Přejít na obsah

Ukazatel doporučeného řazení / zařazené rychlosti


KláraN

Doporučené příspěvky

Prosím o pomoc i tady, v autorizovanym servisu si s tím přes diagnostiku nevěděli rady, prý se s tím ještě nesetkali. Máme problém s ukazatelem zařazené rychlosti - doporučené řazení se ukáže jen když motor dusím (pak to funguje u všech rychlostí) a pak když mám zařazenou a vytočenou pětku, tak mi počítač ukazuje zařazenou šestku. Díky téhle chybě se nám vůbec nechytá tempomat. Snad jsem to aspoň srozumitelně popsala. :)

 

V servisu nám bylo sděleno, že jedině tam auto pár dní nechat, což se nám moc nechce, tak to zkouším ještě tady.

 

(Superb, rv.2010)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Dobrý den. Hledal jsem tu ale marně,tak zakládám nové vlákno. Mám Superba 2 1.4tsi 92kw manul

A je tam asi jen obyč maxidot,daji se přepínat ukazatele ale menu jsem tam nenašel. Chci se zeptat jde tam nějak nastavit ukazatel a nápověda pro řidiče kdy má zařadit a jakou má aktuální zvolenou rychlost? Jde to ručně nebo jen přes PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Ukazatel doporučeného řazení / zařazené rychlosti

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...