Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, stanmar napsal:

No já bych spíš řekl, že jezdí jako dobytek, a ne jako ďábel. Auto které na to nemá a s řidičem který si naopak myslí, že má na všechno.. to opravdu není dobrá kombinace :kol-72:

Chraň bůh toho kdo jej na silnici potká. 

 

Proti Dacii nic nemám, nové Sandero se mi tvarově líbí.

Problém je ten, že on s tím jezdí tak, že to auto na to jednak nemá (snaží se to dohnat jiným podvozkem a keramickýma brzdama) a hlavně na tenhle styl nebylo ani určeno 😄

Ale za to to auto nemůže 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 4. 2022 na 16:15, Bikes napsal:

Tak to je tak na zimu, max dvě ne?

Koukal jsem, jak to je u mě a 4-5mm vpředu a 7-8mm vzadu. Najeto nevím, ale podle úbytku odhaduji tak kolem 15-20tis.

 

 

Uvidíme, měrka je jen do 5mm, tak je možné, že je tam ještě o něco víc, tak těch 6mm. Jednu zimu mě určitě vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 týdny později...

@Ondra16V Mne to nedivi. Z tohoto co vim , to je treti polak co v studence na zavorach stal nebo naboural vlak. Tam dost casto polaci maji sve 5 minut v TV. U nas sposta idiotu mysli , ze prejedu. Zavory ze zaviraji a on plne zrychle a rychle pres vlakovy prejezd. Nekteri jsou v Prdxxx a strati zivot.

Chtel bych videt teho ridice z dodavky. Opravdu z strachu mel nasrane v kalhotky. To je spise 100%, ze takhle bylo. Mozno ze to je smisne ale tak je. Clovek z strachu sra v kalhotky. Bohuzel to je 1000% pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...