Jump to content

Jak zjistím co jde nakódovat ?

street-dog
 Share

Recommended Posts

Zdravíčko, pořídil jsem Fabii combi rok výroby 06/2006 motor 1.4 16V 74 kW a chtěl jsem se zeptat jestli se dá bez diagnostiky zjistit co vše se dá v autě nastavit, atd.. třeba zamykání po rozjezdu nebo tak popřípadě stahování oken klíčkem a další věc jak zjistit jestli mám sběrnici CAN-BUS nebo LIN-BUS a co jsem tak vyčetl, tak ta LIN-BUS je horší varianta, že ?

Omlouvám se za takovej dotaz, ale do teďka jsem auto z žádnou jednotkou pořádně neměl :)

Aha, tak to je blbý :( já to chtěl hlavně v létě když peče slunko tak mám pootevřený okna, aby to větralo, ale kolikrát začne zničeho nic pršet tak bych to přes dálku zavřel a nemusel lítat k autu :) ... na auto vidím z okna, takže dálkou by to bylo rychlejší než valit k autu :)

tak to právě bohužel nejde. Vlastně jediná výhoda toho systému je, že si na parkovišti stoupnu dva metry před auto a demonstrativně stahuju a vytahuju okna a majiteli vedle stojící Fabie to nebere hlava, proč to u mě jde a u něj ne - takže jinými slovy "měření pindíků" :D

Edited by Wittmann
  • Upvote 1

no ještě odjištění víka kufru dálkou, a jesli se ti po ostříknutí skla má ještě dodatečně setřít okno.

Ostatní "kódovačky" jsou už podle výbavy.

Ještě doplním Combi2002, co se týče přímo stahovaček, když vyrobíš milion aut a na jednom ušetříš 2000?