Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Hkubes - Čo chceš konkrétne natočiť ? Tento piatok absolvovana cesta do viedne podľa sygicu...3 hodiny bez absolútneho zaváhania alebo výpadku.

DenisMMS - Áno mám to zaplatené, 80 eur za plnohodnotnú a funkčnú navigaciu pre celú EU nepovažujem za nekrestansky peniaz, nakoľko mi ide dosť často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hkubes - Čo chceš konkrétne natočiť ? Tento piatok absolvovana cesta do viedne podľa sygicu...3 hodiny bez absolútneho zaváhania alebo výpadku.

DenisMMS - Áno mám to zaplatené, 80 eur za plnohodnotnú a funkčnú navigaciu pre celú EU nepovažujem za nekrestansky peniaz, nakoľko mi ide dosť často.

 

Pokud jí používáš často chápu tu koupi. Já si zatím vystačím s mapami o googlu, mám dostatečný balík dat v tarifu. Je jen škoda, že sygic zneužívá toho, že mají jedinou navigaci certifikovanou na ML. Zrovna totiž mají 70 % slevu na obyč. GPS navigaci (20EU), ale ta co umí zrcadlení je za plnou cenu (80 EU). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten seznam si bohužel nepamatuju, vím jistě že tam byly Samsungy S6 a S6 Edge, byla tam i S5 ale vše bylo z české distribuce ovšem mimo operátory brandované telefony.
Ty jim údajně nešly...
Jinak ten seznam kompatibilních zařízení na webu Škoda Auto je k ničemu protože právě nezohledňuje to z jakého zdroje telefon pochází.
Co se týče té kabeláže, tak mi bylo řečeno že v závislosti na výbavě si konfigurátor optimalizuje nejrůznější sběrnice a konektory, které se při dodatečné úpravě a zabudování Smart Linku musí vyměnit a často jsou součástí kabeláže.
To se jim samozřejmě hodí aby mohli naúčtovat něco víc.
Opakuji se, ale tady jenom tlacháme...pojďte trošku tlačit na ŠA a třeba se něco pohne když pohrozí více lidí.
Na MirrorLinku si postavili celou reklamní kampaň na Fabii, tak nevidím důvod proč platit za něco co z 99% nechodí,
Tohle je kontakt na oddělení infotainment a mobilní aplikace na tel. čísle 800 160 606.
Přímo oni to řeší!


 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DenisMms - to je právě ono...to co mohl T-Mobile podělat zásahem do zařízení, klidně mohl opravit update na Android 5.0.
Současně update je vázán na to kde si zařízení pořídil....S5 od T-Mobile mohla dostat update o půl roku dřív než od O2....nebo ho taky zařízení od O2 nemusí dostat vůbec.
I s tím jsem se setkal....bohužel....a pak si kup telefon :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove, take by bylo fajn psat, zda mate MR2015 a nebo MR2016! Par uzivatelu se tu zmunilo o android auto, ale to bylo az od MR2016!!! Pokud mate MR2016 tak nechapu, proc byste chteli pouzivat ML... Kazdopadne, mate jiny HW a SW a tak by Vam samozrejme ML mel chodit, kolik tu z Vas je a ma MR2016 a nefunguje mu ML?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

deathskull - z toho co tu celou dobu píšu je to snad naprosto jasný.
Mám jednu z prvních Fabií a píšu právě o tom, že dodání Smart Linku, Škodovka zákazníkům s nepoužitelným ML, nevykompenzuje ale musíme si to zaplatit.
Z toho jasně vyplývá, že ten kdo Android Auto nemá a řeší ML, tak má MR2015.
Myslím, že s MR2016 nikdo ML už asi neřeší :)
A i kdyby...jednou tam ta funkce je, zákazník si jí zaplatil tak má plnohodnotně fungovat....je fuk jestli tam má Android Auto nebo ne :)
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajfoun - bylo mi řečeno, že dle konfigurátoru je každé auto a kabeláž jinak sestavená takže cena lze určit až v servisu kdy zjistí co v tom je a co není.
Bohužel jsem na tom stejně jako ty...a jelikož jsem podobných nesrovnalostí ve výbavě a například délce záruky zjistil víc, tak teď u nich šlapu tak, že mě musí nenávidět.
Ale nekradu a za svý peníze chci to co jsem si zaplatil...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390 - v řídící jednotce vozu je kompletní data sheet, který obsahuje výbavu kterou vůz má, obsahuje info co lze aktivovat a domontovat a obsahuje také zápis o záruce vozu.
Těmito daty se řídí Škoda Auto...jenže prodloužená záruka je tam uvedena kratší než na závazné objednávce vozu, který jsem koupil.
Stejně tak vozu oproti objednávce chybí například Asistent rozjezdu do kopce...

