Přejít na obsah

Nexus vypínání


Doporučené příspěvky

Mam takovej lama dotaz. Mam O II RS TFSI rok 2006 a radio Audience ... tak a ted, pujde mi tam dat NEXUS bez nejakych potizi? Bude pasovat misto radia? Ramecek koupim a antenu GPS -> nevite jaky konektor musi mit antena? Fakra nebo? Nemate nekdo odkaz?

Jde mi o to, aby se nemusela prepinovavat el. nebo neco podobneho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam takovy problem s Nexusem a nevim,na koho bych se obratil.Mam na navigaci napojene DVD a pri jizde jsem slysel ruseni,tak jsem nechal namontovat od znameho odrusovac,jenomze problem byl stejny,tak jsem si to rozdelal a odrusovac vyndal,bohuzel jsem po smontovani zjistil ze mi pri spusteni DVD obraz lita a trepe se.. zkousel jsem dat novy prevodnik obrazu,odpojit odblok obrazu za jizdy,zkusili jsme i externi napajeni na DVD ze zalozni baterie ale vysledek je stejny.. nevi nekdo,jestli je nejaky odrusovac i v navigaci ? Nebo je mozne,ze mi v ni neco odeslo ? Kdyz stisknu AUX a nemam napojeny DVD prehravac,tak vidim na obraze,ze to lita stejne jak pri spustenem stavu,takze DVD je taky ok. Diky za kazdou odpoved !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Anténa má 100% konektor FAKRA......

Ten zbytek si myslím, že je to zcela bezproblémů jen to tam dáš a nakóduješ (nebo v servisu) a frčí to.....

Mam takovej lama dotaz. Mam O II RS TFSI rok 2006 a radio Audience ... tak a ted, pujde mi tam dat NEXUS bez nejakych potizi? Bude pasovat misto radia? Ramecek koupim a antenu GPS -> nevite jaky konektor musi mit antena? Fakra nebo? Nemate nekdo odkaz?

Jde mi o to, aby se nemusela prepinovavat el. nebo neco podobneho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

chtel byh se informovat jestli zobrazuje nexus napr. pri ovladani klimatizace nebo parkovaci asistent na display? Kamarat ma jenom klasicke org STREAM MP3 a jemu to i kdyz pridava teplotu ukazuje stupne na display radia, ja jsem zapojil nexus do sve octavie a nic takoveho mi neukazuje. Tak nevim jestli to nema nic ukazovat nebo je to spatne zapojeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Dobrý den, rád bych se optal o radu, kde jsem si vypálil do Nexuse aktuální mapy ČR08/09 na cd Verbatim super AZO v clone cd rychlost 4x. Dal jsem cd do navigace a běželo asi den. Poté jsem druhý den nastartoval a navigace načetla a najednou cd je nekompatabililní. Budu rád za každou radu. Jen pro upřesnění. Rozebral jsem navi, vyčistil čočku i čistící cd jsem koupil, vyzkoušel jsem to vypálit z různých serverů a pořád mi to dělá stejně(někde mi to ani nenaběhlo). S klasickými hudebními cd problém není. Děkuji Dave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Poraďte jak jste vyřešili GPS anténu. Sehnat GPS anténu vnitřní (ne toho debilního žraloka) s FAKRO snad nejde. Jo a nevíte jméno AUX konektoru ? ( co je v něm ten audio vstup a video ?

Tak našel jsem firmu, která má vše na co si vzpomenete a za poloviční ceny než tady tolikrát zmiňované firmy. Které jsou podle mě nechutní zloději. Takž posuďte samy www.tme.cz Myslím, že GPS s Fakra za 200,- je paráda. Multimediální adaptér pro video za 1500,- zlatý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak našel jsem firmu, která má vše na co si vzpomenete a za poloviční ceny než tady tolikrát zmiňované firmy. Které jsou podle mě nechutní zloději. Takž posuďte samy www.tme.cz Myslím, že GPS s Fakra za 200,- je paráda. Multimediální adaptér pro video za 1500,- zlatý

zajímavý obchod...

