Přejít na obsah

Slevy na nový vůz


Prochaine

Doporučené příspěvky

Pozor, ne každý se za 5 let provozu vejde do 100 tkm.Nejde to tak lehce říci, že to je drahé, je to o tom kdo kolik najede,Teď nabízejí  5 let / a 150 tkm za 21.400. Na druhou stranu, pokud má člověk aspoň těch 14 % slevu a  dá dolu DPH 21 %, tak je to za 15 hadrů.Což sice není taky žádná hitparáda, jinde je to zdarma, ale za ten klid to může někomu stát.Tedy pokud ví že to najede.

 

 

Apropo, jak jdou slevy, už zde nikdo moc nepíše, asi žádné nedávají.:-)

Editováno: , autor: CROSSRUNNER
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já pro zajímavost zkusil poptat několik prodejců. Pro upřesnění - fyzická osoba, žádný velkoodběratel apod. Byly mi nabídnuty slevy od 6 do 10%... A to i od prodejce kde jsem již kupoval OII. Je jasné že každé procento z částky nad 1,1 mil. Kč je znát. Komu jakož fyzické osobě nabídli více tímto gratuluji :D SIII se hodně prodává a větší slevy bych viděl jako zázrak - myšleno pro fyzickou osobu, no ZTP apod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Vyjeď si konfiguraci a pošli ji dealerům, někdo se určitě ozve. Normální sleva je 9%, dobrá sleva je 11% a pak jsou ještě individuální slevy, jako že je napsáno auto např. půl roku na salon jako předváděčka, jezdíš ty a po půl roce odkoupíš. Tam se dá dostat i 17%.

 

Chce se to jen ptát, popř, vyjednávat osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S auty na salon jako předváděčka je to už špatné. Škodovka to teď kontroluje a už to nejde jako dřív, že člověk nakonfiguruje auto a půl roku je auto papírově na salonu ale jezdíš s ním ty. Mám info z víc zdrojů, kde jsem se na to ptal a prý na to jsou poměrně dost kontroly jestli auto opravdu funguje jak předváděčka, resp náhradní vůz. Poptával jsem to na salonech, kde mám nějaké kontakty a nezávisle na sobě mi tohle řekli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spousta obchodníků už nemá ani kvóty na letošní rok a objednáváji na další, proto se "obchod" se slevami razantně omezil.. Nicméně cena není všechno, šel bych po službách, dostupnosti, a ohlasech na dealera jako takového.. Odkud jsi? Napiš sz.. Třeba ti pomůžu

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, michal2009 napsal:

Normální sleva je 9%, dobrá sleva je 11% a pak jsou ještě individuální slevy, jako že je napsáno auto např. půl roku na salon jako předváděčka, jezdíš ty a po půl roce odkoupíš.

Momentálně nemá velká většina prodejců jakýkoli důvod prodávat velmi žádaný model s fakticky nulovou marží. Předváděcí auta už komentovány výše a já to můžu jenom potvrdit. Je to mimo jiné i hladem po "ročních" autech. Předváděcí auta jsou prodaná často dopředu i bez fiktivních uživatelů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jak je to s těmi sedmnácti procenty na fiktivní předváděcí auto, se kterým nejezdí nikdo jiný než objednatel? Myslím, že je škoda mazat dost podstatné informace. Když se řekne A = sleva 17%, tak by taky měly zaznít B= negativa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Správně, zpět k tématu slevy na nový vůz. Tzn. jaká je momentálně situace, jestli je stejná jako dřív, když má řada obchodníků vyčerpané kvóty a co na to poskytované slevy. A jestli situace v únoru a situace v srpnu nemůže být u některých obchodníků dost odlišná.

Na negativa formálně předváděcího auta se těším. V původním příspěvku totiž nejsou a skoro to vypadá, že člověku jen tak spadne 17% do klína.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neumím posoudit, jestli jsou teď stejné podmínky (teď už se o podobné věci nestarám, auto jezdí a dělá radost), co bylo to bylo, ale věřím, že se dá dosáhnout stále zajímavých slev - hlad po S3 byl i v únoru. Nejeden prodejce mi říkal to, co píšete vy, takže je to možná o štěstí narazit na prodejce, který takto může prodat. Ale to už jen polemizuji, zpět k tomu, co jsem slíbil.

Co jsem za toho čtvrt roku sondování zjistil? (Pro rejpaly, na auto se nespěchalo, odepisoval se původní s2, takže byl čas zabývat se cenovou nabídkou).

Tehdy:

Sleva 6 - 9% klasika, skoro u všech prodejců. 10% nabídl i místní dealer škodovek v malém městečku. Pak byla nabídka 11% - tu jsme nakonec využili a pak ona zmíněná sleva 17%.

Proč jsme ji nevzali mělo hned několik důvodů, pro nás docela zásadních.

 

Sleva 11% - auto okamžitě ve vlastnictví, rychlé dodání - akorát takové, že skončil odpis S2 a najelo se na S3. Rychlá výroba, auto bylo už zaplánováno ve výrobě a my jsme jen upravili konfiguraci podle libosti.

