Přejít na obsah

MirrorLink


Doporučené příspěvky

Tak už to funguje. Záhadně se to rozjelo asi na třetí pokus, kdy jsem opakovaně připojil telefon a restartoval Sygic. Celý ten Mirror link a softwarový základ mě přijde značně nedotažený. Funguje to záhadně, hlavně je sranda když chci přepnout z Mirror linku na Android auto. U toho jsem zestárnul o 10 let. Pak jsem přišel na to, že v telefonu musím odškrnout Mirror link, ale ještě než odpojím mobil z kabelu. Jinak to už nejde a při každém propojení automaticky skočí Mirror link. Další věc je u Sygicu podivně posdkládné okno. V dolní části při psaní překrývá klávesnici Sygicu lišta ze softwaru auta a jde velmi špatně klinout mezerník nebo přepínání na číslice. Tak snad to v budoucnu doladí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ja mam vyzkouseno ze sony experie z1 az z5 funguji dobre pres mirrorlink,zrcadli bez problemu obrazovku mobilu. Jediny problem je aby se za jizdy neztracel obraz, coz jsem prave probiral s michal2009. pokud bude dostatecny zajem tak se tomu bude venovat a potom bude mozno pouzivat jakoukoliv navigaci kterou mas v mobilu jako tomtom ,sygig normalni atd.Taky muzes pouzivat whatsap a vsechno co mas v mobilu. Problem je v tom ze napriklad samsungy maji problem delat zrcadleni a tak muzes pouzivat pouze android auto ktere ma pouze par aplikaci a podle mne planovat cestu na Maps je na nic, Navic tam nemuzes dat ani radary. Ja jsem proto presel ze samsungu na sony,moznost je taky HTC one.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak už to funguje. Záhadně se to rozjelo asi na třetí pokus, kdy jsem opakovaně připojil telefon a restartoval Sygic. Celý ten Mirror link a softwarový základ mě přijde značně nedotažený.

 

Myslíš tu zkušební verzi? Dneska jsem to pokusně zkusil zapnout, MirrorLink se rozběhl, ale po rozjetí zhasl s tím, že není certifikovaný. AndroidAuto funguje, ale radši bych vyzkoušel Sygic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis ze jim to vyhovuje.

Ale ma se to takhle: Smartlink je nazev funkcionality, ktera umi MirrorLink, Android Auto a Apple CarPlay.

Sygic pojede jenom pres MirrorLink.

Google Maps jenom pres Android Auto.

Majitele iPhone at pripadne doplni.

Mne vyhovuje Google Maps, takze jsem musel koupit tel. s Android 5 a stahnout appk Android Auto ( http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/), kterou Google jeste neracil uvolnit pro nás trh. A funguje to paradne :-)

Editováno: , autor: Martin Bednář
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo, takhle nejak to je. V mem pripade je motivace vyzkouset to, mit na cestu do zahranici offline navigaci a vcetne radaru. Coz jsem na AA zatim nebyl schopny objevit kde jsou, stejne jako jsem nikde nenasel moznost zobrazeni nadmorske vysky nebo realne rychlosti.

 

Pracovne pouzivam AA, byt je mne neustale smirovani a podoba napr. casti pro telefonovani dost proti srsti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že Android Auto je vlastně aplikace běžící na mobilu a zobrazující se v autě, tak do telefonu si již nějakou dobu můžeš stáhnout pro Google Maps mapové podklady (https://support.google.com/maps/answer/6291838?hl=cs). Teoreticky, pokud budeš mít v telefonu stažené mapové podklady, mohla by si i aplikace Android Auto vystačit s tím. Ale třeba to tak není a navíc stejně potřebuješ data kvůli aktuálnímu provozu, protože bez toho ztrácí Google maps význam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Google maps bezi i pres Apple Car, proto jsem nepotreboval kupovat Columbus s predrazenou navigaci, ale staci kabel + mobil.

 

Jinak pokud si stahnete mapove podklady do mobilu, tak muzete valit offline i bez dat - data jsou potrebna pouze k natahnuti mapy, samotna navigace pak pouziva GPS, ktera data nepotrebuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to se omlouvam, v tom pripade jsem mel na mysli ty interni Apple maps, ktere maji podporu pro Apple Car. Nicmene pro navigaci poslouzi stejne dobre jako Google maps... Google maps tam maji mozna par detailu navic, ale i s Apple maps jsem se vzdy dostal do cile :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...