Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

No to je mazec, chytit, privazat za auto a lyncovat, jako ve stredoveku, ono demokracie slusnejm nepreje :(

btw bejvalej sef mel ve sluzebnim aute, co dostal nekdy v dubnu navstevu uz 4x, parkuje furt stejne v klidny zapadly ulicce v Podoli, mam pocit, ze si k nemu chodej furt ty samy. Neresi to, pojistovna plati, auto je sluzebni, njn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já se taky přidám, ale nemám zatím fotky. Popořadě.

Taky mi vybrali auto, šli tam PZ oknem, úplně stejný bordel v autě - všude sklo. Tím, že mám folie na sklech, tak jak to rozbili a začali vyrvávat přepážku N1 (aby si neklečel na skle) tak sklo hodil kus na řidičovu sedačku. No a z kufru to důkladně vyčistili. Haj...ci jedni! Nemluvě o rozbitém okně, roztrhaném stropu, poškrábaných dveřích a co vzali dál, přenosnou handsfree z clonky, sluneční brýle???, bundü, kufr kde byl foťák, noťák a celá prace(mapy, katalogy, ceníky, CD) - stejně to vyhodí do popelnice blb jeden. Fakt, mít pistoli a vidět je u toho auta, tak fakt nevím ..... Stalo se to v pravé poledne na frekventovaném parkovišti u restaurace, otázka 30 - 35 minut. Takže s Váma soucítím a taky jsem valil oči. Jak budou fotky tak je přidám. Rádio mám STREAM, ale to nevzali, prostě jen to co jsem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to tak dlouho, co jsem byl na D1 u Merina v Mekaci.

Zastavili jsme, sli do Meka. Neco se mi nezdalo, tak jsem se sel podivat ven, tam zastavil stary pekac s cigosema a z neho vysly dve zenske, ktere hned zacali ochmatavat kliky aut kolem. Ve mne vrela krev, jsem se rozbehl k autu, jak to ta krava videla, sic mela k nemu namireno, tak se neodvazila. A zmizela nekde mezi Trucky.

Od te doby se nehnu z auta, sic ma draha pulka hlad, tak si zajde neco koupit, ale jedinne sebou. :fakac:

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, nemuzu se ubranit reakci, ze kdo chce kam....

jako nechat v aute kufr s fotakem, notebookem a pracovnim materialem je proste do nebe volajici...

Hany: co ti z auta vzali? radio koukam nechali

Luku:

Nevzali nic, diky aktivite sousedky, co na ne zarvala z balkonu kolem druhe nemohla spat, tak sla ven, zacalo to auto pod lampou rvat a ona zarvala na ne.

Ovsem si myslela, ze je to kara jednoho "moc" oblibeneho souseda, tak to dal neresila.

Polisi mne rikali, ze v okoli udelali 13 aut tu noc.

Akorat to ma nejake jemne skrabance na plastu dveri a laku, na prihradce spolujezdce je jeden celkem velky. V servisu mne gratulovali, ze to prezil motorek okna.

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No neni to tak dlouho, co jsem byl na D1 u Merina v Mekaci.

Zastavili jsme, sli do Meka. Neco se mi nezdalo, tak jsem se sel podivat ven, tam zastavil stary pekac s cigosema a z neho vysly dve zenske, ktere hned zacali ochmatavat kliky aut kolem. Ve mne vrela krev, jsem se rozbehl k autu, jak to ta krava videla, sic mela k nemu namireno, tak se neodvazila. A zmizela nekde mezi Trucky.

Od te doby se nehnu z auta, sic ma draha pulka hlad, tak si zajde neco koupit, ale jedinne sebou. :fakac:

to je presne moje mlada, ta je schopna nechat v aute jeji notebook, muj a jit pryc. a ne a ne ji to vysvetlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je presne moje mlada, ta je schopna nechat v aute jeji notebook, muj a jit pryc. a ne a ne ji to vysvetlit

Jo podobnou mam taky doma -_-

Mne vycvicil otec a nenecham v aute nic, bundu, sal vubec nic ani drobne, ktere jsou videt. Vse musi byt nekde kde to neni videt a drahe veci nepatri do kufru, ale sebou pokud uz nekam musim jit.

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapy, kurnikšopa, teď jsem už taky chytřejší. Nenapadlo by mě, že v zavřeným kufru, se natáhlou roletou, kde není nic vidět, tak to na takovém místě někdo vybere. Ty věci jsem měl v pracovním kufru a během cesty jsem kufr auta neotvíral. Tak asi to nikdo nevěděl.

Ty věci normálně denně potřebuji k práci. Dnes jsem taky chytřejší - i když mám N1 s foliemi a do části kufru fakt není moc dobře vidět a když zatáhnete roletu ....... . Policajti co tam přijeli se taky divili, že na takovém místě to někdo vybral a ještě k tomu v pravé poledne - né v noci!!!. Tam ještě prý žádné auto vybrané nebylo. Taky jsme tam říkali, že když se v té hospodě během oběda protočí cca 30 - 40 lidí, to znamená, že je to už drzost zlodějů. Na úseku 5 - 6 km tam udělali 5 aut a ve většině jen autorádia.

Dnes už vidím jak budeme nosit pracovní kufr, kufr s nářadím, notebook, bundu a tašku s dokladama a penězi, když se budu chtít vyčurat na parkovišti nebo když si odskočím na oběd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...