Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

mam cosi podobne od dietz a funguje to dobre, vobec nepotrebujes dialkovy ovladac na pouzivanie, vsetko si ovladas cez tie bocne tlacitka, iba obraz pocas jazdy si musis urobi externe od dietz...

Ahoj, nemáš prosímtě nějaké fotky, jak to vypadá to ovládání na té Navigaci. A jak to myslíš s tím obrazem za jízdy, máš ho tam, nebo ti zmizí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam cosi podobne od dietz a funguje to dobre, vobec nepotrebujes dialkovy ovladac na pouzivanie, vsetko si ovladas cez tie bocne tlacitka, iba obraz pocas jazdy si musis urobi externe od dietz...

OTAM - please napiš mi všechny úpravy cos tam udělal od toho že tam máš navi a chceš tam dodělat DVD přehrávač. Tzn. vše cos musel koupit.... dík

Editováno: , autor: Martin IV.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Ahoj,

sorry za OT, ale mám dotaz, za kolik se dá sehnat dneska NEXUS z druhé ruky??

Mám možnost koupě, je to i s CD a návodem, ale bez záručáku a myslím si, že za super prachy, tak se chci jen ujistit -_-

Kolem 18 -20 .... ale to jsou vetsinou nove kusy.

I kdyz v annonci jsem videl za tyhle prasulky jete.

Takze asi tak.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš pravdu, je třeba taková krabička na signál (CANbus) a také A/Vadaptér, přes který napojíš do DVD zezadu do navi. Tyhle věci sezeneš v pohodě, třeba na www.stualarm.cz - http://www.stualarm.cz/kategorie/multimedi...io/tv-adaptery/

ale počítej s tím, že když tam dáš ten CAN bus adaptér, nepůjde ti navigace - ono to zachytává informace o pohybu kol atd...které potřebuje navigace, aby v pohodě šlapala. Ale mám takový pocit, že Cosby to má už možná nějak vyřešené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
tak az nekdy budete uvazovat o koupi nexusu "z druhe ruky" tak at vite, odkud se bere... co me na tom s.re uplne nejvic, je zpusob ukradeni. letos uz to je 3 nexus, co mi slohli, ale tentokrat to delali fakt nejaci c.raci....

Vyndal to oknem co? Ani neotevrel dvere....to je fakt hnus. Já kvůli tomu Nexus taky nemám...dokonce váhám i s Audiencí. Přitom bych si ho tak rád pořídil....ale tohle je boj s větrnými mlýny....člověk se začíná podřizovat nějakejm kreténům, to je děs. Bydlím kousek od karláku v Praze....tady je životnost čehokoli cennějšího v autě dva tři dny....vlastní zkušenost, když jsem se sem nastěhoval. Teď odmontovávám i antenu od vysílačky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak auto s nexusem uz nemam. ted jsem vzal RS s audienci a tesil jsem se na klidne noci... bohuzel.. minuly tyden opet navsteva - vyrvana klika, znicene dvere... ale do auta se "zatim" nedostali... tak jsem zvedav, kdy prijdou... priste si dam asi uz fakt radio Melody, ale kdo to ma poslouchat, ze? <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak auto s nexusem uz nemam. ted jsem vzal RS s audienci a tesil jsem se na klidne noci... bohuzel.. minuly tyden opet navsteva - vyrvana klika, znicene dvere... ale do auta se "zatim" nedostali... tak jsem zvedav, kdy prijdou... priste si dam asi uz fakt radio Melody, ale kdo to ma poslouchat, ze?  <_<

Hele to už snad ani není normální....nenasral jsi někoho? To už spíš vypadá jako nějaká pomsta...ty Nexuse chápu, ty jdou "na odbyt", ale Audience??? Nešli spíš pro celou káru? Přece jen díly na RS.... ale zas na druhou stranu...kdyby to dělal stejnej člověk šel by nejspíš zas asi oknem...

Editováno: , autor: Michal N
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestras! :unsure: myslim, ze sli jen po "vybave" protoze soused byl bez xenonu a na policajtech, kam jsem pak jel, aby me "vytezili", se seslo 5 aut z koncernu VW a vsem chybela navi... jinak v servisu rikali, ze byl nejaky "nabity" vikend, protoze meli dalsich 6 aut k oprave...

