Přejít na obsah

Konečně klima :-)


Wertheim

Doporučené příspěvky

Hmmm - prispevek pekny, ale malo vysvetlujici ... Kazdopadne gratuluji ke klimatizaci... ;)

Jo jinak prazsky servis Auto Brejla ted delal nejakou akci na klimatizace a do fabie byla se vsim vsudy za 40 taliru :( Je to pry ale jedina sada,ktera je skodofkou oficialne schvalena pro dodatecnou montaz... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave proto jsem se ptal jestli servis nebo domontaz jelikoz sem nedavno pri navsteve servisu potkal u pokladny jednoho manika ktery vytahoval z penezenky 44,5 litru, a ja se ho ptam jestli si nechal menit pul auta, a on ze ne ze si nechaval dodelavat klimcu na hatapaka .) asi 3 roky stareho .)

-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave proto jsem se ptal jestli servis nebo domontaz jelikoz sem nedavno pri navsteve servisu potkal u pokladny jednoho manika ktery vytahoval z penezenky 44,5 litru, a ja se ho ptam jestli si nechal menit pul auta, a on ze ne ze si nechaval dodelavat klimcu na hatapaka .) asi 3 roky stareho .)

-_-

A to se vyplatí... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave proto jsem se ptal jestli servis nebo domontaz jelikoz sem nedavno pri navsteve servisu potkal u pokladny jednoho manika ktery vytahoval z penezenky 44,5 litru, a ja se ho ptam jestli si nechal menit pul auta, a on ze ne ze si nechaval dodelavat klimcu na hatapaka .) asi 3 roky stareho .)

-_-

A to se vyplatí... :D

To je silenej ranec.... ale klima je klima... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave proto jsem se ptal jestli servis nebo domontaz jelikoz sem nedavno pri navsteve servisu potkal u pokladny jednoho manika ktery vytahoval z penezenky 44,5 litru, a ja se ho ptam jestli si nechal menit pul auta, a on ze ne ze si nechaval dodelavat klimcu na hatapaka .) asi 3 roky stareho .)

-_-

A to se vyplatí... :D

To je silenej ranec.... ale klima je klima... -_-

To ja bych si v lete zajel radsi ne mesic nekam na ryby do norska.) -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave proto jsem se ptal jestli servis nebo domontaz jelikoz sem nedavno pri navsteve servisu potkal u pokladny jednoho manika ktery vytahoval z penezenky 44,5 litru, a ja se ho ptam jestli si nechal menit pul auta, a on ze ne ze si nechaval dodelavat klimcu na hatapaka .) asi 3 roky stareho .)

-_-

A to se vyplatí... :D

To je silenej ranec.... ale klima je klima... -_-

To ja bych si v lete zajel radsi ne mesic nekam na ryby do norska.) -_-

přesně moje řeč, měl bych pěknou dovču a ještě by mi zbylo..................ale prvdou je že klima je klima

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

klima dobrá,.. reakce že to je jen na měsíc v roce je blbost, podle mého je použitelná víc jak 1/4 roku. Navíc kdyby do Faabek byla i plně automatická (teď už asi i je), tak s pořádným motorem a lhostejností k větší spotřeba, pak jsem zastáncem celoročního provozu, je to paráda.. mít v autě pořád vyzkoušenou teplůtku..

Já mám klimu v 1.4 a jsem šťastnej, auto bez klimy bych už nikdy nechtěl. Pravda, pro tohle auto se hodí tak na temperování na parkovišti,hi---

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mne sa podarila dorobit original klima ale z ineho auta za 15 000SK zo vsetkym!!Pracu teda nepocitam lebo som to robil s kamaratom.Ty co klimu nemaju sa uspokojuju tym ze im to neni treba na par dni v roku ale nieje to tak.Ked ju budes mat zistis ze ju vyuzijes viac ako len ten jeden az dva mesiace. A este jedna uzitocna vlastnost je ze mam tam nastavene 20°C a samo si to reguluje a vecer pekne decentne prikuruje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...