v únorovém ceníku byla funkce Mirrorlink v paketu s Bolerem, místoto toho v novějších verzích měl být smartlink. Ale já nemám ani jedno, nevíte jak to je a případně lze tuto funkci dohrát nebo se musí měnit i hardware? Nemá někdo zkušenost? Díky moc za odpovědi... :kol-47:

Napiš verzi rádia (HW i SW) porovnám to se svým a uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsi mě docela vystrašil :-) Jsem na tom uplně stejně, objednané bolero, ve smlouvě je však napsáno, že bolero obsahuje mirror link, přesto, že nemám multimedia paket jsem byl emailem prodejcem ujištěn, že mirror link ve voze bude. Auto jde do výroby příští Pátek, tak snad nebudu nepříjemně překvapen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si jel pro SPZ k dealerovi a ptal sjem se na to. Tak prý to zatím funguje jen s pár modely, iPhone zatím nefunguje. Smartlink je v nových bolerech rovnou. Zatím ale není funkční. Bude aktualizace v 37 týdnu, tedy za 7 týdnů vyjde aktualizace a Apple by měl spustit CarPlay i v Evropě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem testoval svůj iPhone 6, Siri zaplou mám a po připojení přes kabel se to tváří jen jako další paměťové medium. Verze HW: H24 a SW: 0241. Ve smlouvě mám Bolero a MR, ale již několik týdnů se MR nedělá a dává se tam Smartlink, ten tam ale nevidím  :kol-44:

 

Volal sjem přímo do Škodovky na oddělení infotaimentu a bylo mi řečeno, že pokud jse si zakoupil autorádio s mirorlinkem, tak od 26 týdne tam budu mít místo MR funkci SM. Prý někdo má funkci SM funkční, někdo ne, někdo má vidět smatlink, někdo mirorlink, je v tom podstatě bordel a čeká se na atualizaci. Prý sem tam musí vložit aktualizace s nějakým klíčem, který tuto funkci odemkně, pokud byla předem zaplacená. JE to celé na hlavu postavené a každý říká něco jiného.   :kol-32:

Editováno: , autor: Bloodyduck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj i já to řeším jako věčina z nás.

 

Já byl přímo u svého prodejce kdy technik přišel a zkoušel moje telefony Samsung Note 3 který ještě nemá MR tak že nemůže fungovat ale android 5.0 už mám a druhý telefon je Samsung S5 a ten má MR 1.1 a nefunguje přitom je kantabilní s Bolerem,to mi potvrdil i můj prodejce no a Mladoboleslavská Škodovka mi napsala že můj SMARTFON SAMSUNG S5 A SAMSUNG NOTE 3 NENÍ KONTABILNÍ S TÍMTO PŘÍSTROJEM. Tak jsem kontaktoval znovu svého prodejce a ten mi řekl že to bude s něma řešit,že muj S-S5 je v seznamu s Bolerem a že jsem si to zaplati tak at se starají.Tak se nemůžu dočkat s čím zas příjdou KOMICI.... :-)  :-)  :-)

Editováno: , autor: Pawouk
Odstraněna citace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, řeším také problém s Mirrorlinkem. Nová Fabia III. vyrobena 9.7.2015 předána 28.7.2015. Verze HW H24 a SW 0241. Nikde po spojení s Sony Xperia SP není funkce Mirrorlink ani SmartLink. Až teď jsem si všiml že funkce mirrorlink byla možná k zakoupení zvlášt. Myslel jsem, že bude součástí rádia. Dá se v tuto chvíli nějak sehnat nevíte prosím? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já považuji MIrrorLink od škodovky za jeden velký podvod.!!!!! Samá reklama, jak se to hned po připojení přes USB kabel spojí a nic. Zapomněli  nám říci, že všichni novináři apod.dostali od škodovky jeden telefon který šel a to HTC M8 a k tomu navigaci který taky nebyla ledajaká. Jinak by jim to nešlo jako nám. A ted když jim člověk napíše, tak odpoví, že to záleží jen na výrobcích mobilních telefonů. Takže za mě podvod! Nebo snad někdo viděl v reklamách, že by řekli, že aby to bylo funkční, musí si zákazník pořídit jiný telefon a jinou navigaci? Já jsem to nikde neslyšel a ani na to nebyl upozorněn. A na základě jejich kampaně a reklam jsem  si koupi Bolero a ted jen čumím na obrázky rozhlasových stanic, to je vše co mi totiž Bolero nabízí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od začátku bylo ve všech testech zmiňováno, že v autě byl připravený iPhone a HTC...

 

Jinak jsi ještě připlatil za možnost prohlížet obrázky, kapacitní větší displej a možná trochu lepší zvuk díky možnosti přehrávat FLAC.

Editováno: , autor: mp390
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...