Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

tak to si pořídím až budu mít parchoše.. Zatím by se na to mohl koukat ledáš ohař Oskar z kufru :-D

Nicméně pantáta dostal od klienta DVD player i s LCD Displayem na strop do jeho Espace, pořizovací cena asi 27 tisíc a musím říct, že mě to ohromilo.. Bezdrátová sluchátka, prostě pohoda.. :-)

Ale jak povidám, nemám k tomu ty děti :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeee díky moc, sice jsem spíš chtěl fotku navi a ne návodu ale to nevadí.. Já si tedy koupil AUX zdířku plus zbytek na fotce. Abych to měl jako originál z výroby.

A co připojíš na ty Tvé dva cinche? Bo jak se tomu nadává.. :-)

Na ty dva cinche (Bo jak se tomu nadává.. :-) ) bych řekl,že připojí kabel z AUXu..aby ho nemusel mít vcelku tak dlouhý.. Když zapátráš na fóru,tak tam najdeš Fan!s-ovu zapojenou zdířku, kde bude taky kousek kablíku a ty samé dva cinche.. Janak ta svorkovnice přijde určitě různě poskládat do sebe..vetšinou to je tak, že do něčeho nejdřív zastrčíš ty samotné piny s kablíky a pak to celé zasuneš do něčeho většího..je to pak násobně pojištěné proti vytažení.. Takže zkoušet, zkoušet.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kristepane, no tak já nemůžu nic zkoušet, když se v tom absolutně nevyznám. :-(

Jsem si myslel, že budu mít ten kablik od AUX k Navi v kuse.

Četl jsem, že Ti dělal Alesio MAXIdot.. já mám u něj objednaný parkáče a tempomat, přemýšlím o koženém volantu.. co umí MAXI?

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...