Přejít na obsah

Slezská Jizba "bo u nas je fajně"


jozzi

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Bikes napsal:

@ExecutedDonut Štastný to člověk. Já musel včera neplánovaně zastavit v kopci. Opětovný rozjezd jsem už pak narozdíl od pawouka nedal. Po pár marných pokusech jsem musel sjet až zpátky k baště a znovu to do kopce pořádně rozjet. Pak se už povedlo. Opět mě to tak trochu utvrdilo v to, že Polarisy 5 asi žádný terno nebudou, když to porovnám s tím co projely/rozjely Nokiany na Fábce. Sice větší auto, ale jakmile jsem tuto zimu zastavil někde v kopci, tak pak byl problém.

Musel jsem kousek couvnout ke kraji, tam se to chytlo. Michelin Alpin 6, najeto na nich 26 000 km. :w00t1:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Ondra16V napsal:

Sakra, mohl jsem ti nabídnout baterku do klíčku výměnou za zimní gumy 😂😂

Já tu baterku měl v autě. Akorát si na ni vzpomenout. :rolleyes: To až později. Už je v klíčku. ;) A auto odsoleno v myčce.

 

IMG_20220403_152712.thumb.jpg.be392b3a9c59056dcc358eb1a0f8f36a.jpgIMG_20220403_152648.thumb.jpg.ec80f054011eb784cdcce89852244b7e.jpg

 

 

IMG_20220403_154311.thumb.jpg.53a7e9de736fe72e6b069cf9a940501c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, Bikes napsal:

@Pawouk já taky asi 2x lehce scouvnul + jsem měl i zezadu pomocníka. Pokaždé ujeto pár metrů a konečná.

Ty Barumky mají max 20tis. Kolik máš vzorku po těch 26tis?

 

Hele, to nevím. Až se dostanu zase k autu a vzpomenu si, tak se na to podívám. Ale do těch 4mm je, myslím, ještě daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...