Přejít na obsah

Spínače ovládání oken


Boby91

Doporučené příspěvky

Zdravím, neválí se Vám někomu doma rozbitý spínač ovládání oken pro všechny 4 okna ??

Jde o to, že mám ty svoje "kinklátka", docela dost ošoupaný a chtěl bych je vyměnit za nějaký zánovní, který vypadají k světu.

Elektrický spodek vůbec nepotřebuji, ten mi funguje... umím to rozebrat, ale potřeboval bych ty čudle.

Nemáte někdo ??

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

tak me by zajimalo jestli opravdu pasuje tohle to...

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-new-high-quality-master-Window-Switch-for-VW-Golf-MK5-6-Jetta-MK5-Passat/2046811126.html?spm=2114.01010108.3.11.SIeeIC&ws_ab_test=201526_4,201527_1_71_72_73_74_75,201409_5

 

to chromovani vypada docela dobre, samo tam maji i cely set vcetne spinacky svetel a zpetaku :kol-31:

post-87954-0-39248200-1443122114_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdravim, chcem sa opytat ako vyberiem spinac okna pravych zadnych dveri, od šoferovej strany mi funguju vsetky elektricke okna ale samostatne na zadnych pravych dverach mi toto tlacitko prestalo fungovat, ako skontrolujem ci je konektor zacvaknuty spravne? dá sa len vybrat samotne tlacitko bez toho aby som tapacir daval dole?

 

Octavia 2 FL

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde by mohla byť chyba keď otváranie a zatváranie okna zadných pravých dverí funguje od šoferového ovládania a na dverách zadných to ovládanie prestalo fungovať. Konektor na ovladači okna na zadných pravých dverách je zacvaknutý do svorky. Kde by mohla byť ešte chyba?

 

V servise mi dávali tapacír dverí dole ale nevšimol som si hneď v servise či funguje ovládanie okna. Z vodičovej strany fungujú všetky 4 okna ale samostatne vo dverách nie - tie zadné pravé.

Napísal som to tu na forum, či náhodou Vás niečo nenapadne. Poprípade prúd asi by som mohol vyskušať či je v kábli že?

 

Dík. O2 FL combi

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...