Přejít na obsah

Přehrávání z SSD


speKtis

Doporučené příspěvky

Zdravim, mám Rapida objednaného, jde o MR 2016 s rádiem Bolero. Chtěl bych se při dlouhých zimních večerech připravit na poslech hudby. Napadlo mě vyřešit to tak, že bych koupil SSD disk, který bych napevno nechal v autě a zapojil přes USB slot. 

 

Jde mi o to, umožňuje rádio listování v obsahu SSD disku a přehrávat jednotlivé složky odděleně? Např. podle interpretů, žánrů atd. Nebo prostě potřebuju úložiště, kde budu mít naházenou veškerou mou muziku dohromady. 

 

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono nejde o rychlost, ale o to, že SSD je odolnej vůči otřesům. Klasickej plotňák by tam taky nemusel dlouho vydržet, to je nesmysl tam dávat. Chtěl jsem tam prsknout alespoň 128GB, mám toho fakt dost. A jedno CD v kvalitním formátu těch 700-1000MB může klidně udělat

Editováno: , autor: speKtis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš možnost nějakej externí disk naformátovat oddíl na 128GB třeba a vyzkoušet. Takhle se dobrat max kapacity co umí to rádio a podle toho koupit SSD...

Dle Britskoda fora, umí třeba amundsen 1TB disk naformátovanej na FAT32. Flešky to prej bere jen USB2.0, SDXC karty až do 256MB...

Editováno: , autor: Decibel ES
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...