Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

JE fakt, že před 5 lety byla na předváděčky situace jiná. Nebylo to sešněrováno omezeními ( přijeď do salonu, když tu bude kontrola nebo bude to tu muset být minmálně 3 měsíce, atp. ) a sleva byla 17%. Co jsem se doslechl tak byl s předváděčkami nějaký p.ůser, tak to omezili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průser byl, některé firmy prodávali předváděčky, které by měly 6 měsíců jezdit u nich "jako předváděčky" a přitom tahle auta šla nová za super slevu rovnou kupujícímu a ten s ní jako s předváděčkou šest měsíců soukromě jezdil a teprve pak si to přihlásil na sebe....Pro kupujícího to bylo finančně super a pro prodávajícího další prodané auto. Škoda, že to zatrhli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale každopádně není problém si dnes objednat S3 se slevou (tipuji) tak 15 %, čekat půl roku než auto dorazí do salónu, a pak ještě půl roku (nebo to jsou jen tři měsíce?) než bude možné auto předat kupujícímu. Možné to je, ale čekat rok na auto je nesmysl...

Navíc jak jsem už říkal - i když to auto stojí půl roku na salónu, tak ztratí na hodnotě víc, než těch 5 % slevy, kterou kupující získá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale každopádně není problém si dnes objednat S3 se slevou (tipuji) tak 15 %, čekat půl roku než auto dorazí do salónu, a pak ještě půl roku (nebo to jsou jen tři měsíce?) než bude možné auto předat kupujícímu. Možné to je, ale čekat rok na auto je nesmysl...

Navíc jak jsem už říkal - i když to auto stojí půl roku na salónu, tak ztratí na hodnotě víc, než těch 5 % slevy, kterou kupující získá.

Tak nějak mi to vysvětloval můj prodejce. Že se jako můžu rozhodnout. Jestli auto za 4 měsíce a 10% dolů nebo auto za 10měsíců, druhej v TP a 15%dolů.

Tak jsem se dneska rozhodl, že 10 měsíců čekat nebudu a objednal si SIII, LB, 140kW, style, AP, moon, kůže + drobnosti :-) :-) :-)

Editováno: , autor: michal z
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem nabídku na SIII od prodejce, kde nakupuju auta nějaký pátek slevu 10% na auto do výroby a 15-16% na předváděčku.

 

Tak to mi těch dalších 5-6% slevy na předváděčku (tj. auto, na kterym se kdoví kdo vyřádil) nepřijde jako nějaký zvlášť terno.. No a připadnym prodeji v budoucnu - je to pak po 1. nebo 2. majiteli?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jassně že to není terno, když normálně u dobrého prodejce 11% dostaneš na auto z výroby a je hned tvoje....Kort když s nim lítají jelimaní, každej na to šlape za studena co to dá, aby viděl, jak to lítá a první kilometry jsou u nového auta právě důležité. Lepší delší trasy se zahřátým motorem, častější řazení, za studena nehonit....Předváděčka, pokud to není auto na saloonu, kde se jen otvírají dveře a kvedlá s řadičkou, není žádná výhoda, naopak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Záleží, z jakého jsi kraje. Já to řešil v Praze. První jsme měli 15%, ale to jsme vůbec nevyjednávali. Pak jsem se doslechl, že 15 je fakt standard, ale umí i víc, tak jsem začal vyjednávat. To, že chceme 17 jsem si řekl a nakonec je dostal. Co vím, tak to umí v pohodě všichni větší dealeři, údajně u takovéhoto odběru umí i 18, ale to je prý hrana. A ta sleva je na SUP a OCT, takže lze to kombinovat. Odběr musí být v následujících 12ti měsících. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží, z jakého jsi kraje. Já to řešil v Praze. První jsme měli 15%, ale to jsme vůbec nevyjednávali. Pak jsem se doslechl, že 15 je fakt standard, ale umí i víc, tak jsem začal vyjednávat. To, že chceme 17 jsem si řekl a nakonec je dostal. Co vím, tak to umí v pohodě všichni větší dealeři, údajně u takovéhoto odběru umí i 18, ale to je prý hrana. A ta sleva je na SUP a OCT, takže lze to kombinovat. Odběr musí být v následujících 12ti měsících. 

Jsem z Prahy. Zatim jsme u prvniho kola jednani (3x SUP). Podminky znam, min. 3 auta behem roku. Ktery z velkych prodejcu ti nakonec ustoupil? Kdyz tak mi dej tip do SZ, jestli je to tajny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak nevim... Na 3 auta max. 15.6% a to jsem sjezdil pul Prahy a vsichni se tvarili, ze je chci okrast. Hazi se tu vetsima slevama, ale myslim si, ze tam ten prostor prodejci nemaji. Pokud ano, pochlubte se svoji naskenovanou nabidkou, treba se skrytou hlavickou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...