Jenže tyhle informace jsem zjistil jen díky tomu, že jsem jel do jiného servisu než toho kde jsem vůz kupoval.
Takže se teď kromě nefunkčního MirrorLinku a vadného kompresoru klimatizace, nestačím divit... :kol-44: 
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou zárukou bych to neviděl tak černě. Jen to co je na faktuře je svaté a jedině platné. Nějaké zápisy v ŘJ nebo kdekoliv na nějakém serveru jsou nerelevantní. Pravda, kdo to má po letech hledat. Ostatní závady smůla, ale je to v záruce a reklamovat a reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390 - v řídící jednotce vozu je kompletní data sheet, který obsahuje výbavu kterou vůz má, obsahuje info co lze aktivovat a domontovat a obsahuje také zápis o záruce vozu.

Těmito daty se řídí Škoda Auto...jenže prodloužená záruka je tam uvedena kratší než na závazné objednávce vozu, který jsem koupil.

Stejně tak vozu oproti objednávce chybí například Asistent rozjezdu do kopce...

Jenže tyhle informace jsem zjistil jen díky tomu, že jsem jel do jiného servisu než toho kde jsem vůz kupoval.

Takže se teď kromě nefunkčního MirrorLinku a vadného kompresoru klimatizace, nestačím divit... :kol-44: 

 

 

Tak to je divné s tou zárukou. Pro mě je důležité to, co je napsáno v servisní knížce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390 - právě v servisní knížce je zaškrtnuto prodloužená záruka ANO ale údaj o délce a počtu KM není uveden.
To se Škodovce moc nelíbilo a v tu chvíli to teprve začali řešit.
deathskull - reklamaci jsem u mirrorlinku ještě neřešil...bohatě mi stačila reklamace nefunkční klimatizace, která dnes (týden po opravě a výměně kompresoru) znovu nejde.

Škoda se od MirrorLinku distancuje...hází to na výrobce a distributory.
Na Samsungu mi dnes řekli, že problémy s připojením telefonu přes MirrorLink lze vyřešit aplikacemi třetích stran, které konektivitu zajistí.
Ale tím, že to není aplikace Samsung, mi nesmí říct které to jsou...pacienti :)

 

Současně mi bylo řečeno, že telefon na kterým MirrorLink běží, lze jakoukoliv nainstalovanou aplikací rozhodit natolik že poté fungovat nebude.
A že nejde říct která aplikace to ovlivní a která ne...prostě instalací se změní konfigurace telefonu a fungovat nemusí.

Mám chuť celý MirrorLink někomu hodit na palici...

 

Editováno: , autor: eiffel.65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mp390 - já hodně jezdím delší trasy, takže jsem chtěl záruku na 120 tisíc km....mám na jen 100 tisíc, ale v objednávce samozřejmě 120 tisíc...
Škodovka řekla, že upravit to nejde a chtěli můj souhlas aby tohle a chybějící asistent rozjezdu do kopce mohli řešit s prodejcem.
Já jsem řekl, že už s prodejcem jednat nebudu....člověk co mi to prodával už tam nedělá a ve chvíli kdy mi jejich servis řekl ať si auto vezmu a až se klimoška rozsype komplet, tak ať si zavolám odtah, tím u mě skončili :)

Editováno: , autor: eiffel.65
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...