BTW tou GPS anténou bez FAKRA konektoru jsem si poškodil konektor na navi :angry:

Asi si objednám s FAKRA konektorem.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Zdravím ,sháním aktuelní mapy pro Nexuse . Nabídky posílat na můj SZ. Díky všem Bburago

Já bych taky chtěl mapy do nexuse... dnes jsem přivez octuli a je tam pouze německý cd... díky za nabídky - tomi.kral@seznam.cz

Editováno: , autor: century
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Našel jsem pár linků na stažení, ale nefungujou, nemá někdo, kde by se to dalo popřípadně stáhnout? díky

Tiez som nasiel nefunkcne linky (ktore asi pred 2 mesiacmi este fungovali), ale potom som nasiel este na:

http://www.filecrop.com/search.php?w=Telea...ze_f=&c=100

je tam toho viacej, uz len trpezlivost pri stahovani :-) Napalit na CloneCD, pouzit prilozeny profil a palit max. 4x. Mam dobru skusenot s palenim na Verbatim Crystal AZO. Skusal som to palit na novom notebooku, no mechanika CD nechytala. Ked som to vypalil na starej napalovacke v starom compe, tak to ide OK. Vela stastia :-)

Editováno: , autor: smituch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Dobrý den, rád bych se optal o radu, kde jsem si vypálil do Nexuse aktuální mapy ČR08/09 na cd Verbatim super AZO v clone cd rychlost 4x. Dal jsem cd do navigace a běželo asi den. Poté jsem druhý den nastartoval a navigace načetla a najednou cd je nekompatabililní. Budu rád za každou radu. Jen pro upřesnění. Rozebral jsem navi, vyčistil čočku i čistící cd jsem koupil, vyzkoušel jsem to vypálit z různých serverů a pořád mi to dělá stejně(někde mi to ani nenaběhlo). S klasickými hudebními cd problém není. Děkuji Dave

zřejmě používáš špatný postup při vypalování....Mě to chodí bez problémů.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, rád bych se optal o radu, kde jsem si vypálil do Nexuse aktuální mapy ČR08/09 na cd Verbatim super AZO v clone cd rychlost 4x. Dal jsem cd do navigace a běželo asi den. Poté jsem druhý den nastartoval a navigace načetla a najednou cd je nekompatabililní. Budu rád za každou radu. Jen pro upřesnění. Rozebral jsem navi, vyčistil čočku i čistící cd jsem koupil, vyzkoušel jsem to vypálit z různých serverů a pořád mi to dělá stejně(někde mi to ani nenaběhlo). S klasickými hudebními cd problém není. Děkuji Dave

Měl jsem stejný problém se stejnou značkou CD. Po vypálení na CD značky Kodak Gold problémy přestaly a mapy fungují bez problémů - od začátku roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, mám takový problém. Vyhořel mi integrovaný obvod u Nexuse a nemůžu přečíst typové označení toho švába, protože je propalený. Nemá někdo fotku oddeklovaného Nexuse, kde bych to vyčetl? Kde se dají tyto součástky koupit? Servisní manuál pro Nexus nemohu nikde najít. Jinak na navi vše šlape, jen každé 3s lupne v repro at je zapnutá nebo ne. Za případné rady všem děkuji, už jsem z toho zoufalej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Cauky vsem,

mam octavie II s original nexus radiem + navigace, hodne dlouho fungovalo bez problemu ale tedka se mi stava ze proste nejde vyndat cd, tak jsem to rozebral a zjistil jsem po sundani horniho krytu radia ze kdyz tam nejak blbne takova mala packa na vyskakovani cd, kdyz jsem ji pridrzel tak cd normalne vyjelo, dale mi blbe ovladani na cd, respektive na posouvani na dalsi pisnicku, proste takova ta sipka. Nevite zda to v servisu jsou schopni opravit a kolik to tak muze stat, stalo se to nekomu z vas uz. Jsem z ceskych budejovic a docela bych potreboval nejakou pomoc.

Ps: za dobrou radu jsem ochoten poslat funkcni cd s navigacema verze 2009/2010. Stahl jsem to z netu a je to plne funkcni, nebo poslu odkazy na stranky kde se to da stahnout. Takze pokud mi nekdo poradi jak tento problem s cd mechanikou vyresit, nabizim toto jako protisluzbu.

Hans

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...