Přejít na obsah

Kola 18" na Rapida


Pericko666

Doporučené příspěvky

Čůs borcí, nemáte s tím někdo už zkušenost? Viděl jsem totálně libovou fotku Spacebacka s 18" možná i 19" od RS O3.

Posílám obrázek.

post-87854-0-93581000-1426082198_thumb.j

Komfort bude asi nesmysl, ale design neskutečně libovej! Pouze subjektivní názor :kol-15:  :kol-15:

Editováno: , autor: Pericko666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a originál O3 RS to asi nebude keďže tá má rozteč 5x112 a Rapid má 5x100.. a s podložkami na zmenu rozteče by to bolo asi dosť von z blatníka takže ako píše hiz s vytiahnutými blatníkmi by to šlo... ale jazdiť na tom každý deň by som asi nechcel..  aj keď mám taxík OII na 18" a znížený podvozok... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Když jsem se díval na fotky toho rapida co má kola z octy RS3 tak by tam klidně mohl mít podložky na změnu rozteče. Ty se dělaj vetšinou o tloušťce 20mm a když kola maj ET 47 tak s podložkama to je jako ET 27. Mám rapida na origo 17" a ty kola jsou docela v blatníkách a tenhle to má zdá se zároveň s lemama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...