Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

U těch navigací je problém, že už zvenku je poznat, že tam ta navi je podle antény. Takže pokud nechcete mít pořád vybraný auta, tak tam dejde normální FM anténu a GPS anténu mějte v autě někde zakrytou. A pak tam dejte folie aby tam nebylo vidět. Není to stoprocentní řešení, ale dost velkou část lidí to odradí. V Praze je průměrná životnost navigací cca. 14 dní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tak az nekdy budete uvazovat o koupi nexusu "z druhe ruky" tak at vite, odkud se bere... co me na tom s.re uplne nejvic, je zpusob ukradeni. letos uz to je 3 nexus, co mi slohli, ale tentokrat to delali fakt nejaci c.raci....

trochu mimo diskuzi : na tech fotkach to vypada ze mas SUN Safe laminovana

skla, mohl bys potvrdit? dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, potvrzuju, ze mam sun safe ;) - ale v tomto pripade mi byla spise na skodu, nebot dusledkem toho, ze to okno neslo rychle rozbit, tak ho pacili a nasledne vtlacili dovnitr - tak byly znicene znicene dvere (na vymenu, lak, listy) plus mnoho veci z interieru (volant, calouneni, madla, sedacka, tesneni, kryt repraku atd)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď už sa bavíte o SunSafe, má vôbec význam za ne priplatiť tie vcelku nekresťanské peniaze?

Na základe uvedeného vidím, že z hľadiska bezpečnosti to teda veľký význam nemá. A čo sa týka teploty v interiéri a ako píšu oficiálne Škoda materiály, "sklá sunsafeglass zvyšujú tepelnú pohodu v interiéri" - platí to tvrdenie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že tie sklá majú miečo do seba po stránke zníženia teploty v interiéri. Ale praktický pokus sa mi toto leto už nepodarilo realizovať, tak až niekedy na jar strčím teplomer do mojej aj kolegovej OII a uvidíme.

No v tomto prípade to sklo skutočne nepomohlo. Ale ak by zlodej nepáčil, tak by sa dovnútra asi tak ľahko nedostal a navyše by ho za ten čas mohol aj niekto vyrušiť. Takže si stále myslím, že to k niečomu bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kráso to jsou teda zm..i i sedačka to odnesla tý jo...co na to pojišťovna? proplatí

hele to je stršný co tady píšete ! - je to děs mít něco v týhle republice - myslím že nejhorší trest - než něco sekat - by bylo - dát jim to do nachlup přesně původního stavu !

Aby si taky vychutnali - co to dá za starosti.

Nehledě na to že u novýho auta - po nějaký opravě - už to nebude to samý.

já Nexuse mám - ale dovolím si ho jen když bydlím a garážuju na vesnici - jinak bych taky do něho nešel!

ale už jsem uvažoval předělat si ho s oodnímacím panelëm - jde to! - má to 4 konektory.ale musel by se trohu rozřezat a upravi ten vrchní PLAST.

Koupě nového náhradního (jen čelního plastu - bez čudlíkú) stojí 2000Kč jako nahr.díl!

Taky to mohli mít (vývojově zaostalý"Blupunktáci) už od začátku odnímatelný ! - ale asi to vůbec nebylo myšleno že se to bude prodávát v CZ a Rumunsku..atd :( - a jinejch podobnejch rozvojovkách" (Kde se nedá nic sehnat)

Takže NEXUS mohu doporučit pro garážníky - těm vydrží o trochu dýl.

PS: jednu NOVOU origo zabalenou NEXUSKU prodávám - k tomu možno i Mapy.

Kontakt: jirkadj@seznam.cz

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že těch konektorů je šest, ale nechci kecat, už si to nepamatuju, kdysi jsem dělal panel na drátech :-D

ano máš prravdu je jich 6. zapoměl sem to od tý doby co sem to u tý svojí rozebýral :)

A další úskalí je - že po čase by se ty konektory asi ošoupali - takže by to na moc častý vyndavání a zandavání nebylo:(

Pořád platí ale že tohle Blaupunkt za ty peníze moc nevychytal! - hold ulambátar" co naděláme. Snad se někdy dočkáme lepších výrobků.Co se budou o hodně húř krást.

---------------

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Hm, princip je strašně snadný, prostě odpojíš CAN sběrnici přímo z konektoru u navi :-D Ale nějak jsi zapoměl na několik zásadních problémů ;-) Vemu to rychle: V řj se zapíšou chyby, navi nebude reagovat na jakýkoli signál z auta (světla, rychlost, volant, handfree, zobrazování, ...) a hlavně, po hodině se sama vypne!!! To není dobrá varianta, vymysli lepší ;-)

Profi varianta existuje, prostě je cd se software, který tuhle "ochranu" odblokuje, ale ani ve škodovce není, je jen u Blaupunktu, takže ani já nevým, kde sehnat :-/

Editováno: , autor: String1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...