 

Jak je to s tou bájnou 17% slevou?

- vlastnictví v rukou dealera = pro nás nesmysl, půl roku by se nic neodepisovalo,

- dodání vozu za půl roku = to už by byl dohromady rok a za tu dobu bychom přišli o pár set tisíc na odpisech (např. - 200 000 Kč),

- měli jsme zájem o rozšířenou záruku 5 let/100 000km - tedy příplatek 999,-. Bylo nám řečeno, že je možné rozšířit záruku, ale jen za příplatek 25 tis Kč (5 let/ 150 000 km) - při ročním nájezdu tímto autem cca 20 tis km/rok nemělo smysl připlácet na těch 150 tis. (- 24 000 Kč)

- bylo třeba zaplatit cca půl roční pojistné, které nám bylo vypočítáno na necelých 25tis - a to máme plné bonusy, ale holt Praha s cenou zamává. Auto, které jsme brali se slevou 11% jsme pojistili u nás na dědině u ČSOB za 14 tis Kč (allrisk HAV, skla, POV, GAP, asistence) (- 17 000 Kč po odečtu půl roku z našeho pojištění)

Kvůli ušetřeným 6% (rozdíl 17% - 11%) např z ceny 1 mil = 60 000,- se nám to nevyplatilo řešit.

 

S námi si auto chtěl odebírat ještě jeden kolega osud z fóra, třeba se také vyjádří, jestli toto čte. Ten ale bydlel v Praze (údajně je takové pojistné na Prahu normální) a chtěl si tak či tak připlácet za záruku 5 let/150 000km, a měl auto na RČ. Tomu se pak taková koupě vyplatila. Nám ne, z důvodu jak jsem psal výše - odpisy, dražší pojistné a záruka, která by se  stejně nevyužila. Jinak nic extra negativního ve smluvě nebylo, mám ji ještě někde v mailu, kdyby to konkrétně někoho zajímalo, jaké jsou podmínky, mohu to sem nějak nahrát, po odmazání citlivých dat.

Jak jsem už jednou řekl, vážným zájemcům mohu napsat přes SZ konkrétního dealera, který nám tohle nabídl. Nezaručuji ovšem, jak už jednou kolega Bojler zmínil, že stejná nabídka platí stále. Snad už nebudu čelit různým obviněním, chtěl jsem napsat potencionálním zájemcům jen to, co nám bylo nabídnuto a že je možné se s prodejcem rozumně pobavit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tohle jsem se taky zajimal na tech 17% a bylo mi receno ze az automobil vyrobi  (vlastní konfigurace )bude zapsan prvni majitel autosalon a 6 mesicu u nich bude, pote se prevede na majitele.

Tech 17% je vykompenzovanych za to ze je to predvadeci vozidlo, takze vlastne kdo ma zajem o superba tak prijde a sveze se a nebo se pujci treba na vikend, takze vnitrek muze byt nekde poskrabany atd..  Na auto se da pouze zaloha a zbytek ceny se doplati az po 6 mesicich kdy bude prevod na majitele a nic jineho se neplati (pouze benzin).

Jeste se da domluvit s prodejcem ze kdyz mate zalohu na tento vuz tak muzete kdykoliv prijit ze auto chcete pujcit (jedete na vylet nebo proste nechcete aby tam jen tak stalo) např. si ho vemete v pondeli a vratite v patek a takhle kdykoliv chcete a da se domluvit ze autosalon bude zajemce o projizdku odvadet na jiny predvadeci vuz kdyz je k dispozici.

Editováno: , autor: Stano-RS
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co pises je ale neco jineho nez co popisuje Michal. Dealer auto objedna presne podle pozadavku, napise ho na sebe a ihned ti jej  da do pronajmu. Najem se nasledne odecita od kupni ceny. Behem 6 mesicu se musi formalne vystridat 3 najemci, ktere si musis zajistit a pak se auto prepisuje na tebe. Nikdo jiny nez ty s nim tedy nejezdi.

Ja nakonec sehnal auto vyhodneji, na operak. Pristi patek sjizdi z linky.:punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ja 17% na ICO, 1 vuz, referencni rezim...s mym malym rocnim najezdem a predpokladanou dobou drzeni cca 5 let to celkem dava smysl...auto od dodani na salon pouze v mem drzeni...ale toho domlouvani, zacinali jsme na standardnich 9% a o tomto rezimu se zpocatku vubec nehovorilo, az kdyz jsem prinesl konkurencni nabidku a doreseno vse osobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tu nekdo psal, je to de facto auto pro potreby prodejce a ma moznost jich mit k dispozici omezene mnozstvi. Jestli udela levou na Skodovku a nabidne takove auto zakaznikovi, je plne v jeho rozhodnuti...plati tam ale omezeni jako napr. ze vuz musi byt na prodejce papirove napsany na nekolik mesicu, nekde pry 3, nekde 4, 6 nebo 9 mesicu...coz uz byva pro zakaznika k zamysleni prave kvuli odpisum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...