Přejít na obsah

detská autosedačka


Armyk

Doporučené příspěvky

Vidim tady par fotek kde to tak nevypada, tak se chci poptat jak to vidite vy? Doporucili byste mi s klidem Fabii Combi?....

 

teď se budu trochu opakovat: Záleží, jak vysoký člověk sedí na sedadle před dětskou sedačkou, respektive, jaký vyžaduje komfort pro své nohy a jak si klopí sedadlo. Je to velmi individuální, takže bych na zkušenosti ostaních moc nespoléhal. Vezmi manželku do autosalonu, nastav jí sedadlo, jak je zvyklá a změř kolik zbude místa k zadnímu opěráku. Jestli máš 190, tak za tebou toho místa moc nebude, takže to bude spíše jen na jedno dítě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vidim tady par fotek kde to tak nevypada, tak se chci poptat jak to vidite vy? Doporucili byste mi s klidem Fabii Combi? Dalsi moznosti je OIII Combi, ale ta je bohuzel cenove trochu jinde..

 

Diky.

 

arf..

ak mas 189cm, tak by som ti na tento ucel fabiu combi neodporucal. Sam mam cca 173cm a za seba napr. nedam vajicko.. narvem ho tam, ale potom som neprijemne posunuty vpredu. Samozrejme so sedackou otocenou v smere jazdy je to ovela lepsie. Teraz som skusal dat za seba tu a je to v pohode, ale neviem si predstavit este posunut sedacku o dalsich napr. 10cm tak, aby si si tam vedel sadnut so svojou vyskou. Manzelka si za mna sadne a ma vela miesta, ale ona je mensia nez ja. Urcite by som si skor pozrel rapid. Myslim, ze zvazujuca sa strecha bude pre dieta v sedacke a nakoniec aj teba mensi problem ako chybajuci priestor pre nohy. Aj ja som uvazoval skor o octavii, ale cena je aj za uplne najnizisu vybavu proste inde. Vlastne vybavena octavia stoji uz tolko, ze by som na rodinne ucely mohol v rovnakej cene kupit nejake MPV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice nemá volant, ale stále má nohy. Ty se sice dají na čas skrčit, ale na delší cestování (třeba do Chorvatska) to moc není. Podle mě ta velká sedačka (9-18 kg) zabere stejně místa (ne-li více) jako vajíčko. Když dítě spí, tak tu sedačku musíš naklonit. Jinak dítěti padá hlavička a vypadá, jako když jede z flámu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle nemá obecné řešení. Každému vyhovuje místo jinak. Hodně lidí jezdí skoro v leže, takže si za nimi nesedne v koktávce ani dítě. Jediná rozumná rada, kterou tady dostane, je, aby si půjčil vajíčko a sedačku a vydal se do autosalónu si to zkusit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm.. tak ja to mam naopak.. vajicko v zakladni proti smeru jazdy sa mi sice voslo za mna (v leze rozhodne nejazdim a nohy mam kratke) ..sedacky boli o seba oprete a ja som mal sedacku posunutu viac dopredu, nez som chcel. Naopak 9-18 britax-romer sa zmesti krasne aj s malym.. nohy malemu sotva dociahnu na moju sedacku, hoci je v normalnej polohe.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Borci já dozadu narval i III sedačky, je to přece Fabia III :-)  Na bocích mám Romer Adventure a uprostřed Cybex Pallas.

 

Nemohl bys dát k dispozici fotku? Tohle si opravdu nedovedu představit.

 

Pro zajímavost, naše Cybex Solution Q2-fix při využití isofixu. Až děti povyrostou a sedačka se bude zvyšovat, bočnice se u této ještě roztahují... Momentálně si mezi nimi ani nedovedu představit přepravku na křečka tak, aby ji někdo při zapínání pásů neshodil.

post-97234-0-11976100-1463422860_thumb.j

post-97234-0-37556100-1463422865_thumb.j

post-97234-0-87509900-1463422868_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...