Editováno: , autor: juricek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne chceli vykradnúť ešte Feliciu pred vchodom do samoobsluhy. V pracovný deň o 16 hod. Odvaha!

Jaká odvaha? Je to normál. 10 lidí bude stát okolo, když ti to budou vybírat a nikdo neudělá nic. A lepší to nebude.

Tuhle jsem šel a nějaký vyhulenci za mnou a jedn z nich se hrozně bavil tím, že napálil ramenem do zrcátka nějaké dodávky a obrátil ho na druhou stranu. Otočil jsem jsem se, dostal dělo až čuměl a šupajdil to zrcátko narovnat, než dostane druhou. Ani necekl a jeho kamarádíček taky, hajzlové... :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle jsem šel a nějaký vyhulenci za mnou a jedn z nich se hrozně bavil tím, že napálil ramenem do zrcátka nějaké dodávky a obrátil ho na druhou stranu. Otočil jsem jsem se, dostal dělo až čuměl a šupajdil to zrcátko narovnat, než dostane druhou. Ani necekl a jeho kamarádíček taky, hajzlové... :angry:

Chtělo to víc takovejch hrdinů - jako si ty - byla by pak jiná morálka! (bravo a děkujem:)

Udělat to já (se svojim bojácnou náturou) - tak skončím nejspíš v krvy :(

Asi bych potřeboval nějákej kurz ,,SpiderSuperMana":)

Editováno: , autor: jirkadj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za takých podmienok by som odporúčal radšej kúpiť klasické rádio a maskovať ho. Jednou z možností je vyrobiť si falošný panel so vzhľadom prastarého rádia s dvoma točítkami, bez kazety a s mechanickou ručičkou na zobrazenie naladenej frekvencie. Alebo zlikvidovať ten čierny krycí plast, ktorý zabraňuje napadaniu vecí do rádia (ten, čo je obvykle na ňon odnímateľný panel) a naaranžovať do rádia nejaké žuvačky (stačí len tak 1 cm obalu) a neporiadok. Ale napevno, nech sa to už neposunie. Tak to rádio bez panelu bude vyzerať ako polička s bordelom. Iné riešenie je rozobrať rádio na obal s plošákmi a mechaniku. Mechaniku umiestniť niekam pod pod prístrojovku a vyrezať len štrbinu na CD (alebo ešte lepšie použiť rádio s USB pripojením). Samotné rádio skryť kamkoľvek (hoci aj pod sedadlo). Miesto rádia dať len otvorenú schránku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kluci existuje ještě jedno řešení. Elegantnější a auto se tváří jako, že rádio vůbec nemá. Přitom komfort obsluhy rádia zůstane zachován jako by bylo na svém místě a montáž zvládne snad každý. Vymyslel jsem to právě kvůli těm feťáckejm debilům co mi v jednom kuse vykrádali Fábku. Platit skla do octávy se mi totiž fakt nechce.... Vzhledem k tomu, že si ho ale cenim jsem ochotnej se s Vámi o to podělit, ale spíš osobně...nevíme kdo tohle všechno čte a nebudu dávat zbytečně rady chytrákům co si pro ta naše radia po nocích choděj.... Jo a nejde to s origo rádiem...je nutné použít jakékoli klasické, ale to je asi jasný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ta drzost fakt nezná mezí. Tady u nás v pracovní den, asi v poledne vybili sklo a ukradli rádio majiteli školy přímo pod okny tří pater školy, mezi dvěma hlavními vchody, vzdálených 10metrů od aute. Jěště si to dokonce v klídku vypojili z konektorů a jěště si dali jedno auto 20 metrů před prvním :X.

camron: chvála, takhle se na ně musí :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalN - napíš prosím SZ. Som zvedavý, ako si to vyriešil.

Lancelot - a rozhlas by si potom vyriešil ako? Predsa len, MP3prehrávače nemajú nejaké extra tunery, navyše to nevie za jazdy preladiť frekvenciu a nevie to ani dopravné hlásenia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...