Přejít na obsah

Třetí brzdové světlo Spaceback


Dodi 15

Doporučené příspěvky

Ano stále jezdím, vydrželo pouze od pondělí /kdy proběhla již druhá výměna/ do pátku /t.j. čtyři dny!/, pak jsem další týden nahlásil a ze servisu po cca týdnu volal technik, že celé 5té dveře.

Objednal mě na konec července, že je to tak na tři dny.

Já s výměnou moc nesouhlasím a teď vymýšlím jak a co dál. Světlo svítí, při  konkrétním pohledu je to vidět dost, ale dá se s tím žít!? :kol-31:

Vadí mi to dost, ale co je lepší? Nové dveře s nejistým výsledkem pokus omyl a nebo originál s vlastní výměnou až to bude kritický?

Teď jsem byl o víkendu na závodech a v 1km koloně parkujících vozidel jsem narazil asi na 5 Spacebacků a 4 mají popraskáno, daleko míň než já, ale mají a myslím, že se jim to bude jenom zhoršovat.

Vyzívám majitelé Spacebacků, jak jste na tom vy? Ono to je hlavně vidět z určitého úhlu a na sluníčku. Tak jak? :kol-43:

Editováno: , autor: Dodi 15
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teorie o prodlouženém skle vzala za své, když se problém ukazuje u obou variant. 

 

MBDusan: pevnější nevím, když je myslí přilepeno ve stejných místech jako krátké, ale určitě těžší a tím pravděpodobnější více vibrací.

 

Kdo z vás bude řešit reklamaci přes AS, tak dejte vědět jak jste pochodili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes som si všimol, že ho mám popraskané a tak som šiel do AS v Dubnici nad Váhom.

Technik, že to mám mechanicky poškodené a záruka na to neplatí.

Doporučujem navšťíviť iný servis,škoda o tomto probléme vie.Ja idem 20.7 na druhú výmenu,čakáme na vyjadrenie škodovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučujem navšťíviť iný servis,škoda o tomto probléme vie.Ja idem 20.7 na druhú výmenu,čakáme na vyjadrenie škodovky.

A nemáš nejaký papier zo škodovky z tej prvej  výmeny ?

Aby som mohol oponovať, že to nie je len môj problém, ale týka sa to aj iných áut  a  škoda o tom vie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 6. 2016 at 21:50, Dodi 15 napsal:

Zdravím vás všechny, tak vyjádření ze ŠA je??? Výměna pátých dveří za nové!!! :kol-32:

Teď nastává otázka, jestli to podstupovat a nebo se smířit s tím jak to je.

Mít na autě nové dveře je jako auto po bouračce, dveře určitě nebudou lakovány z linky, ošetřeny máčením proti korozi také ne, tak to můžou za pár let chytit pěknou lišku, ale to je jen moje úvaha. Okno přelepené, šrouby ožvejkaná barva, samolepka pruh? atd, prostě už to nebude originál. To se mi nějak nechce podstupovat. Mám na rozmyšlenou, tak se to ve mě pere. A co vy na to? :kol-31:

Řekl bych, že originální náhradní díl musí být stejně kvalitně protikorozně ošetřen, lakován i polepen jako ten původní, ne? Navíc by se na něj měla nadále vztahovat 12letá záruka, ačkoli ta je asi vázaná na servisní prohlídky...Rozumím, že se člověku nechce tak velkou výměnu podstupovat, ale zase je to ŠA vzhledem k nákladnosti takové výměny solidní nabídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...