Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Asi takhle, mám OII už 3 roky a za rok mi končí leasing. Nedávno jsem od kolegy koupil takovej krám Acer, kterej sice má mapy o.k., ale zase je to uživatelsky tak nepřátelský zařízení, že se s tím prostě nedá existovat. Takže pokud něco koupím, tak z druhý ruky a ten Nexus mi za 10 t. připadá jako optimum. Ovšem jezdím v létě hlavně Chorvatsko a to prý Nexus nemá. Je to pravda ? Co se toho Columbuse týče, tak to asi bude pěkná šupa, což ? Vzhledem k tomu, že to auto tak max. za rok a půl vypálím do světa, nechci už do něj moc investovat.

V Nexusu vidim jediné plus a to že to dobře vypadá+zobrazení na Maxi-dotu.....ale jinak z mapami ;)

Od doby co jsem koupil PDA Fujitsu Siemens N560 s intergr.GPS a stáhnutím do něj komplet.nejnovějšího TomToma(komplet.mapy všech států) jsem Nexuse nezapnul,takže to mám jako dražší,hezčí rádio ;) a už ani do příšt.auta origo Navi nechci,to radši ty peníze investuju do nějaké bomba muziky.....používám jí stejně jen v zahraničí a v tomhle na TomToma Nexus.mapy nemaj ani omylem.......mám ted od známého nejnovější aktualizaci map i v Nexusu a spousta tam toho neni co bylo už v TomTomu ve 2007(hlavně číslování domů,nové kruháče,nové satelit.bydlení které už bylo dokončeno tak před.rokem a mnoho dalšího).

Viz.kamarád..ten nejdřív pořídil na cesty do OII orig.přístroj TomTom,pak když viděl u nás ostatních co máme Nexuse,Columbuse apod.tak i tak přes naše rady at to nedělá že jen vyhodí prachy si taky sehnal z druhý ruky Nexuse(za 9000kč)....nejdřív nadšen(spíše jen vzhledem)..po pár cestách mimo ČR zas vyndal ze šuplíku TomToma a dal nám za pravdu.

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To moc k smíchu není, spíš smutné :p

Mohu přispět se svou troškou? Našel jsem, naistaloval, spustil na pozadí a ........... nic. Dál si to na Maxidotu ukazuje jen čísla. Nemůže být problém ve fimwaru auta? Mam O2 Combi 4x4 2,0 TDi z roku 2006 a tlf Nokia N95. Jake jsou vaše zkušenosti? Dík.

Editováno: , autor: Bartulik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu přispět se svou troškou? Našel jsem, naistaloval, spustil na pozadí a ........... nic. Dál si to na Maxidotu ukazuje jen čísla. Nemůže být problém ve fimwaru auta? Mam O2 Combi 4x4 2,0 TDi z roku 2006 a tlf Nokia N95. Jake jsou vaše zkušenosti? Dík.

Na těch stránkách zapomněli napsat, že to běhá jen s jednotkami MR2008....no drobnost, ale řekl bych, že docela důležitá.....

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám O2 teprve pár dní, ale čím dál víc mi vadí grafické rozhraní Nexusu. Nejraději bych si jej upravil sám (sofistikovaně; grafiku mám v popisu práce).

Máte někdo praktickou zkušenost s takovýmto zásahem? Respektive, lze to vůbec?

Díky. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám O2 teprve pár dní, ale čím dál víc mi vadí grafické rozhraní Nexusu. Nejraději bych si jej upravil sám (sofistikovaně; grafiku mám v popisu práce).

Máte někdo praktickou zkušenost s takovýmto zásahem? Respektive, lze to vůbec?

Díky. :-)

Hustej týpek, držim palce, až to zmákneš, nechám si to od Tebe předělat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mas nejakou adresu kde s etohle da zakoupit?

Nebo se dela i neco kde je na konci jack 3,5mm?

Treba pro pripojeni maleho Mp3 prehravace?

Do těch chinchů se dá napojit kabel co má na jedný straně chinche a ma druhý jack. Nebo jestli to je dlouhý ten kabel tak můžeš ustřihnout ty konektory a dát tam místo toho jack.

BTW: dá se někde sehnat jen samotnej konektor do navigace - ten obdélníkovej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám O2 teprve pár dní, ale čím dál víc mi vadí grafické rozhraní Nexusu. Nejraději bych si jej upravil sám (sofistikovaně; grafiku mám v popisu práce).

Máte někdo praktickou zkušenost s takovýmto zásahem? Respektive, lze to vůbec?

Díky. :-)

Tak to bude asi chtít hodně revers engineeringu. Nejspíš to budeš muset rozebrat a najít nějakou konzoli - možná seženeš nějakej servisní manuál kde bude dokumentace rozhraní. V horším případě budeš muset odpájet součástky a získat z nich informace externě a pak zpětně zjistit jak to vlastně funguje. Je ale možný že v tom je třeba nějaký linux, pak by to nemuselo být tak těžké.

Já s tím nemám zkušenost, jen jsem se zamyslel jak by to asi mohlo jít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...