Přejít na obsah

LED blinkry


Bildasek09

Doporučené příspěvky

Nepada dovnitr nic, a o tech ledkach, tu co jsem kupoval ja sviti pekne oranzove a dozadu sviti trochu vic zlute tak ted jsem koupil stejne jako mam dopredu a budu to chtit nalepit na patici a strcit dozadu aby to vzadu taky svitilo stejne

Editováno: , autor: flope63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedze dnes rano dorazili rekordne rychlo ledky z Honkongu/11.1.podane a dnes rano u mna/,rozhodol som sa ich hned osadit.

Pakaren na hovado,ale bol som uz na to pripraveny,lebo 1 stranu som si cvicne skusil pri montazi tej krytky do svetla.Cisty cas obe strany cca 2 hodiny.

Iba doplnim,ze skusat to bez demontaze podblatnika som vyskusal,ale kto to dokazal,tak musi byt mikrochirurg.Ruky mam male,ale teda tam je tak malo miesta,ze som to nezvladol.Cez podblatnik to je ok.

Ledka,ktoru som objednal,je celostrieborna,takze v kludovom stave neposobi v reflektore rusivo a krasne tam splyva.Je o nieco dlhsie,vahu posudit neviem,do konektoru sadla krasne,s maly odporom,ale aspon bude dobre drzat.Je tam zaistovaci klik system,takze uvolnit by sa nemala.Je blbuvzdorna,takze opacne otocit sa neda,takze netreba trafat polaritu ledky.Trosku obava vo mne je,co to bude robit na cestach pri otrasoch,ci sa neuvolni a nespadne dovnutra,casom uvidim.

Vysledok vyborny,kodovat netreba,teda aspon zatial kontrola ziaroviek nic nehlasi.Farba svetla pekne oranzova,mam dojem ze krajsia a sytejsia,ako zo ziarovky a pekne sa hodi k ledke v spataku a v zadnom svetle.

Sucastne osadeny ledky do spiatocky.Vyskusam vecer a zreferujem.

post-95330-0-52830400-1453131650_thumb.j

Editováno: , autor: Patrik1971
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Ahoj, mám dotaz. Když hodim ledky do zadních blinkru a v předních necham klasické žárovky ,jak se to bude chovat? Nebude to dělat nějakou neplechu v elektrice( jiná W ) ? Díky za info nebo zkušenost

Editováno: , autor: Jakubsl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

V zadních blinkrech jsem vymněnil obyč žárovky za LED. Cca po 2 měsících jsem si všiml, že levý blinkr bliká s mnohem menší intenzitou než pravý. Při velké intenzitě okolního světla nebyl skoro vidět (což jsem si potvrdil, když na mě troubila nezávisle na sobě 2 auta, protože to vypadalo jako když neblikám).

Zjistil jsem, že přestaly svítit 4 LEDky na po stranách modulu. Kontrola žárovek nic nehlásila (jak by mohla, když je v ledce odpor na simulaci odběru žárovek). Oba LED moduly letěly do koše.

Sice jsem byl chvíli cool, protože jsem měl LEDkový blinkry, ale pak jsem byl za blbce, protože neblikám a ani o tom nevim. Takováhle tuning blbost mi už do auta nesmí. A vám ostatním radím, kontrolujte si před jízdou, jestli vám svítí světla - takže návrat k Octavia 1 ;-)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
V 18. 1. 2016 na 13:28, Patrik1971 napsal:

Pakaren na hovado,ale bol som uz na to pripraveny,lebo 1 stranu som si cvicne skusil pri montazi tej krytky do svetla.Cisty cas obe strany cca 2 hodiny.

Iba doplnim,ze skusat to bez demontaze podblatnika som vyskusal,ale kto to dokazal,tak musi byt mikrochirurg.Ruky mam male,ale teda tam je tak malo miesta,ze som to nezvladol.Cez podblatnik to je ok.

 

Ja som to dnes robil bez uvolnenia podblatnika a je to ozaj pakaren :D Musim este podotahovat krytky, takze tak ci tak tie podblatniky uvolnim, aby som sa tam vedel normalne dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
V 18. 1. 2016 na 18:14, Patrik1971 napsal:

Este nejake foto z montaze

 

post-95330-0-64138300-1453136898_thumb.j

post-95330-0-10644200-1453137052_thumb.j

post-95330-0-49819500-1453137125_thumb.j

post-95330-0-56681200-1453137164_thumb.j

post-95330-0-23549600-1453137219_thumb.j

post-95330-0-91835100-1453137261_thumb.j

Zdravím, taková asi blbá otázka,  na obr 1 to takhle vypadá když se k tomu světlu dostaneš? Nebo jsi z toho blinkru sundával nějakou krytku (např tu co je na posledním obrázku), Obrázek 4 to jsi tam nějak vyřezával díru? Protože to tak vypadá  a pak jsi to nahradil krytkou. Není rychlejší demontovat světlomět, vyměnit žárovku a zase ho vrátit? Někde jsem četl, že to je oficiální postup (myslím, že v manuálu to je), akorát netuším, zda se tam nemusí pak nějak seřídit to světlo.

Pokud se tam musí ta díra vyříznout, jak tam dostali ve výrobě tu žárovku? :-o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...